Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Ukinuli F4 u LŠ. Barem je prestalo da postoji debilno pravilo, prema kome se organizator direktno plasirao na isti posle takmičenja po grupama.

 

Link to comment
  • 1 month later...

Pokušao da gledam finale italijanske lige, treću utakmicu Lubea i Peruđe, toliko šarenila (parket, ofarban u boje ita zastave i neke reklame, lopta, dresovi u hiljadu boja, publika) da sam odustao da ne bih dobio epi napad. Loptu jedva upratiš. Cirkus, bukvalno. 

Link to comment
59 minutes ago, James Marshall said:

Pokušao da gledam finale italijanske lige, treću utakmicu Lubea i Peruđe, toliko šarenila (parket, ofarban u boje ita zastave i neke reklame, lopta, dresovi u hiljadu boja, publika) da sam odustao da ne bih dobio epi napad. Loptu jedva upratiš. Cirkus, bukvalno. 

 To sam i ja pomislio pre neki dan...da su ipak malo pretarali. I teren i dresovi. Čak se više to i ne vidi kao reklama, nego samo kao šarenilo. Jos da počnu da im lepe nešto po obrazima i to je to. 

Ali se navikne oko posle par minuta i onda se može gledati :). 

Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ipak je malo bezveze odigrati ovako pred svojom publikom. 

Inače se nešto čudno dešava sa ekipom, Živković i Malešević uopšte neće biti u reprezentaciji ovog leta jer su "umorne" (Malešević pritom ove sezone nije igrala maltene uopšte), Stevanović se izgleda jednostavno nije pojavila na okupljanju bez ikakvog obrazloženja, i oko sastava za Ligu Nacija je bilo povuci-potegni ko će uopšte igrati, Terzić je insistirao da makar sad u Beogradu igra postava sa SP, pa ni to nije baš prošlo... 

 

Ne znam, nešto mi sve ovo ne deluje baš obećavajuće. Mislim, svakako smo favoriti u kvalifikacijama za OI, ali Poljska uopšte neće biti naivan protivnik i tu moramo biti u najjačem sastavu i maksimalno spremni. 

Edited by Halvard
Link to comment
4 minutes ago, Halvard said:

Ipak je malo bezveze odigrati ovako pred svojom publikom. 

Inače se nešto čudno dešava sa ekipom, Živković i Malešević uopšte neće biti u reprezentaciji ovog leta jer su "umorne" (Malešević pritom ove sezone nije igrala maltene uopšte), Stevanović se izgleda jednostavno nije pojavila na okupljanju bez ikakvog obrazloženja, i oko sastava za Ligu Nacija je bilo povuci-potegni ko će uopšte igrati, Terzić je insistirao da makar sad u Beogradu igra postava sa SP, pa ni to nije baš prošlo... 

 

Ne znam, nešto mi sve ovo ne deluje baš obećavajuće. Mislim, svakako smo favoriti u kvalifikacijama za OI, ali Poljska uopšte neće biti naivan protivnik i tu moramo biti u najjačem sastavu i maksimalno spremni. 

 

Bićemo.

 

Kojom domaćom publikom, dođe da gleda 2000 ljudi sa sve džaba ulazom za ove sekcije odbojkaških klubova itd :D

Link to comment
  • 3 weeks later...
Quote

Srbija je trebalo da ima sedam predstavnika u evropskim takmičenjima u obe konkurencije, ali njih šest je odustalo od učešća.

"Pravo učešća na osnovu plasmana u Banka Poštanska štedionica Superligi 2018/2019. i Kupu Srbije 2018/2019. u konkurenciji odbojkašica stekli su Železničar iz Lajkovca u Ligi šampiona, Crvena zvezda u Kupu CEV, Jedinstvo iz Stare Pazove i Vizura u Kupu Izazivača, a u konkurenciji odbojkaša, pored Novosađana, Crvena zvezda u Kupu CEV i Spartak iz Subotice u Kupu Izazivača.

Svih šest klubova je odustalo od učešća u Evropskim kupovima 2020. zbog finansijskih razloga",

tuga

Link to comment

Seljacinama od srpskih oligarha to nije interesantno.

jahte, koka i ko zna sta sve jos.

Seljacine neopavane sa moronima na celu drzave.

 

Ceo sport ce se raspasti. Veliki privredni sistemi su ugaseni, strance zabole za srpski sport i imas mafijasku bagru u formi oligarha koji nemaju nikakvu svest da nesto uloze u odbojku, rukomet, vaterpolo itd.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...