Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I nedade Real treci :( Da je bilo pameti da posle drugog otrcim i branim po kvoti 3, sve bi bilo drugacije. Al jbga sad.

 

Danas samo Galatasaraj. Morao sam da probam dvojku u Mozartu na 4.4 i prelaz 1-2 u Meridianu po cak 11.

Link to comment

Odigram plus na Lafajeta 7,5 jer je u dobroj formi i veže dve trojke za 2min i sledeći napad se povredi :D

 

Inače sam igrao Jovića under 3,5 kontam da daje dve trojke u prvoj četvrtini :)

Edited by theanswer
Link to comment

Njega sam simbolicno odigrao. Al je slatko svakako.

 

Imao sam nekih 500-600 din na meridian racunu, pogledam da nema sta da se odigra i vidim za koji min pocinju Argentina i Paragvaj U20, Arg veliki favorit, pa resih da odigram na sitninu njih golove. Pogledam medjusobne susrete i prethodne meceve i vidim ti mladi Paragvajci redom cepaju. Cak i u medjusobnom. A skroz potcenjeni. I ona izigram 8 tiketa od 20 do 130 din. Ima da se oparim :D

 

Gost golovi: 

 

2+ - 3.45

prvo 1+ - 2.55

drugo 1+... 2.15

u oba - 5.5

prvo 2+ - 11.5

drugo 2+ - 8

3+ - 11

i GG GG

 

I dok ja sve ovo otkucah uz prekidanja dadose ga Paragvajci :lol:

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/2, NBA 1/3. Od fudbala nisam ni ocekivao previse, to sam i dobio. Rangers-Hearts bi bila kvota 1, na Ajaxu revija promasaja. Holandjani su totalno precenjeni za golove. Kvote do 1.5, za 3+(sto mi i ne smeta) i nedovoljno dobar procenat prolaza. Ajax 3+/0-2, 12/8, ili tako nesto, sto je dosta lose, za nazovi efikasnu ekipu. Ovo samo kada ja odigram, tim koji igra back-to-back(Winnipeg), prelomi mec u 3. trecini. Da su igrali kod kuce, pa i da razumem, no na gostovanju, pa jos ovako teskom, to je potpuno neverovatno. Slabiji NHL tiket je naravno prosao lagano. NBA fiks petkom dolazi tradicionalno lose, sto se i sinoc potvrdilo. Washington gubi 20 razlike, od kilavih Netsa. Lagani over gde je bio najverovatniji, i bezveze mec u Torontu. Mada sam i ja retard, pa igram over na duel ekipa sa Istoka. Teniski tiket pade tamo gde sam trazio da neko uzme set(Zanevska). Nije mi bila dosta kvota 6... Glup dan. Da Chicago nije izgubio i ne bih se bunio previse, ovako ne mogu reci da je bilo dopadljivo.

 

 

Fudbal

 

QPR-Man Utd 2+

Swansea-Chelsea w2

 

S. Wanderers-U. De Chile 3+

 

Kvote, 1.52, 1.83. Na kraju izbacih Porto, sa prvog tiketa. Ne volim kada je razmak izmedju meceva preveliki. Pratim U. De Chile i dalje, no sa nesto opreznijom uplatom ipak. Par egzibicionih tiketa, vreme je i da neki od njih prodje.

 

 

NHL

 

St. Louis-Toronto w1

Tampa-Colorado w1

 

Detroit-Nashville w1

Dallas-Washington 5+

 

Kvote, 2.06, 2.34. St. Louis ponovo igra odlicno, pobede se nizu. Toronto ima velikih problema u ofanzivi. Tampa ima jedan od najboljih napada u ligi, te ne verujem da ih Varlamov moze zaustaviti. Prvi golman Predatorsa, Pekka Rinne, pauzirace par nedelja, zbog povrede. Sinoc su srecno dobili, ovo je vec neugodno gostovanje. Dallas je zakazao u napadu, protiv Winnipega. Red bi bio da i Capitalsi odigraju par efikasnih utakmica. Prvi tiket je stavljen u grupu jacih.

 

 

NBA

 

Houston-Golden State P>106.5

 

Detroit-Philadelphia P>96.5

 

Kvote, 1.85, 1.85. Golden State je igrao nocas, no ovi moji bas i ne preferiraju odbranu, te ocekujem jos jednu kanonadu. Ponovo odigrah mec sa Istoka. Granica nije previse visoka, a ni sa ulogom nisam preterivao.

Edited by Miljenko
Link to comment

Imao sam nekih 500-600 din na meridian racunu, pogledam da nema sta da se odigra i vidim za koji min pocinju Argentina i Paragvaj U20, Arg veliki favorit, pa resih da odigram na sitninu njih golove. Pogledam medjusobne susrete i prethodne meceve i vidim ti mladi Paragvajci redom cepaju. Cak i u medjusobnom. A skroz potcenjeni. I ona izigram 8 tiketa od 20 do 130 din. Ima da se oparim :D

 

Gost golovi: 

 

2+ - 3.45

prvo 1+ - 2.55

drugo 1+... 2.15

u oba - 5.5

prvo 2+ - 11.5

drugo 2+ - 8

3+ - 11

i GG GG

 

I dok ja sve ovo otkucah uz prekidanja dadose ga Paragvajci :lol:

 

Ostadose na tom jednom (izvukao skoro 50% uloga). Al ladno dobise i to  2-2. To je preko 10 kvota bila. Obraticu od sad vise paznje na ovu selekciju,

Link to comment

Kako me izjebase Wizardsi sinoc na dva tiketa na jednom cisti fiks na drugom igrao vise od 190,5 koseva :frust: .

Danas:

Swansea-Chelsea 2+

QPR-United 2+

Totenham-Sunderland 2+

Leeds-Birmingham 2+

Watford-Charlton 2+

 

ukupna kvota 3

Link to comment

kako sam se zajebao nocas. planirao sam igrati toronto pp over na 50.5 i lebrona over 27.5 ali je jos bilo rano (oko 6 sati) i rekoh ajd sacekacu tamo nekih 11-12 da odigram tiket. usput proveravam tikete i vidim da je over na toronto otisao na 52.5, bio sam smoren i resio sam da to izbacim. posle toga dodje info da jrue i obrva nece igrati, to je znacilo gordon over 14.5. znaci odlucio sam da napravim tiket, stavim standardno dva para lebron i gordon over i onda skontam da je toronto opet na 50.5...naravno nisam mogao odoleti da ne odigram i likovi daju 38 poena u prvom poluvremenu. odigrali najgore poluvreme ove sezone...a gordon i lebron dosli. eto...greedy.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...