Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

  • 2 months later...

Pa ne, ali svi izvestaji govore da je magla uzrok pada helikoptera, meni to bas nije najjasnije, priznajem ne poznajem puno aerodinamiku koptera, ali on nije pao pri uzletanju ni pri sletanju nego u toku leta. Poprilicno sam siguran da nije udario u drvo/zgradu/banderu i slicno, jer ne lete toliko bas nisko. Sta je onda bilo?

Link to comment

Žrtvovan je pred Gremije,još ga LBJ veče pre toga prestigao,a i 2+6+1+2+2 je 13...

 

Spoiler

🤢

 

Nije upućeno tebi goofs

 

Edited by Milošica
Link to comment
12 hours ago, goofs said:

Pa ne, ali svi izvestaji govore da je magla uzrok pada helikoptera, meni to bas nije najjasnije, priznajem ne poznajem puno aerodinamiku koptera, ali on nije pao pri uzletanju ni pri sletanju nego u toku leta. Poprilicno sam siguran da nije udario u drvo/zgradu/banderu i slicno, jer ne lete toliko bas nisko. Sta je onda bilo?

 

Bila magla, nije znao gde je, leteo prenisko, zapucao se u brdo 

Link to comment

Koliko videh po izvestajima, upravo je tako bilo. Nije znao gde je i zakucao se u brdo. Izasao je neki klip gde mu kontrola letenja dva puta govori da leti previse nisko. Tako je pao i onaj nas vojni helikopter.

Link to comment

negde sam procitao, sta je bio uzrok, al nije da ce to sad nesto menjati.. uglavnom nesto tipa, vidljivost je bila 50-100m, taj deo je bio jako krsovit, a pilot je kao bio prevideo da se teren ne uzdize samo vertikalno ispred njega, vec i sa strane, i prilikom promene pravca, udarili su bzrinom od 270km/h..

 

no, sad procitao, da je pre 3 dana preminuo i robert arcibald.. :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...