Jump to content
IGNORED

Najbolji Yu filmovi


beatakeshi

Recommended Posts

Fövenyóra, reditelj Szabolcs Tolnai. film inspirisan životom i delima Danila Kiša
I meni je medju omiljenim, dugo sam jurila da nadjem negde DVD ali se zavrsilo neuspesno. Gledala sam ga samo jednom, na Palicu i to je to.
Link to comment
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ravanelli

    9

  • fikret selimbašić

    8

  • keitel

    4

  • beatakeshi

    3

Ono što mi nikad nije problem da odgledam ako ubodem na tv-u, nema veze je li deseto ili pedeseto gledanje.H8TriSkupljači perjaKad budem mrtav i beoKad čuješ zvonaSpecijalno vaspitanjeMajstori majstoriPrva dva od KusturiceKo to tamo pevaRitam zločinaBalkanski špijunČudo neviđenoŽivot radnika (posve zapostavljen film ali meni je odličan)KuduzMalo šta sam više puta odgledo od ovoga što je snimljeno nakon raspada SFRJ.Nismo mi anđeli (desetak gledanja)Rane - 5Metastaze - 3Živi i mrtvi - 3Gori vatra - 2Oprosti za kung fu (još jedan zapostavljeni film) -5Turneja - 2Karaula - 2

Link to comment
H8
ja sam se oduševio jer je nešto ovako snimljeno u yu
Fövenyóra, reditelj Szabolcs Tolnai. film inspirisan životom i delima Danila Kiša. odličan, otišao sa starim hard diskom :( sad ću ga potražiti da ga ponovo kupim.
eh. ovo su ishejtovali svuda mislio sam da nema smisla ni gledati. baš ću potražiti
Link to comment

da se zadrzim na po 2 iz svakog perioda posto imam tradicionalni zastoj mozga kad treba praviti liste favoritatilva ros i mi nismo andjelisjecas li se doli bel i ljubavni slucaj ili tragedija sluzbenice ptt-a

Link to comment

do 1991 može biti samo jedan: nacionalna klasa. korak iza je kad budem mrtav i beo. treće mesto dele dva markovića, spec.vaspitanje i taiwanska kanasta.ovo posle ne valja ništa, al ajde nek bude underground. LSLG mi je najbolji bio kad sam gledao prvi put. posle toga gledao još 6-7 puta, svaki put sve slabiji.

Link to comment

vi zaista mozete da gledate Underground vise od 1-2 puta?ja se jos nadam nekom kracem direktorskom odresku ali sad je Monika tu...

Edited by 3opge
Link to comment

OktobarfestOkupacija U 26 SlikaKad Budem Mrtav i BeoSjecas Li Se Dolly BellNacionalna KlasaZa ovo kasnije, nakon sfrj, nisam siguran. Nista me nije onako iskreno dotaklo.

Edited by Defunctus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...