Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/4, NHL 2/3, NBA 0/1, NFL 1/1, Rangers i Napoli dodjose 5+, prodjose i oba sistema sa NHL strelcima(jedan kompletan, na drugom dva pogotka). Napoli je ocekivano razvalio Frosinone. Chelsea je odigrao jos jedan kilav mec, protiv nedoraslog rivala. Samo 2 gola, uz neverovatnih 8 suteva, sramotno. Rangers je lako preslisao Cowdenbeath. Celtic u zavrsnih 10 minuta do 3. gola. Tottenham-Leicester, ocekivano lep mec za gledanje i pomalo iznenadjujuce lak prolaz. NHL je konacno dosao bolje. Winnipeg je razocarao porazom; imali su gomilu sansi i ocajnu realizaciju. Capitalsi su od starta krenuli jako i dosli do ubedljive pobede. Florida je zabelezila i 12. uzastopnu pobedu; jos jedan tesan mec koji je prevagnuo na njihovu stranu. Najprijatnije iznenadjenje sezone. Moralo je i u NBA delu nesto pasti. Cleveland je odigrao neozbiljno, no i to je bilo dovoljno za slabog rivala. Drugi NFL vikend ove sezone, gde nisam nista promasio. Seatte je prosao uz dosta srece, nakon sto je njihov napad potpuno zakazao. Chelsea je oborio kombo, izgleda ce oni uvek biti glup tim za kladjenje(eventualno 2+). Spojeni tiket sa NHL strelcima je bio blizu prolaza, na kraju sam izabrao jednog pogresnog(bila je dilema Wheeler ili Little iz Winnipega), no uzeh solidno na ova dva sistema. OK dan, mada bi ukupan 7/9 bilans(jos jedan prolaz), doneo lep plus. O prolazu tiketa sa strelcima da ne govorim(200 i nesto kvota).

 

 

NHL

 

NY Rangers-Boston w1

 

Calgary-San Jose 5+

 

Kvote, 1.65, 1.55.

Rangersi i Bruinsi se ne mogu pohvaliti nekom formom, no vidim da ce Lundqvist biti na golu domace ekipe, te je vreme da Rangersi zapocnu pobednicku seriju. Calgary je cele sezone bio zahvalan over tim, dok Sharksi igraju efikasne meceve, u poslednje vreme(8/10 5+ overa). 

 

Prateci tiket, Florida w2, Los Angeles w1. kvota 2.56.

 

Strelci, Nash, Monahan, Marleau. Sistem 2/3.

 

 

NBA

 

Brooklyn-San Antonio H2(-11.5)

 

Golden State-Miami >201.5

 

Kvote, 1.65, 1.60.

Danas nisam imao previse izbora. San Antonio igra odlicno, hendikep jeste prilicno visok, no njima je to retko problem. Deluje mi da  hendikep na Golden State-Miami bas i nije za igru, pa sam probao poene.

 

Danasnji mecevi vecinom spadaju u grupu onih, u koje ne bih smeo da se zakunem, pa sam skresao potencijalne dobitke(uloge) za vise od 50%.

Edited by Miljenko
Link to comment

bilo bi jos bolje da sam na vreme upario haywarda sa lou williamsom na granici 15.5. posle su ga podigli na 17.5 i nisam imao muda. dao je 18 poena...

 

u maxbetu opet pise aldrich umesto aldridge lmao

Link to comment

ma vidim i ja taj na netu. cirbesov kos na kraju mi je bio sumljiv (promasili 4 od 5 bacanja na kraju, sve im jbm), pa pitam da nisu ga sluzbeno zaveli 69-75. Ja imam 144.5 over.  :blink:

Edited by mandingo
Link to comment

Nisi se kladio na Pliskovu?

Naravno da jesam, mislim ponudjeno po 1.85 na obe, pa kuku i lele ko je to cenio :D

 

Probacu opet na sitno Efes 1-2 i 2-1, kvote 6.5 i 7. Prosli put doslo.

Link to comment

Naravno da jesam, mislim ponudjeno po 1.85 na obe, pa kuku i lele ko je to cenio :D

Probacu opet na sitno Efes 1-2 i 2-1, kvote 6.5 i 7. Prosli put doslo.

Pa naravno da si se kladio. Eto i ja sam. Ako več moja ljubimica nemoze da pobedi,da se bar malo utesim. Danas Lisicki ima nenormalno velku kvotu protiv Kuznetsova. Vredi probati. A Janković Erani tu nisam pametan mozda da ce se igrati 3 seta. Isto vazi i za Kerber-Makarova. Andzelik bas voli digra po 3 seta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...