Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Utakmica sa 2 promašena penala se retko viđa, Martin Braithwaite  pokazuje svoj raskošni talenat, Pjanić i Dembele su još sjajniji u svojoj ulozi! Svašta sam video, ovakav amaterizam nisam... Nadam se da će ispasti, mrzim ekipe koje se provlače, a Cornella zaslužuje da prođe dalje.

 

Kladio sam se na Liverpul, misleći da stvarno ne može da traje ova serija bez datog gola. Logika ipak ne sme da bude prva u izboru ponuđenih rešenja kada je klađenje u pitanju, jer već duže vreme ne pomaže nikakva analitika, ovo je sve kontra zdravom razumu...

Edited by enfant terrible
Link to comment

Ma da. Bez ikakve logike/statistike, nevezano koji je sport u pitanju. Nocas kompletan Brooklyn gubi mec, gde je bio favorit sa dvocifrenim hendikepom.

Danas evo promasih oba Nemca na hokeju, mada ni na fudbalu ne bih prosao bolje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Brooklyn je apsolutno zajebao stvar, ali nekako i mogu da razumem da će se desiti jedna od 72 utakmice koje treba da odigraju. I stalno igranje je takvo da će negde trokirati. Nash je još neiskusan da vodi ovakva tri igrača, tako da nekako i može da se desi ovo sinoć. Nije toliko pod neverovatno, jer svi se bore na početku prvenstva, CLE nema razloga da tankuje i ne igra utakmice...

Ali fudbal je previše doneo neverovatnih rezultata. Te sigurice su apsolutno bile gubitničke, najgore je što ja igram samo golove - čega sam se nagledao poslednjih nekoliko godina, za timove koji imaju ofanzivni stil, igraju na gol više, nisu neki nezainteresovani. Od EP 2016. kada je Nemačka igrala 1:0 protiv moćne Severne Irske, pa do danas i impotentnog Liverpula koji ima jedan od najboljih napadačih parova i trenera koji zna nešto.

Link to comment

I ja igram samo golove i to dolazi sve losije. Cak su i Nemci i Holandjani postali ne previse sigurni. Kada su Italijani top igra, znaci da je kraj blizu.:lolol: Jedini sport gde tu i tamo mogu napraviti neku dobru seriju sa fiksom je MLB. Verovatno jer ne postoji neresen ishod. Tu sam imao i rekordnu izlaznu kvotu za fiks tiket, pre sada vec 10+ godina.

Edited by Miljenko
Link to comment

Da, ali Atalanta već nekoliko kola ne dolazi. Milan, Inter, Juve su u većini slučajeva dobitne kombinacije, čak Roma i Lacio su više puta prošli 2 postignuta gola. Npr. sinoć ulovim 2.2 da će Juve dati 2 gola, ali nesrećni Lajpcig, koji me je već puno koštao ove sezone, se zadovoljio jednim golom. Severnjaci su uvek bili neskloni kalkulisanju, igrali muški, ali u poslednje vreme su i oni prešli u dovoljan rezultat.

Nemam fond, ali definitivno se može biti u plusu igrajući iznenađenja, X u košarci (mislim da je pre 3 sezone Dalas imao 10 neresenih utakmica) i hendikepe na slabije.

Link to comment
4 minutes ago, enfant terrible said:

definitivno se može biti u plusu igrajući iznenađenja

Dada i ovo, jurim preokrete u poslednjih 15-20 minuta, mini ulog (20 kinti), velike kvote (20, 30+)

 

bPXZi0x.png

:happy:

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

1/2 (hokej 1/2). Evropski hokejaski deo se nije proslavio juce. NHL je zato dosao kompletno, mada me parovi nisu dojmili previse, pa bih tesko odigrao vise od ovoga. Fudbal bih promasio svejedno, posto Liverpool nije dosao 2+. Siri hokejaski i NBA tiketi, padaju na po jednom paru (Montreal dobija ubedljivo, Lakersi padose za 3 poena). Da kazem korektno, mada sigurno moze bolje.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

PSG-Montpellier 3+

 

Cambuur-PSV II 3+

 

Almere-Dordrecht 3+

Monchengladbach-Dortmund 2+

 

Kvote 1.37, 1.37 i 1.48.

Razdvojih fudbal na najjednostavniji moguci nacin, posto i najobicnije stvari tesko dolaze.

 

Prateci tiket, sve P1+, Willem II, Watford, Wolves, Salford, Fortuna Dusseldorf, Benevento, Rapid Wien, Anderlecht, Grasshoppers, Kriens. Kvota 24.03.

 

 

Hokej

 

Toronto-Edmonton 5+ (OT&SO)

Pittsburgh-NY Rangers 5+ (OT&SO)

 

Washington-Buffalo 5+ (OT&SO)

Arizona-Vegas 5+ (OT&SO)

 

Kaufbeuren-Bad Tolz 5+ (OT&SO)

Crimmitschau-Kassel 5+ (OT&SO)

Heilbronner-Ravensburg 5+ (OT&SO)

 

Rodovre-Rungsted 5+ (OT&SO)

Herlev-Odense 5+ (OT&SO)

Aalborg-Esbjerg 5+ (OT&SO)

 

Detva-Banska Bystrica 5+ (OT&SO)

Bratislava-Salzburg 5+ (OT&SO)

Bietigheim-Bayreuth 5+ (OT&SO)

 

 

 

Kvote 1.40, 1.68, 1.64, 1.71 i 1.99.

Dosta toga zanimljivog od hokeja. Nakon loseg proslog termina, ocekujem da Nemacka 2 odigra bolje. Mogao bi i NHL uci u neki stabilan trend.

 

Siri NHL tiket, Toronto 1X, Pittsburgh 1X, Washington 1X, San Jose 5+ (OT&SO), Chicago 5+ (OT&SO), Dallas 5+ (OT&SO), Colorado 5+ (OT&SO). Kvota 7.25.

 

NBA tiket, Phoenix >212.5, LA Clippers >213.5, Sacramento >211.5, Dallas >215.5. Kvota 4.92.

Link to comment

7/8 (fudbal 3/3, hokej 4/5), Cambuur je dosao 5+, a prosao je i prateci NHL tiket (7+ kvota). Cambuur lagano, ponisten gol za 7+. Dortmund sam odigrao preterano oprezno; Almere dolazi srecno, nakon 0-0 do 72. minuta. PSG 4 komada sa igracem vise, nista specijalno. Hokej veoma dobro. Danci ponovo dodjose kompletno, a i Nemacka 2 se nekako uklopila. Jedina dva promasaja su iz Austrije i Slovacke. NHL za promenu lepo prolazi, cak i siri tiket sa svim parovima. Odlican dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Roma-Spezia 3+

 

PSV-RKC 3+

 

Udinese-Inter 2+

Milan-Atalanta 2+

 

Freiburg-Stuttgart 2+

Monaco-Marseille 2+

 

Kvote 1.58, 1.39, 1.46 i 1.47.

Monaco sam razmatrao za 3+, no kada vidim kvotu preko 1.80, tesko mi je da to odigram. Roma bi trebala da se revansira za kup. Inter i Milan oprezno.

 

Prateci tiket, sve P1+, Heracles, Ried, Wolfsberger, Rangers, Cheltenham, West Ham, Hull, Swindon, Crewe, Peterborough, Stevenage, Leyton, Tranmere, Chesterfield, Notts County, Hartlepool, Wealdstone. Kvota 218.89.

 

 

NHL

 

Vancouver-Montreal 5+ (OT&SO)

Winnipeg-Ottawa 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.50.

Columbus i Tampa su bili blizu ovog tiketa, no na kraju ostase dve utakmice. Sve je doslo 5+, juce i prekjuce.

 

Siri NHL tiket, Tampa 5+ (OT&SO), Boston 5+ (OT&SO), St. Louis 1X, Winnipeg 1X. Kvota 2.76.

 

NBA tiket, Minnesota >215.5, Chicago >221.5, Utah >218.5. Kvota 3.24.

Edited by Miljenko
Link to comment

Koliko fudbal dolazi lose, neverovatno. PSV samo 2-0. Kao sto napisah pre neki dan za PL, u cemu je problem pa favoriti ne petardiraju totalne autsajdere. To se sada vec desava iz kola u kolo. Cak se I kod Holandjana igraju kilavi mecevi. 

Roma je pokrila veci deo uplate bonusima, no kako je krenulo, nista drugo nece ni doci.

Link to comment

Zaista ne znam kako misliš da u PL neko petardira nekog...možda svako treće kolo. Svi se čuvaju i kalkulišu...daš dva gola i braniš..i svi tako igraju..možda sem Loko Bijelse.

Link to comment

Ja to ne kapiram nikako. Nisu svi timovi u ligi toliko jaki. No na stranu PL, evo PSV danas u Holandiji, jedva 2 gola. Ne igraju svi utakmice na dva dana kao Bolivijci, pa da je neophodno toliko taktiziranje.

U NHL igrac pauzira jedino ako je povredjen/bolestan, inace odigra full sezonu (osim golmana naravno). Kod fubala stalno neke rotacije, promene sastava. Nemci I Italijani su bili zanimljivi juce, a I generalno jesu. Kada gledam hokej, pa prebacim na fudbal, prispava mi se odmah.:happy:

Edited by Miljenko
Link to comment

3/5 (fudbal 2/4, NHL 1/1), Roma je dosla 5+ i 7+, prosao je prateci NHL tiket (2+ kvota). Da nije Rome, mogao bih reci da je fudbal dosao bas lose. Ovako je uhvacena 21+ kvota za 7+, pa sam cak zavrsio u plusu i sa dva promasaja. PSV neshvatljivih 2-0 (cinilo se da su poceli da igraju sigurnije);Freiburg i Monaco lagano. Inter neverovatnih 0-0; mozda i najbolja postava lige, ne moze da resi sklepanog protivnika. NHL rutinski, jos jedno vece gde je sve doslo 5+ (i 6+), a prodje i miks tiket sa dvoznacima. Tri vezana dana, sve dolazi makar 5+. Steta sto mi je uplata trenutno 3 puta manja, od one sa samog starta sezone. NBA kao i u vecini slucajeva promasaj, Lakersi samo 192 poena.:lolol: Kako je krenulo, bilo kakav plus je uspeh.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Schalke-Bayern 3+

Fortuna Sittard-Ajax 3+

 

Elche-Barcelona 3+

 

Juventus-Bologna 2+

Lazio-Sassuolo 2+

 

Altach-Salzburg 3+

LASK-Tirol 2+

 

Kvote 1.48, 1.53, 1.37 i 1.41.

Barsa je napravila nesto bolji trend (ne racunajuci kup), te bi mogli nastaviti 3+ seriju. Ostalo su standardne stvari.

 

Prateci tiket, sve P1+, Chelsea, Leicester, Everton, A. Madrid, Feyenoord, Utrecht, Twente. Kvota 7.14.

 

 

Hokej

 

Calgary-Toronto 5+ (OT&SO)

Pittsburgh-NY Rangers 5+ (OT&SO)

 

Arizona-Vegas 5+ (OT&SO)

Winnipeg-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Rungsted-Frederikshavn 5+ (OT&SO)

Esbjerg-Aalborg 5+ (OT&SO)

Odense-Herning 5+ (OT&SO)

 

Ravensburg-Bietigheim 5+ (OT&SO)

Bad Nauheim-Crimmitschau 5+ (OT&SO)

Kassel-Heilbronner 5+ (OT&SO)

 

Bayreuth-Kaufbeuren 5+ (OT&SO)

Liptovsky Mikulas-Nitra 5+ (OT&SO)

Sonderjyske-Rodovre 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.42, 1.55, 1,86, 1,63 i 1.67.

Puno NHL meceva, te probrah dva dabla. Washington ima par top igraca u COVID protokolu (Ovechkin, Kuznetsov), pa njih preskocih. Tu su cisti tiketi iz Danske, odnosno Nemacke 2 i miks kombinacija para iz Slovacke i dve prvopomenute lige.

 

Siri NHL tiket, Chicago 5+ (OT&SO), Toronto X2, Vegas X2, Pittsburgh 1X, NY Islanders X2, St. Louis 1X, San Jose 5+ (OT&SO), Dallas 5+ (OT&SO), Colorado 5+ (OT&SO), Winnipeg 1X. Kvota 15.94.

 

 

NFL

 

Green Bay-Tampa P>19.5

Kansas-Buffalo P>20.5

 

Kvota 1.66.

Igram ono sto sam igrao prilicno uspesno, tokom cele sezone. Jos tri takmicarska meca do kraja, nadam se bez previse defanzive.

 

NBA tiket, LA Clippers >214.5, Charlotte H2(+9.5), Boston w1, San Antonio w1, Portland H1(+4.5). Kvota 4.76.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...