Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ovaj put smem da se kladim da mu se neće odazvati ni svi ljubimcitm iz Poljske i Turske; timska depresija je tolika da će ovog leta većina u banju. Prazna mesta popuniće Miškov bofl za prodaju i mladunci željni dokazivanja. Ovi potonji možda malo i poprave stvari, mada 30 minuta Duška Savanovića ubije želju za životom, a ne samo za košarkom.

Link to comment
  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

Ne brini se, ako dodje to toga nece se ni Savan odazvati. Lenj je, ima decu, zaradio vec pare itd. Ja pak mislim (i nadam se) da ce se svi vazniji odazvati i da cemo igrati sasvim dobro.I ne mraci vise! Odajes utisak nekoga ko bi voleo da odemo sa losom ekipom i dozivimo debakl.E, i smisli preciznu opkladu, verovatno cu da prihvatim.

Edited by Heaviside
Link to comment
I ne mraci vise! Odajes utisak nekoga ko bi voleo da odemo sa losom ekipom i dozivimo debakl.
I da dodam: ne bih imao ništa protiv da ovog puta budete u pravu i da Dudin tim konačno postane tim, a selektirani pokažu svoje najbolje lice. Ja samo ne vidim onaj vajb koji su imali na početku, u Poljskoj i Turskoj, ne vidim sinergiju kojom su probijali svoje limite, vidim samo ljude koji na silu izvršavaju nametnute obaveze, pomireni sa uspostavljenom hijerarhijom u timu.
Ne bih voleo: išao sam u Arenu da ih gledam protiv CG - valjda sam još besan zbog te utakmice. Veruj mi da bih više voleo da svi vi budete u pravu i da na sledećem EP navijamo za njih, a ne za Makedonce, kao na prošlom.
Link to comment
Ovaj put smem da se kladim da mu se neće odazvati ni svi ljubimcitm iz Poljske i Turske; timska depresija je tolika da će ovog leta većina u banju. Prazna mesta popuniće Miškov bofl za prodaju i mladunci željni dokazivanja. Ovi potonji možda malo i poprave stvari, mada 30 minuta Duška Savanovića ubije želju za životom, a ne samo za košarkom.
kako ti ne dosadi?
Link to comment
  • 1 month later...

Dajte presek stanja - kako igraju Rašić, Tripković, Marković, Savanović, Mačvan, Kosta, Štimac, Kešelj, Micov, Erceg?Hoće li biti mesta za DMBa na prvenstvu? Nadam se da će dobiti prednost u odnosu na Paunića.

Edited by pacey defender
Link to comment

Rasic-ne igraTripko-ne igra od kad je u Ulkeru, pre toga pristojanMarkovic-igra dosta, svaku trecu odigra dobroSavanovic-onakoMacvan-onako do slaboKosta-igra malo, mada daje doprinos kad igraStimac-sabijaKesej-ne igraMicov-dobarErceg-povredjenBudala, Paunic, potato, potejto, po mom misljenju. Necemo mi daleko kad nam ista bude zavisilo od takvih igraca. Generano, od 3-5 smo dosta popunjeni, na 1 i 2 imamo samo Teodosica u ciji kvalitet mozemo da se zakunemo. I eventualno da odredimo Micova kao dvojku. Ovo ostalo, zali boze.

Edited by Joe D
Link to comment

Hvala. Možda ponovo valja voditi trojicu centara, a na četvorci da igraju Savan, Mačvan i Bjelica. Na trojci imamo Lučića i Micova. Kao što kažeš, solidni smo ispod koša, problem je mučena spoljna linija. Tepić će biti stegnut i svi će pljuvati Teodosića što mnogo divlja.

Link to comment

Mačvan je solidan, ipak tamo bukvalno 12 igrača igra. Ima nekih 10ppg uz najbolje procente šuta u karijeri, 42% za tri i 95% bacanja. Još su mu u poslednje vreme opale brojke jer je slomio nos i igrao par tekmi sa maskom.Kostu nikako ne voditi. Odličan je bio protiv Panatinaikosa, ali već sledeću nije igrao. Izgleda da ga toliko muče te povrede, da ne može da odigra dve tekme nedeljno, a kako bi tek onda na EPu.

Link to comment

Na četvorci, ako gledamo ko uopšte igra ove sezone, kandidati su Bjelica, Savan, Mačvan i Savović, na trojci Lučić i Micov. Dvojke su nam problem, Tepić, Rašić, Tripko ne igraju, tu je još samo Nedović. Zrelo je za naturalizaciju Tariko Vajta. :fantom:

Link to comment
Budala, Paunic, potato, potejto, po mom misljenju. Necemo mi daleko kad nam ista bude zavisilo od takvih igraca.
I nije bas. Milosavljevic je znatno bolji suter.Da se razumemo, shvatam da je daleko od prvog reprezentativnog beka u iole jacoj konkurenciji, ali nazalost mislim da je ove godine nema. Jedini je koji je ista odigrao do sada. Edited by Fins fleet
Link to comment

rakocevica bi treba zvati tj ubediti da igra na evropskom. od svih pobrojanih je daleko najbolji.treba nam u sloveniji bar polufinale a sa njim je to mnogo lakse. zreo igrac bez bubica u glavi i 15-20 sigurnih poena po utakmici kome god treba da se isporuci. savovic pod obavezno.i nedovic too.milutinova,bogdanovica i cvetkovica bar zvati na pripreme.kakve crne mladje selekcije i ostali bakraci.milosavljevic daleko bolje resenje od paunica.taj se samo krije od lopte a tu famoznu odbranu ima i ovaj prvi.

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...