Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

zar se ne kaže bdželiča?

 

moramo da imamo tri igrača koji mogu da odigraju centra, ma koliko da su prve dve opcije odlične. isti princip mora da važi i za pleja.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam još uvek pod utiskom Jokićevog performansa na SP. Uopšte ne mislim da srpska reprezentacija treba da liči na Nagetse. Želim da ponovo gledam moćan tim sa gomilom fantastičnih igrača na vrhuncu karijere i Pokuševskim i Petruševim sa neočekivanom minutažom, onom koju je 1995. dobio Bodiroga.

Sent from fav toy

Link to comment
43 minutes ago, April said:

Želim da ponovo gledam moćan tim sa gomilom fantastičnih igrača na vrhuncu karijere i Pokuševskim i Petruševim sa neočekivanom minutažom, onom koju je 1995. dobio Bodiroga.
 

bodiroga je 95e imao 22 i vec par sezona ubijao u najjacoj evropskoj ligi, nisu ovi jos taj nivo

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, April said:

Ja sam još uvek pod utiskom Jokićevog performansa na SP. Uopšte ne mislim da srpska reprezentacija treba da liči na Nagetse. Želim da ponovo gledam moćan tim sa gomilom fantastičnih igrača na vrhuncu karijere i Pokuševskim i Petruševim sa neočekivanom minutažom, onom koju je 1995. dobio Bodiroga.

Sent from fav toy
 

Jokićev nastup 2019. je posledica pogrešnih Đorđevićevih odluka, a samim tim nismo uspeli da napravimo uspeh uprkos očekivanjima.

 

Uglavnom, mIslim da neće ni ličiti na Nagetse u scenariju koji imaš u vidu. Drugačija je igra, drugačiji su saigrači. Samo je bitno da se zna hijerarhija - da najbolji igrač na svetu mora da bude opcija br.1 i lider tima. Ako mu je to uspelo u Nagetsima, a čova je profesionalac 1/1 znači nije egoista tipa da juri statistiku jebo rezultat, samo treba da se ne izmišlja topla voda i to će lepo da se posloži. 

 

Bogdanović i Jokić će lepo kliknuti, Micić će zbog pozicije i nastupa u poslednjih par sezona da se nametne kao treća opcija. Neke druge repstacije bi imale problem da uklope nekadašnje bitne dospešivače koji bi eventualno bili nezadovoljni novom ulogom, kod nas to nije problem od 2005. Biti će sve ok, samo da nas ne sjebe ovaj neki virus što kažu da je dosta zarazan i opasan. 

  • +1 3
Link to comment

Nisam gledao Jovica dugo, ni Teoa, u kakvoj su formi i kakvog su zdravlja?

Jebote, pa mi igramo ovo za mesec i po, ja sve kontao da je za jedno pola godine. 

Link to comment

Teo je by far najbolji igrac Virtusa ove sezone (sto moze dvojako da se gleda, i treba), odlican u Evrikupu, jeste to sve slabiji nivo takmicenja nego ranije, al ja ne brinem za njega, samo da ga zdravlje posluzi. Cenim i da nece biti projektovan za vise od 15-20min po utakmici.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, April said:

Ja sam još uvek pod utiskom Jokićevog performansa na SP. Uopšte ne mislim da srpska reprezentacija treba da liči na Nagetse. Želim da ponovo gledam moćan tim sa gomilom fantastičnih igrača na vrhuncu karijere i Pokuševskim i Petruševim sa neočekivanom minutažom, onom koju je 1995. dobio Bodiroga.

Sent from fav toy
 

jasno ko dan da ce se Pokusevski i Petrusev daleko lakse uklopiti u stil igre srBske repstacije nego MVP NBA lige kojem sasvim svejedeno jel ce dodati ili dati kos.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

dobro to mozemo i sa starim reprezentativnim kukama bircom, raduljicom, stimetom

Spoiler

 

kad pomenuh stimeta, pre neki dan na kladzi gledam na sta potrositi pare lajv i vidim turska kosarka, jedna ekipa solidno vodi, ali kvota velika, bilo mi cudno

i stavim neke sitne pare

posle nekog vremena da vidim rezultat, kad ono proradio onaj strim sto mozart ima za pojedine utakmice i taman ekipa na koju sam stavio pare daje kos, centar koji je postigao poene visoko dize ruke i savi kao da je dao gol u 90minutu :D

momentalno sam ugasio

naravno da su izgubili na kraju :laugh:

 

 

Link to comment
9 hours ago, Plajvi said:


Da, ako se kvalifikujemo. :D Igramo turnir u Bg pre toga.

bice veselo ako towns i horford igraju za dominikansku republiku, a mi spadnemo na raduljicu i petruseva unutra.

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...