Jump to content
IGNORED

House Of Cards


3opge

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    60

  • Lrd

    38

  • MayDay

    34

  • MancMellow

    28

Spoiler

Serija se završava tako što predsednica Kler Hejl (inače u podmakloj trudnoći) moglo bi se reći u samoodbrani ubija Daga u ovalnom kabinetu. On je predhodno priznao da je ubio Frenka pošto je ovaj planirao da ih oboje dokrajči. Bolje da ga on ubije nego da u njene šake padne. Dag je problem sam po sebi pošto sveti Frenka i juri testament po kom sve ostavlja njemu (tad se još nije znalo da je ova trudna, a imaju tu neku klauzulu)... :lolol: Recimo da se ona izvukla iz govana, šta je još jedan leš, pogotovo mentalno labilni Dag. Davao je informacije Tomu Hameršmitu koji je u međuvremenu ubijen, a sad i Džanin Skorski. Ubijene su i Džejn Dejvis, Keti Durant.

Preglupo i nedorečeno sve u svemu. Da ne znam da je kraj pomsilio bih da planiraju još koju sezonu. Nove likove da ni ne pominejm za vas koji ne gledate zadnju sezonu, ništa bitno, fejlovali u pokušaju da budu veći igrači.

Čak i bez Spejsija je ovo moglo i moralo mnogo bolje, ako su već odlučili da rade novu sezonu. Robin Rajt jeste odlična, ali to prosto nije dovoljno.

 

Edited by mraki
Link to comment

Haha, lebe mekani :lol::isuse: 

 



Nisam te sasvim razumeo, Dag je ubio Frenka, a posle isao da ga sveti?
Jeziv buljson od raspleta, furali su se da su ozbiljna prica i podvaljivali tu i tamo neki les po sezoni, a sad pokolj, ni manje ni vise u sred Bele kuce.

Link to comment
Spoiler

Tako nekako, ubio ga da ga zaštiti od Kler. Malo ga svetio (tako je valjda trebalo da deluje da nas do zadnjeg momenta zavara ko je ubica), malo jurio testament koji je nestao nakon što je završio na psihijatriji zbog priznanja ubistva Zoe Barns.

Baš sam s malo pažnje pratio zadnje epizode, moguće lako da sam nešto bitno zaboravio ili pogrešno razumeo.

hoc.png

 

Edited by mraki
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...