Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

gledao sam ih kad su bili krajem 80-tih, raspadao se Pionir koliko je bilo puno. na stranu cirkus, ali i košarkaške stvari koje su izvodili nisu mogle da se vide baš svaki dan, kako ubacuju najnormalnije sa pola terena itd.  sad je sve to malo prevaziđeno kad se domet za trojke u NBA pomerio malte ne do centra, a na drušvenim mrežama imaš gomilu snimaka igrača koji izvode trikove na treningu

Link to comment
1 hour ago, levi said:

gledao sam ih kad su bili krajem 80-tih, raspadao se Pionir koliko je bilo puno. na stranu cirkus, ali i košarkaške stvari koje su izvodili nisu mogle da se vide baš svaki dan, kako ubacuju najnormalnije sa pola terena itd.  sad je sve to malo prevaziđeno kad se domet za trojke u NBA pomerio malte ne do centra, a na drušvenim mrežama imaš gomilu snimaka igrača koji izvode trikove na treningu

 

mislim da je zato fokus nekako još i više prebačen sa veštine na zabavu.

 

sad razmišljam, meni najupečatljivija akcija je kad ova devojka protrči bočno, skoči na ulaz, prođe ispod table, loptu baci nazad preko glave i preko table, a tip uhvati alley-oop i zakuca. 1 vrh.

Link to comment
Quote

The Lithuanian European Parliament’s (EP) election has been won by the national conservative Homeland Union – Lithuanian Christian Democrats that is the leading opposition party in the Seimas. One of the MEP seats is expected to go to former basketball star Šarūnas Marčiulionis.

 

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Lazni kosarkas Daca Mijatovic :)

Video sam da igra one 3x3 baskete.

Pionir jos uvek pamti kako je potopio Partizan trojkama i doneo pobedu Muti.

Pa kad se setim i srpskog Spanulisa
Jooooj

Je l' ovo vec za nostalgiju ili da prodje jos koja godina? :)

Eh.. da White nije promasio ona bacanja i pre toga lazni Stefan Markovic da nije bez razloga sutnuo onu trojku s 9m u petoj sekundi napada... ko zna sta bi bilo

To, i sta bi bilo da je Hanibal pregazio Rim i unistio ga skroz su najveca neodgovorena pitanja univerzuma

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
4 hours ago, Have_Fun said:

Eh.. da White nije promasio ona bacanja i pre toga lazni Stefan Markovic da nije bez razloga sutnuo onu trojku s 9m u petoj sekundi napada... ko zna sta bi bilo
 

 

Da, imali su ih, izvrsili samoubistvo na kraju.

Sto se Dace tice, posle neke tekme prolazim pored jedne hamburgerdzinice, cepa on pljesku samo lije majonez. Zdrav zivot :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...