Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nakon traljavog pocetka, na kraju se uklopise 3 tiketa u MLB sektoru (3.18, 2.67 i 2.16 kvote, na Washingtonu je racunata kvota 1). Smotana Philadelphia je oborila kombo tiket (dobro igrao je i Texas, no oni su postigli 4 poena); da u Arlingtonu ne moze pasti 7 poena, odnosno da udju dva vezana undera je samo po sebi neverovatno. Imao sam i dosta srece na drugim tiketima, ne moze se poreci. Baltimore i Washington su odigrali samo 6 ininga i mec je registrovan 7-0 za domacina, no meni je srecom racunata kvota 1. Angelsi prolaze timski over 4.5, u 7. i 8. iningu. Yankees su takodje dali vecinu poena u zavrsnoj trecini utakmice; Boston za promenu lagano. NHL finale je moralo doneti i jedan minus. Fudbal sam verovatno odigrao presiroko, no kup je bio u pitanju, pa je tesko oceniti sta je sigurno. Korektan dan, mada nerviraju ovi tesni padovi kombo tiketa u MLB delu.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Miami-Colorado >7.5 (Garrett-Freeland)

Cincinnati-LA Dodgers tim2 >4.5 (Greene-Kershaw)

 

NY Yankees-Houston tim1 >4.5 (Taillon-Valdez)

Chicago White Sox-Baltimore tim1 >4.5 (Cueto-Kremer)

 

Kvote 2.70 i 4.66.

Ne bas simpaticna ponuda danas, te zato i sastavih samo 2 tiketa.

 

Prateci tiketi, Miami 1, Atlanta 1, LA Dodgers 2, NY Yankees 1, Chicago White Sox 1, San Diego 1 i Miami tim1 >5.5, Atlanta tim1 >6.5, Pittsburgh >9.5, Minnesota >10.5, NY Yankees >9.5. Kvote 18.26 i 77.68.

 

 

Fudbal

 

Club Guarani-Sportivo Ameliano tim1 1+

Breidablik-KR Reykjavik 3+

Grotta-Fylkir 2+

Kopavogur-Kordrengir 2+

Ullern-KFUM tim2 1+

Ull-Kisa-Grorud 2+

Halden-Fredrikstad tim2 1+

Nardo-Ranheim tim2 2+

Bjarg-Sogndal tim2 2+

 

Kvota 4.52.

Samo jedan mec za 3+ danas, mada broj parova jeste kriticno veliki (za sutra imam cak 11 u planu, uz neku 3+ utakmicu vise).

Link to comment

Svasta ima da se vidi i u MLB delu. Mec sa 20 hitova i samo 5 postignutih poena (pretpostavljam da je to rekord sezone, kada je o neefikasnosti rec).:isuse: To valjda samo ja mogu da nadjem.

Link to comment

Jedini prolaz juce se desio odmah na pocetku dana, NPB bejzbol (Japan, 10+ kvota, samo 3 meca, timski poeni), MLB polovicno, nije bio blizu nekog prolaza. White Soxi su volsebno ostali na nuli protiv Oriolesa, nakon prolaska Yankeesa; Miami i Colorado postigose samo 5 runs iz 20+ hitova (desava se, no u veoma malom procentu), Dodgersi rutinski. Fudbalski tiket pada na Ranheim tim2+; tja, slaba vajda od kupova. Sigurno ne bas zadovoljavajuci dan, no ne moze svaki bilans biti dobar.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Colorado-Tampa 7+ (OT&SO)

 

Kvota 2.19.

Mozda i zavrsni mec tekuce NHL sezone, te naravno probah 7+ (3-1 na prethodne 4 utakmice).

 

 

MLB

 

Cleveland-Boston >7.5 (Quantrill-Pivetta)

St. Louis-Chicago Cubs tim1 >4.5 (Pallante-Hendricks)

 

Tampa-Pittsburgh tim1 >4.5 (Springs-Keller)

Milwaukee-Toronto tim2 >4.5 (Houser-Manoah)

 

San Francisco-Cincinnati >6.5 (Cobb-Ashcraft)

Arizona-Detroit >7.5 (Kelly-Rony Garcia)

 

NY Yankees-Houston tim2 >2.5 (Severino-Verlander)

San Diego-Philadelphia tim2 >2.5 (Gore-Nola)

 

LA Angels-Seattle tim1 >3.5 (Lorenzen-Flexen)

Texas-Washington >7.5 (Dunning-Espino)

 

Kvote 2.86, 3.66, 2.20, 2.13 i 2.17.

Nastavljamo sa pokusajem uklapanja timskih poena i overa. Fiks je definitvno pretezak za pogoditi.

 

Prateci tiketi, Miami 1, Houston 2, Tampa 1, Washington 2, Toronto 2, St. Louis 1, LA Angels 1, Philadelphia 2, Arizona 1, San Francisco 1 i Miami 5I <5.5, St. Louis >9.5, LA Dodgers >10.5, Boston tim2 >5.5. Kvote 244.44 i 16.37.

 

 

Fudbal

 

Inter Club de Escaldes-Vikingur 3+

Argir-Toftir 3+

Selfoss-Fjolnir 3+

Internacional-Coritiba tim1 1+

Banfiled-Barracas Central tim1 1+

Boca Juniors-Union de Santa Fe tim1 1+

Shamrock Rovers-Bohemians tim1 1+

UCD-Derry City 2+

Cork City-Cobh tim1 2+

Waterford-Bray tim1 1+

Galway-Treaty United 2+

 

Kvota 10.42.

Na 3+ prilicno jasan izbor, dok su timovi iz JA optimalni za tim 1+. Da, tu je i Cork City na tim2+, no oni su prilicni favoriti, pri cemu je tim 1+ premali.

Link to comment

Koji su sampioni Irci. Osam utakmica zapocetih u 20 i 45 (4 iz prve i 4 iz druge lige), i ukupno 0 golova. Jel se ovo desilo od kada se igra fudbal tamo, ili je u pitanju neka namestaljka.:huh::laugh:

Ovo nisam nikada video ni u Argentini i Brazilu, a ne u nekoj ligi, gde uvek imaju 2-3 meca sa kvotama do 1.30 na pobednika.:rolleyes:

Link to comment

Jedan od onih dana gde nije bilo trika da provucem nesto. NHL finale je ponovo donelo utakmicu sa samo 5 golova. U MLB delu sam pogodio samo 3/10 parova, te i nije cudno sto nije bilo dobitnog dabla. Jedini tiket koji je bio blizu prolaza je NPB (bejzbol, Japan), no tesko je isti uklopiti svakog dana. Na fudbalu cak 5 promasaja; Irci neverovatno neefikasni, a ni Islandjani se nisu proslavili. Parovi iz JA su recimo dosli taman kako treba. Nije problem da udje i neki ovakav dan, to je neizbezna stvar, no moglo bi uleteti i poneko uklapanje kombo tiketa u MLB sektoru.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

San Francisco-Cincinnati tim1 >3.5 (Webb-Minor)

LA Angels-Seattle tim1 >2.5 (Sandoval-Gilbert)

 

NY Yankees-Houston tim1 >3.5 (Cole-Javier)

St. Louis-Chicago Cubs tim1 >3.5 (Mikolas-Sampson)

 

Tampa-Pittsburgh tim1 >3.5 (Kluber-Brubaker)

Miami-NY Mets tim2 >3.5 (Rogers-Bassitt)

 

Kvote 2.01, 2.17 i 2.53.

Maksimalno oprezna varijanta danas (sa najnizim granicama).

 

Prateci tiketi, NY Yankees 1, Tampa 1, St. Louis 1, NY Mets 2, Milwaukee 1, Cleveland 1, Minnesota 1, San Francisco 1, Atlanta 1, San Diego1 i San Diego >6.5, Arizona >7.5, LA Dodgers tim2 >2.5, Minnesota >8.5, Cleveland tim1 >3.5, Toronto tim2 >2.5, Texas >7.5. Kvote 99.31 i 20.95.

 

 

Fudbal

 

Haugesund-Viking 2+

Rosenborg-Kristiansund tim1 1+

Corinthians-Santos tim1 1+

Flamengo-America Mineiro tim1 1+

Atletico Mineiro MG-Fortaleza tim1 1+

Runavik-Vikingur 2+

Sporting Cristal-Alianza Atletico tim1 1+

Montreal-Charlotte 2+

Toronto-Atlanta 2+

 

Kvota 3.84.

Izgleda da sam pogresio sto nisam odigrao Viking sire (brzih 1-1), mada bi dobro dosao i jedan ovakav tiket sa manjom kvotom.

Link to comment

Dva prolaza u MLB delu (2.01 i 2.53 kvote), mada nisam odusevljen novim neprolaskom kombo tiketa. Yankees se obrukase sinoc; ne samo da nisu dali poen, vec ni hit nisu imali. Da je bacao Verlander ponovo, pa i da razumem. Ovo je prvi put jos od 11. juna 2003. da Yankees nisu uspeli da uknjize hit (tada se to takodje protiv Astrosa desilo). U tekucoj sezoni se stalno desavaju neki neverovatni padovi, u situacijama kada se ceka kombo tiket. Na fudbalu padoh na Corinthians tim 1+; nisam ispostovao svoje pravilo da ne igram timske golove na derbi mecevima. Korektan dan, no prilicno nervira ovo nedolazenje MLB kombo tiketa.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Tampa-Colorado 7+ (OT&SO)

 

Kvota 2.31.

Tri prolaza, pa dva pada, to je dosadasnji bilans finala. Zadovoljavajuce, no da vidimo da li moze uleteti jos jedan prolaz.

 

 

MLB

 

Cleveland-Boston tim2 >3.5 (Civale-Hill)

Milwaukee-Toronto tim2 >4.5 (Chi Chi Gonzalez-Berrios)

 

NY Yankees-Houston tim1 >3.5 (Nestor Cortes Jr.-Urquidy)

Minnesota-Colorado tim1 >3.5 (Ryan-Feltner)

 

Tampa-Pittsburgh tim1 >2.5 (McClanahan-Contreras)

St. Louis-Chicago Cubs tim1 >3.5 (Flaherty-Mills)

 

Kvote 2.43, 2.04 i 2.04.

Ne preterano visoke granice na pojedinim mecevima, te probah samo timske poene (posto overi ceo mec i dalje dolaze uzasno).

 

Prateci tiketi, NY Mets 2, NY Yankees 1, Boston 2, Tampa 1, Toronto 2, Minnesota 1, St. Louis 1 i LA Dodgers tim2 >3.5, San Francisco tim1 >4.5, Texas >10.5, NY Mets tim2 >3.5. Kvote 25.28 i 10.72.

 

 

Fudbal

 

Bodo/Glimt-Aalesund 3+

Degerfors-AIK tim2 1+

Racing-Aldosivi tim1 1+

LA FC-NY RB 2+

 

Avai-Palmeiras tim2 1+

Sao Paulo-Juventude tim1 1+

Club Olimpia-12 de Octobre tim1 1+

Alianza Lima-Ayacucho tim1 1+

 

Kvote 2.20 i 1.75.

Bez previse zanimljivih meceva za siru igru. Utakmice iz JA znaju biti rizicne i na tim 1+; MLS neocekivano tvrd ove sezone; Molde odlozen.

 

 

Link to comment

Odigram jedan jedini mec na 3+ danas i naravno da ni on nije mogao doci. Bodo/Glimt propo; namucili se kao totalni favoriti kod kuce, jedva 2-0 u zavrsnih 15 minuta. Meh, na utakmici gde ocekujem i 7+ mozda, prilicno kilava predstava.

Nista bez Nemaca, gde je verovatnoca greske prilicno mala (plus su kvote cesto vece od ove danasnje).:dry:

Link to comment

Ponovo dva prolaza u MLB delu (oba tiketa sa 2.04 kvotom), no i dalje bez kombo tiketa. Yankees jedva udjose u produzecima, no te srece nisam bio na Torontu, 3 poena u prvom iningu i nista do kraja. Fudbal je ponovo bio baksuzan; Bodo/Glimt samo 2-0, Sao Paulo bez datog gola. Zavrsni mec NHL sezone je doneo jos jedan minus, mada je playoff u celini bio odlican za golove. Meh dan.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Oakland tim1 >5.5 (Montgomery-Blackburn)

Toronto-Boston >8.5 (Gausman-Seabold)

 

St. Louis-Miami tim1 >2.5 (Wainwright-Lopez)

Colorado-LA Dodgers tim2 >5.5 (Kuhl-Tyler Anderson)

 

Kvote 3.42 i 2.00.

Skromna dva tiketa danas; videcemo da li se i to moze uklopiti.

 

Prateci tiketi, NY Yankees 1, Boston 2, Minnesota 2, St. Louis 1, LA Dodgers 2 i Minnesota >7.5, Texas >7.5, LA Angels tim1 >3.5, Seattle >6.5. Kvote 13.85 i 6.52.

 

 

Fudbal

 

Athlone-Waterford 2+

Treaty Utd-Cork City tim2 1+

Elfsborg-Varbergs tim 1+

Malmo-Helsingborgs tim1 1+

Bryne-Stjordals Blink 2+

Asane-Sandnes 2+

Grorud-Brann 2+

 

Kvota 2.36.

Tesko je proceniti meceve iz Skandinavije. Ispada da je problem naci i meceve na tim 1+.

 

Link to comment

Nova dva MLB prolaza, standardni dabl sa 3.42 kvotom, te siri tiket i 6.52 kvota, Kombo nije dosao ni sa samo 4 para, Dodgersi ostase na nuli na Coors Fieldu. Yankees ponovo kasno okrecu, dok je plus u Torontu dosao uz dosta srece (na 2 auta u 9. iningu). Lep prolaz na sirem, gde su sva tri overa dosla rutinski, uz Angelse taman preko granice. Norveska 2 ponovo obara fudbalski tiket; cak su i Irci bili efikasni. Fin dan.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Oakland tim1 >4.5 (Sears-Montas)

Toronto-Boston >8.5 (Stripling-Wacha)

 

NY Mets-Houston tim2 >3.5 (Carrasco-Garcia)

St. Louis-Miami tim1 >3.5 (Hudson-Garrett)

 

Chicago Cubs-Cincinnati >7.5 (Thompson-Castillo)

Kansas-Texas >7.5 (Heasley-Jon Gray)

 

Colorado-LA Dodgers tim2 >5.5 (Freeland-Kershaw)

San Francisco-Detroit tim1 >2.5 (Rodon-Skubal)

 

Kvote 2.83, 2.43, 2.54 i 2.08.

Par meceva koji deluju zanimljivo za over ceo mec (vreme je da krene serija efikasnijih utakmica, dovoljno je otoplilo), te timski poeni.

 

Prateci tiketi, NY Yankees 1, Toronto 1, Tampa 1, Houston 2, LA Dodgers 2, San Diego 2, San Francisco 1, Seattle 1 i Washington >10.5, St. Louis >7.5, Colorado >10.5, LA Angels >7.5, Arizona >6.5, San Francisco >6.5. Kvote 53.34 i 23.16.

 

 

Fudbal

 

Emelec-Atletico Mineiro MG tim2 1+

Paranaense-Libertad Asuncion tim1 1+

Corinthians-Boca Juniors tim1 1+

Colo Colo-Internacional tim2 1+

 

Kvota 2.87.

Los izbor i jedan oprezan tiket sa timskim golovima.

Link to comment

Ponovo polovican ucinak u MLB sektoru, no i dva prolaza su solidan trend (u nedostatku kombo tiketa); dosle su 2.43 i 2.54 kvote. Na Yankees-Athletics je sudija favorizovao picere (toliko da je i menadzer domacih iskljucen), dok jos jedan poraz Dodgersa u Denveru spada u velika iznenadjenja. Bilo je i neocekivano lakih prolaza, poput Astrosa, Cardinalsa, odnosno overa na Rangersima. Fudbal ni blizu, dva pogotka i 2 promasaja, cak i sa igrom tim 1+. Ok dan.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

NY Mets-Houston tim2 >3.5 (Walker-Verlander)

Colorado-LA Dodgers tim2 >5.5 (Marquez-Urias)

 

Cleveland-Minnesota >7.5 (Quantrill-Bundy)

Chicago Cubs-Cincinnati >6.5 (Steele-Greene)

 

San Francisco-Detroit >6.5 (Wood-Garcia)

Seattle-Baltimore >7.5 (Flexen-Voth)

 

NY Yankees-Oakland tim1 >5.5 (Taillon-Irvin)

Toronto-Boston tim1 >5.5 (Manoah-Pivetta)

 

Kvote 2.59, 2.22, 2.46 i 5.21.

Za Houston baca Verlander, te je timski over na njih jedina opcija (tu je i fiks no da ne cackam). Dodgersi su zestoko zakazali na Coors Fieldu, pa ocekujem jedno dobro izdanje napada u tekucoj seriji. Yankees i Toronto imaju dosta bolje startere, no ne volim da igram protiv Bostona (posebno ovog probudjenog). Tu je i par standardnih pluseva.

 

Prateci tiketi, Milwaukee 2, NY Yankees 1, Houston 2, Texas 2, San Francisco 1, Toronto 1, Cleveland 1, Miami 2, LA Dodgers 2, LA Angels 1 i Tampa 5I <5.5, Washington >7.5, Arizona >7.5, Atlanta tim2 >3.5, Miami tim2 >2.5, LA Angels tim1 >3.5. Kvote 173.71 i 12.65.

 

 

Fudbal

 

Toronto-Columbus 2+

LA Galaxy-Minnesota 2+

Portland-Houston 2+

LA FC-Dallas 2+

Klaksvik-Runavik 2+

Cincinnati-NY City 2+

Cerro Porteno-Palmeiras tim2 1+

Valerenga-Bodo/Glimt 2+

Eidsvold-Molde tim2 2+

Byaesen-Sandefjord tim2 2+

Sotra-Haugesund 2+

 

Kvota 5.66.

Puno meceva spojih danas, no u pitanju su uglavnom minorne kvote (ima ih i ispod 1.10), posto je tesko naci par za 3+ (ili sire).

 

Link to comment

Samo jedan prolaz u MLB delu (2.22 kvota). Mozda sam mogao uklopiti bolje neke stvari (Houston u fiksu, posto je Verlander startovao; odnosno nize granice na Yankeesima i Torontu), no greske se desavaju. Na fudbalu zato nije bilo trika da provucem nesto, plus su ove igre sa timskim golovima i 2+ predosadne, a bonus je i sto propustim neke sire tikete, kada ulete efikasniji mecevi. Na fudbalu je ponuda takva kakva je, no MLB pogadjanjem sigurno nisam zadovoljan. Da sam 2/3 dobar, kao sto sam bio u NHL delu, gde bi mi bio kraj.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Cleveland-Minnesota 1 (Bieber-Archer)

Pittsburgh-Milwaukee 2 (Brubaker-Houser)

 

Houston-NY Yankees 2 (Garcia-Severino)

LA Dodgers-San Diego tim1 >2.5 (White-Musgrove)

 

Kvote 2.81 i 2.42.

Kao i obicno, manji broj meceva cetvrtkom, te sklopih samo 2 tiketa. Cleveland ima top startera; Milwaukee je dosta kvalitetniji od mojih Piratesa; Astrosi imaju problema u ofanzivi i dalje, plus par povredjenih igraca; na Dodgersima je ekstra niska granica za timske poene.

 

Prateci tiket, Philadelphia 1, Chicago Cubs >8.5, Seattle 5I <5.5. Kvota 3.70.

 

 

Fudbal

 

NY RB-Atlanta 2+

Fjolnir-Kopavogur 2P2+

Thor-Throttur 2P1+

Sandnes-Rosenborg 2P1+

Brann-Fredrikstad P1+

Ull-Kisa-Ranheim 2+

Eastern-Tainan City 2+

Phnom Penh Crown-Young Elephant P1+

Guangzhou-Wuhan P1+

 

Kvota 5.91.

Neke stvari su u toku, odnosno vec odigrane; dve stvari su prosle, tacnije. Vidim da u Aziji ima prilicno efikasnih utakmica, mozda ih vredi pratiti na 3+ i sire. Razmotricu 3+ dablove ponovo, posto je kod singlova ipak potreban poveci budzet.

 

Link to comment

Uhvatim svasta na tenisu i sada ce da me doceka smotana Poljakinja sa plusom.:isuse:

Nikada nisam kapirao sta 100 i neki na listi moze da igra protiv prvog.

Link to comment

Na kraju balade ne uklopih nista juce. U MLB delu sam od 3 odigrana fiksa promasio dva (Yankees i Brewers). Yankees su bili siguran pad (kako im napad uvek zakaze protiv Astrosa, nije mi jasno; nemaju ovi bas toliko dobru rotaciju). Milwaukee sam mogao odigrati timski over, posto starter nije bio bas top, mada sta tek reci za Brubakera kod Piratesa. Kod fudbala sam se izglupirao, 3+ i vozi (predosadno je ovako bez sirih tiketa, 5+, 6+ i 7+; kao sto pomenuh pre par dana). Norveski kup je potvrdio da kupovi nisu za iole ozbiljnu igru. Dobar pocetak na tenisu i baksuzan kraj (Swiatek i Nadal odose u plus; 50+ kvota cap). Bez prolaza, mada je bilo i gorih dana sigurno.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-Boston tim2 >3.5 (Sampson-Hill)

Toronto-Tampa tim1 >3.5 (Berrios-Kluber)

 

Cincinnati-Atlanta 2 (Minor-Fried)

Pittsburgh-Milwaukee 2 (Contreras-Burnes)

 

Philadelphia-St. Louis 2 (Falter-Mikolas)

NY Mets-Texas 1 (Bassitt-Otto)

 

Cleveland-NY Yankees 2 (Civale-Cole)

Minnesota-Baltimore 1 (Ryan-Watkins)

 

LA Dodgers-San Diego 1 (Gonsolin-Snell)

Seattle-Oakland >6.5 (Gonzales-Kaprielian)

 

Kvote 2.18, 2.01, 2.43, 2.09 i 2.25.

Dosta fikseva danas, sto obicno nije dobar predznak; no vreme je da nadjem neki solidniji trend (ili bar par realnih dana).

 

Prateci tiket, St. Louis tim2 >4.5, Miami tim2 >3.5, Atlanta tim2 >4.5, Milwaukee tim2 >3.5, NY Mets tim1 >3.5, NY Yankees tim2 >4.5, Colorado tim1 >4.5, LA Dodgers tim1 >3.5. Kvota 42.12.

 

 

Fudbal

 

Mazatlan-Puebla 3+

Ayacucho-Cantolao 3+

 

Fylkir-Afturelding 3+

Vestri-Vesturbaer 3+

 

Kordrengir-Grotta 3+

Grindavik-Selfoss 3+

 

Bray-Cork City 3+

Finn Harps-Shamrock Rovers 3+

 

Galway-Waterford 3+

Dundalk-UCD 3+

 

Wexford-Athlone 3+

KR Reykjavik-Vikingur 3+

 

Kvote 3.74, 2.00, 2.10, 3.70, 3.18 i 2.22.

Mozda previse hrabro odigrano, no nadam se da mogu nekako uklopiti bar 2 dabla, uz neki efikasan mec (shodno tome i bonus tiket).

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

MLB ponovo polovicno (prosle su kvote 2.18 i 2.01), dok su Yankees pomereni za danas (Minnesota je jedva dobila Baltimore sa 3-2). Fudbal je dosao sasvim korektno; tri dobitna dabla (3.74, 2.00 i 2.22 kvote), Vestri je dosao 5+ i 6+ (3+ i 5+ kvote), Puebla 5+ i 6+ (kvote 7+ i 17+). Cardinalsi zakazase protiv Philliesa, iako su imali ranu 3-0 prednost; Metsi tesno dobijaju; Atlanta i Milwauke tesko da su mogli lakse; Minnesota jedva okrece na kraju, Yankees na zalost odlozeni; Dodgersi dobijaju, no na Seattle-Oakland nije palo dovoljno poena; lagani timski overi na Bostonu i Torontu. Na fudbalu sam uhvatio 9/12 parova, steta sto nije prosao bar jos jedan dabl. Zbog vrucincine ostah budan i odgledah Meksikance. Ocekivano brz i ostar mec, uz neocekivano veliki broj golova. Na 2-4 je domacin, u 85. minutu, propustio sansu bukvalno na metar od gola; vrhunac je penal sudjen za Mazatlan u 93. minutu. Tri minuta gledanja snimka, i na kraju sudija izvlaci faul na ivicu senaesterca, dok sam ja hteo da pojedem misa (ovog kompjuterskog naravno:lolol:). Propade 67+ kvota, meh. Ok dan.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Minnesota-Baltimore 1 (Sonny Gray-Lyles)

Chicago Cubs-Boston >8.5 (Mills-Winckowski)

 

Cincinnati-Atlanta 2 (Mahle-Strider)

Colorado-Arizona >11.5 (Gomber-Keuchel)

 

Kvote 2.15 i 2.65.

Skromna dva dabla danas, uz onaj preostali od sinoc, gde se ceka Yankees 2.

 

Prateci tiket, Toronto tim1 >2.5, NY Yankees tim2 >4.5, Philadelphia >8.5, Miami 2, San Francisco 1, Houston 1, LA Dodgers 1. Kvota 29.76.

 

 

Fudbal

 

Juventude-Atletico Mineiro MG 3+

Palmeiras-Paranaense 3+

 

Jorge Wilstermann-Palmaflor 3+

Real Tomayapo-Royal Pari 3+

 

Odd-Bodo/Glimt 3+

Vestmannaeyjar-Breidablik 3+

 

Guadalajara-Juarez 3+

U. de Chile-Union La Calera 3+

 

Toronto-Seattle 3+

Vancouver-LA FC 3+

 

Kvote 4.27, 2.97, 2.17, 4.35 i 2.77.

Dosta wild card parova i danas, videcemo na sta ce to izaci.

 

Link to comment

Kyrgios je ipak uspeo da poravna na 1-1. Sada vec treba da se desi cudo, pa da ne dodje plus na >41 (ne kazem da je nemoguce, no ipak je na travi malo verovatno).:happy:

Swiatek sam ponovo igrao under (21.5), moze se reci da sam imao srece. Fritz under 38.5, Halep under 20.5 i jos 3 WTA overa koja su dosla. Ceka se 23+ kvota.

 

Fudbal nije krenuo dobro, Islandjani 0-0, mali bonus na Norvezanima.

 

Yankees razbise Cleveland, u odlozenoj utakmici.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...