Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Gnocchi sa bolognese sauceom. Ostalo mi nesto saucea od pre neki dan ali ga je bilo malo. Elem na maslinovom ulju proprzim tikvicu seckanu na kockice i jednu zelenu baburu + protisnem chen belog luka. Dodao ostatak od saucea i konzervu paradaiza sve to saute jos 10min. 15 min meal ;) Pasta je uvek izbor No1 kada me mrzi da kuvam. S' obzirom da pastu jedemo 5 puta nedeljno, bice da sam malo lenj.20121108220328.jpgNaravno i casu Friulana.

Edited by hefestus
Link to comment

prvo sam jela lenju pitu, pa mi nije bilo dosta pa sam jela fereric, dva, onda dosla komsinica donela tanjir sa slavskim tortama i kolacima pa sam morala da probam svaki, a bilo ih dosta. na kraju sam pojela i zito jer je red. sad mi malo zlo, al nista sto cokolada s marcipanom nece izleciti.

Link to comment

Meni je i bez dorade sasvim prihvatljiv (govorim o scharf verziji). Nije naravno ni blizu domaceg, al je bolji od 80% kupovnih koje sam probao u Srbiji.On topic, otisao do prodavnice malopre po par sitnica i vidim da je Nutela iz nekog razloga malne besplatna. Jebo mi pas mater, sad su mi u ruci ona i supena kasika i vec cujem zvuk stakla...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...