Jump to content
IGNORED

MLB '13.


stoutspectacledbold-head

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoutspectacledbold-head

    25

  • Miljenko

    20

  • Teixeira

    14

  • freakns

    11

Ne vidja se bas svaki dan da neko toliko ( i tom brzinom) razbuca svoj tim kao Mekgi sto pocini Tampi juce.Udje za 7. ining i popi sedam komada.Longorija imao par lepih hvatanja&uposljavanja prve baze, Viters izdominir'o objasnjavajuci sta je dodatna vrednost hvataca, a Daren Odej je jedna elegancija od picera :D .Prajs, recimo, solidan (ako se izuzme prvi ining), imao jedno spasavanje pune baze.Hamels dobar prvih sest ininga, potom znacajnije popustio u 7. i zamenjen.

Link to comment
:lolol::unsure: Opet pobediste, sada vec i nije tako smesno. :whistle: :D
steta sto ne mozemo protiv vas svake nedelje :(takodje, mislio sam da mi imamo ubedljivo najgori napad u ligi... a onda sam danas gledao tekmu :lol:
Link to comment

Jao. Gledao sam i ja kao retard, a mogao sam i mec u Sinsinatiju. :isuse:McDonald odlican, ranije je imao puno problema protiv vas. Protiv Samardzije nisam ocekivao previse, ali ovo veceras je sramota. :mad:Marmol se bas potrudio, ali nije uspeo da nam pomogne. :lolol:Dobri ste sa closerima koliko i Tigersi.

Edited by Miljenko
Link to comment

najgori closer u ligi... u dve tekme u koje je igrao:Cubs pitchers without Marmol: 16.2IP, 3H, 3BB, 0ERMarmol: 1.1IP, 4H, 2BB, 3ERsinoc ne znam kako mu je uspeo onaj dp da zavrsi tekmu... zamalo je sve zasro.

Link to comment

Odvratnog li meca u Sinsiju.Strasburg ko da mu je stotinu godina i sestota sezona u ligi.Mec resio umnobolnik Espinoza koji, u sestom iningu, 'mesto da odigra za double play, on gadja hvataca u pokusaju da spreci poentiranje Derika Robinsona ( koji je danas upis'o prvo profi udaranje po loptici palicom).Naravno da Espinoza nije uspeo u ostvarenju svoje genijalne zamisli, tako da je Wash potom imao pune baze ( po treci i konacni put danas) i primise jos dva komada za krajnjih 6.Izuzev Suzukija ( koji je jedini ispostov'o napad), kompletan raspad ekipe, nema kome nije ispadalo jebeno hvatanje, ko da je uzarena jebena loptica.Ukurac.

Link to comment

Ja gledao 3 ininga mec u Torontu. Dickey izlupan vec u prvom(0-5), jedva su napravili 3 auta.Presao zatim na mec u Baltimoru. Tim za koji sam navijao naravno porazen. Davis neprimetan, nakon prekida home run serije.Vece zavrseno mecom u Arlingtonu. Hamilton konacno dobar, mada mu onaj double play u prvom iningu nije trebao. Verovatno bi Texas dobio i da su dali neki poen vise, ali... U bottomu prve devetine je izgledalo da svako moze da istera home run. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Ko neke zene ( s tim sto bi se reklo da je kljucna otisla usled straha da se ne ozledi bacacka ruka):http://network.yardbarker.com/mlb/article_external/greinke_kemp_quentin_ejected_after_brawl_in_san_diego/13379248Kemp bio voljan upitati za junacko zdravlje, umesali se organi reda ( kojih obicno nema kada je situacija takva da je potreba za njihovom prisutnoscu odistinska):http://www.yardbarker.com/mlb/articles/matt_kemp_confronts_carlos_quentin_in_parking_lot_after_dodgers_padres_brawl/13380511Dok se za freakns-a ispostavlja da je i ludji no sto se predstavlja:http://www.bloguin.com/theoutsidecorner/2013-articles/april/goat-head-mailed-to-cubs-owner.html :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...