Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/6 (fudbal 0/1, hokej 2/4, NCAAF 0/1). Tesko je bilo nesto uklopiti juce. Brazil neverovatnih 1-0, protiv jedne od slabijih ekipa JA. Ne bih ni sa Afrikom bolje prosao, gomila 0-1 utakmica i tesna pobeda Juzne Afrike, protiv nizerazrednog rivala. Hokej je mogao bolje. Kod Slovaka prolaz sa jednim odlaganjem; Plzen i Rungsted promasih; Nemacka 2 je krenula traljavo, no na kraju prodje skoro sve, ali ja nadjoh jedini par koji nije dosao (Dresdner). Smotani Svajcarci su mi oborili siri tiket (Davos, 7+ kvota). Morao sam i NCAAF promasitim nakon lepe serije prolaza. Iznervirao bih se solidno, da je prosao i drugi jaci hokejaski dabl, a onda zveknuo na Brazil. Glupe reprezentacije.

Ne moze sve biti idealno, mora uleteti i neki slab dan.

Minimalni ulozi (razmisljam se da sutra zategnem NFL i neki hokej, videcemo).

 

 

NCAAF

 

Virginia Tech-Miami P>28.5

UCF-Temple P>34.5

 

North Carolina State-Florida State P>24.5

Tulsa-SMU P>26.5

 

Appalachian State-Georgia State P>25.5

Houston-South Florida P>22.5

 

Washington State-Oregon P>22.5

Texas Tech-Baylor P>22.5

 

Marshall-Middle Tennessee P>23.5

Utah State-Fresno State P>21.5

 

North Carolina-Wake Forest P>29.5

San Jose State-UNLV P>24.5

 

Kvote 2.04, 2.01, 1.77, 1.80, 1.89 i 2.02.

Metodom eliminacije i analizom statistike, skratih spisak na 12 parova (naravno, nije sve odigrano jace). 4-5 dosta izglednih parova je odlozeno.

Prva cetiri tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Liberty H1(-28.5), Marshall H1(-19.5), Kentucky H1(-13.5), North Carolina w1, Michigan State H1(+11.5), Louisiana Lafayette w1, Appalachian State w1, Houston w1, Stanford w1, Notre Dame w2, USC w2, Nevada w2, Florida w1, Oregon w2, UCF H1(-21.5), Ole Miss w1, San Jose State w1, Washington w1. Kvota 64.07.

 

 

Hokej

 

Linz-Dornbirn 5+ (OT&SO)

Stjernen-Gruner 5+ (OT&SO)

 

Dynamo Moscow-Salavat 5+ (OT&SO)

Farjestads-Djurgardens 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.50 i 1.74.

Na hokeju uglavnom wild card mecevi, te odigrah oprezno.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Storhamar, Pelicans, Linkopings, Rogle, Oskarshamn, CSKA Moscow, Spartak Moscow, SKA St. Petersburg. Kvota 13.91.

 

Fudbalski tiket, sve 2+, Crewe, Hull, Swindon, Leyton, Bradford, Cheltenham, Chesterfield, Barnet, Torquay, Hartlepool, Cove, Dumbarton, Hamilton, Alloa, Clyde, Brechin. Kvota 16.40.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Trebao mi je paran broj parova, za dablove, pa sam njih izbacio na kraju.:D Ponekad je sve lutrija, ma koliko verovatno bilo. Nocas Brazil nije mogao do 2+; sinoc od onolikih parova Nemacke 2, biram 3 i nadjem jedini koji nije dosao.:rolleyes: Glupa epidemija pravi velike probleme. Dobro je da se uopste igra nesto (NCAAF ima bas velike probleme trenutno).

  • +1 1
Link to comment

4/8 (NCAAF 2/6, hokej 2/2). Da sam hteo losije da povezem NCAAF, ne bih uspeo. Sva 4 jaca tikta padose, pri cemu sam na jednom imao oba promasaja. Oba slabija prolaze lagano, tja. Hokej se uklopio rutinski, kada sam ga odigrao za manji ulog. Zaboravio sam koliko je tesko selektirati NCAAF subotom. Moracu za sledeci put staviti meceve sa velikim hendikepom i ove sa nesto visim granicama. Tokom nedelje je lakse odigrati, kada su u ponudi 2-3 para. Nije dobro kada promasim kompletno jacu grupu, a pogodim sve iz slabije. Ovo mu dodje kao nastavak tradicije, da vikendom najcesce prolazim kilavo.

Standardni ulozi (hteo sam staviti jace uloge, no podigose granice na nekoliko NFL parova, te se ipak suzdrzah).

 

 

Fudbal

 

Belgium-England 2+

Netherlands-BIH 2+

 

Cambuur-Almere 3+

U. de Chile-Santiago Wanderers 2+

 

Kvote 1.60 i 1.69.

Reprezentacije su ocekivano teske za procenu. Danas spojih samo 2 para na 2+. Cambuur lici na zicer, mada je i Holandija 2 usla u neefikasnu seriju. Tu je i par iz Cilea i duel timova koji cesto idu i u 3+ (za 2+, 14/17 i 16/17).

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

Prateci tiket, Slovakia P/KX, Wales P/KX, Turkey P/KX, Bulgaria P/KX, Albania 1X, Italy 1X, Austria P/K1, Denmark P/K1. Kvota 14.00.

 

 

Hokej

 

Fehervar-Graz 5+ (OT&SO)

Heilbronner-Kaufbeuren 5+ (OT&SO)

 

Vienna Capitals-Dornbirn 5+ (OT&SO)

Landshut-Lausitzer 5+ (OT&SO)

 

Bratislava-Linz 5+ (OT&SO)

Dresdner-Frankfurt 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.32, 1.48 i 1.38.

Ziheraska varijanta na hokeju. Nadam se da ce Nemacka 2 doci efikasnije, u odnosu na prosli termin.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Ravensburg, Kassel, Litvinov, Trinec, Kosice, Michalovice, Nitra. Kvota 5.07.

 

 

NFL

 

Carolina-Tampa P>22.5

LA Rams-Seattle P>23.5

 

Arizona-Buffalo P>21.5

Miami-LA Chargers P>17.5

 

Kvote 2.25 i 1.64.

Podigose granice za poluvremena na Tampi i Ramsima, pa i nisam bas odusevljen istima. Vec nekoliko dana sam imao u planu ove 4 utakmice, te ih ipak ispratih. Otezavajuci faktor je i lose vreme (Green Bay i Cleveland, jak vetar i padavine u najavi).

Obe kombinacije su na kombo tiketu.

 

Siri NFL tiket, Green Bay w1, Cleveland P>16.5, Washington H2(+7.5), NY Giants H1(+8.5), Las Vegas Raiders P>18.5, New Orleans P>21.5. Kvota 6.10.

Edited by Miljenko
Link to comment

Michigan State ne bih igrao sigurno, a Michigan sam preskocio sticajem okolnosti. Sledeci put cu valjda bolje rangirati meceve. Takodje, treba izbegavati duele timova sa negativnim skorom. Par timova je zakazalo u ofanzivi (Virginia Tech, UCF je dao 3 TD no to je slabo za njih, Baylor uzasan). Sledeci vikend ce biti bolji, nadam se.

Vracaju se top fudbalske lige u subotu (to je ipak glavna igra), pa cu NCAAF moci da odigram za manje uloge, sve tikete sa istom uplatom.

Link to comment

5/7 (fudbal 2/2, hokej 1/3, NFL 2/2), Cambuur je dosao 5+ i 7+. Fudbal je za promenu dosao dobro; nije bilo tesnih prolaza. Cambuur je od starta krenuo efikasno, 7-2 na kraju. Hokej nije odusevio. Nemacka 2 je kompletno dosla 5+, no Austrijanci zakazase osim para Fehervar-Graz, koji je bio najsigurniji. NFL ocekivano prolazi; poluvremena over su se mogla odigrati i sire. Lep dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal+hokej

 

Zvezda-Zlatibor 3+

SKA St. Petersburg-Salavat 5+ (OT&SO)

 

Vityaz-Spartak Moscow 5+ (OT&SO)

Jokerit-Traktor 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.78 i 1.96.

Zvezda igra odlozen mec kupa, pa probah golove. Uklopih i par KHL utakmica, koje su vecinom wild card (SKA St Petersburg-Salavat bi trebao biti 99% verovatan par).

 

Edited by Miljenko
Link to comment

1/2 (fudbal+hokej 1/2), Zvezda je dosla 6+. Zvezda je veci deo meca promasivala moguce i nemoguce, gosti iz jedine dve akcije postizu pogotke, a onda preokret. KHL je doneo neefikasan dan. Od tri odigrana para, samo je SKA St. Petersburg dosao. Ponovo sam odigrao kombo tiket presiroko; u sustini su samo Zvezda i SKA St. Petersburg-Salavat bili visoko verovatni.

Minimalni ulozi (treba stici do vikenda, a ne ispucati pare; do petka u stvari, posto tada igra gomila Holandjana i PSG).

 

 

Fudbal

 

France-Sweden 2+

Spain-Germany 2+

Croatia-Portugal 2+

 

Uruguay-Brazil 2+

Peru-Argentina 2+

 

Kvote 2.16 i 1.88.

Posto su reprezentacije u pitanju, ne mogu reci da je rec o necem sigurnom, te je i uplata opreznija.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

Prateci tiket, sve 2+, Hull, Carlisle, Exeter, Lincoln, Stevenage, Crewe, Eastleigh, Bromley, Barnet, Dover. Kvota 6.23.

 

 

Hokej

 

Innsbruck-Graz 5+ (OT&SO)

Bratislava-Bolzano 5+ (OT&SO)

 

Nitra-Detva 5+ (OT&SO)

Nove Zamky-Michalovce 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.59 i 1.55.

Skratih hokej na dva dabla na kraju. Na papiru skroz verovatne kombinacije.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Trinec, Sparta Prague, Liberec, Esbjerg, Oskarshamn, Slovan Bratislava, Banska Bystrica, Sibir Novosibirsk, Barys Astana. Kvota 13.32.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

3/4 (fudbal 2/2, hokej 1/2). Fudbal se uklopio lagano, no tesko je bilo odigrati reprezentacije jace. Zadnji hokej pada za kombo tiket, falio je gol na Bratislava-Bolzano. Tja, ponekad je tesko uklopiti i 2+ kvotu za kombo tiket. Mali plus, nije mnogo falilo da se sve idealno uklopi.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Belgium-Denmark 2+

England-Iceland 2+

Poland-Netherlands 2+

 

Kvota 2.07.

Puno parova NL, a ne zna se koji je gluplji mec od koga. Hteo sam dodati i BIH-Italy, no Italijani ne briljiraju u gostima. Ni u 3 odabrana meca nisam skroz ubedjen, mada na papiru to lici na lagani prolaz.

 

Prateci tiket, sve P/KX, Kazakhstan, Armenia, Greece, Hungary, Romania, Wales, Israel, Slovakia. Kvota 72.70.

 

 

Hokej

 

Fehervar-Vienna Capitals 5+ (OT&SO)

Zvolen-Liptovsky Mikulas 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.40.

Nesto sto lici na zicer kombinaciju. Videcemo kako to izgleda u praksi.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, hokej 1/1), prosao je kombo tiket. Na fudbali su me Poljaci i Holandjani dugo nervirali promasajima, no na kraju prodje i to. Hokej volsebno prolazi, nakon sto je Zvolen imao 0-2, sve do 58. minuta (proslo nakon penala). Jednostavan i lep dan.

Standardna uplata (izgledni parovi, na prvi pogled).

 

 

Fudbal

 

De Graafschap-Cambuur 3+

 

Kvota 1.49.

Telstar nije previse efikasan, te ih preskocih posto je kvota oko 1.30 premala. Na De Graafschap-Cambuur duelu sam ocekivao nizu kvotu; ista je rasla neko vreme, a sada vidim da ponovo pada, no svejedno odigrah opreznije.

Slabija grupa.

 

 

Hokej

 

Storhamar-Stjernen 5+ (OT&SO)

Gruner-Frisk/Asker 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.38.

Odigrah najoprezniji moguci dabl, dok su druge stvari otisle na siri tiket.

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Stavanger, Leksands, Dynamo Moscow, CSKA Moscow, Jokerit, Innsbruck. Kvota 6.42.

 

 

NFL+NCAAF

 

Seattle-Arizona P>22.5

Tulsa-Tulane P>20.5

 

Kvota 1.74.

Kvota na Seattle-Arizona je tokom celog jutra pomerana izmedju 22.5 i 24.5, no nekako uhvatih na 22.5. Tulsa-Tulane je sada 21.5; takodje na vreme odigrano. Obe granice za poluvreme su prilicno niske, u odnosu na one za ceo mec.

Jaca grupa.

Link to comment

1/3 (fudbal 0/1, hokej 1/1, NFL+NCAAF 0/1). Holandjani se obrukase juce. Telstar je odigrao po mom ocekivanju, samo 16 suteva, u 2-0 pobedi. De Graafschap i Cambuur su doneli utakmicu sa puno sansi, no realizacija kontri Cambuura je bila kriminalna. Norvezani lagano na hokeju. NFL dolazi tesno, no NCAAF donosi mec sa 0 poena na poluvremenu. To je nesto sto se na NFL utakmici nece desiti, pa makar Chicago igrao. Morace NCAAF samo slabije, ovo nocas mi se nije dopalo nikako (3 promasena FG, sigurno nisu pomogla). Ocekujem da 20.5 granica na NCAAF paru, mora doci lagano, posto su utakmice dosta divlje u odnosu na NFL. Cim odigram nesto jace, uleti neki nebulozan rezultat.

Minimalni ulozi (jos sam u dilemi da li da odigram jace tokom vikenda, ili da sacekam CL).

 

 

Fudbal

 

Monaco-PSG 2+

Excelsior-AZ II 3+

Den Bosch-Ajax II 2+

Volendam-Top Oss 2+

 

Kvota 1.73.

Jedna skroz uniformisana varijanta danas. PSG i dalje igra bez dosta igraca i mada ovaj par ima dugu 3+ tradiciju, bolje je ovako. Excelsior lici na zicer; Ajax II igra protiv ne preterano efikasne ekipe; Volendam nema sjajnu tradiciju protiv danasnjeg rivala.

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, Mansfield 2+, Connahs 3+, Bala Town 2+, Sporting Cristal 2+, Horn 2+, A. Lustenau 2+, Liefering 3+, Amstetten 2+. Kvota 4.78.

 

 

Hokej

 

Crimmitschau-Bad Tolz 5+ (OT&SO)

Bietigheim-Lausitzer 5+ (OT&SO)

 

Nove Zamky-Liptovsky Mikulas 5+ (OT&SO)

Poprad-Michalovce 5+ (OT&SO)

 

Kosice-Nitra 5+ (OT&SO)

Trinec-Plzen 5+ (OT&SO)

 

Kassel-Dresdner 5+ (OT&SO)

Bratislava-Graz 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.44, 1.50, 1.75 i 1.57.

Malo Nemacke 2, koja retko zakaze; jedan par iz Austrije; iz Ceske takodje jedna utakmica, koja je prilicno verovatna, no Cesi su mi ipak wild card; Slovaci dolaze odlicno nakon restarta.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Karlskoga, Vita Hasten, Salavat, Vityaz, Karlovy vary, Sparta Prague. Kvota 6.07.

 

 

Link to comment

3/5 (fudbal 1/1, hokej 2/4), prosao je prateci fudbalski tiket (4+ kvota). Fudbal prolazi tesno. Tu pre svega mislim na prvi termin i Volendam i Excelsior (na potonjem je do kraja palo 5 golova). Na sirem tiketu je proslo svasta, taman dovoljno za minimalni plus. Hokej nisam uklopio dobro. Nemacka 2 ponovo lagano, no promasih jedan par iz Slovacke za kombo, te Trinec koji nije otisao u over nakon 2-1 prve trecine. Fudbal sam mogao odigrati bolje (sire, bar dva glavna tiketa), mada je ponekad uspeh i vratiti uplatu.

Standardni ulozi (sutra verovatno sledi jedan lep all-in, sa raspolozivim budzetom, bez banke naravno; dva NFL dabla i Ajax+AZ).

 

 

Fudbal

 

 

Bayern-Werder 3+

Eintracht Frankfurt-Leipzig 2+

Hertha-Dortmund 2+

 

Spezia-Atalanta 3+

Juventus-Cagliari 2+

Club Brugge-Kortrijk 2+

 

Salzburg-Sturm 3+

Tottenham-Man City 2+

Stabaek-Molde 2+

 

A. Madrid-Barcelona 2+

Villarreal-Real Madrid 2+

Hoffenheim-Stuttgart 2+

 

Kvote 1.63, 1.75, 1.77 i 1.64.

Na kraju balade, broj sigurnih meceva nije bio tako veliki. Bundes kombinacija lici na zicer. Atalantu igram uvek, plus Spezia prima golove kao na traci; Juventus i Club Brugge na 2+, ne vidim kako mogu pasti (razmisljao sam da li odigrati Club Brugge 3+, no vec u utorak ih ceka tezak CL mec). Uz Salzburg, stavih City i Molde, mada je to vec pomalo sumnjiva kombinacija (Englezi su uzasno nepouzdani). Zavrsni tiket je vec wild card; Hoffenheim i ne toliko, no Barsa i Real u gostima su pocesto uzasni.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiketi, sve 2+, Luton, Brentford, Swindon, Crewe, Hull, Wimbledon, Burton, Plymouth, Peterborough, Leyton, Exeter, Salford, Boreham Wood, Bromley, Woking, Dover, Chesterfield, Torquay, Yeovil. Kvota 71.39.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Innsbruck, Karpat, Ilves, Tappara, Lukko, Stavanger, CSKA Moscow, Oskarshamn, Farjestads. Kvota 10.13.

 

NCAAF tiket, Memphis P>28.5, Ohio PH1 (-4.5), Nebraska w1, LSU P>25.5, Arkansas State P>28.5, Florida PH2 (-12.5), Clemson P>30.5, Oregon w1, Wisconsin w2, Alabama P>25.5, Virginia P>30.5, Iowa State w1, Auburn w1, Georgia PH1 (-7.5), Oklahoma P>24.5, Nichigan w2. Kvota sa bonusom 81.66.

Edited by Miljenko
Link to comment

Imas obicne i bonus kvote, za odredjene meceve. 4+1 je da na cetiri standardna para, dodas jedan bonus i tako redom.

Bolivija 1 je inace najavljena za sutra. Idemo. Jos samo da kvote izadju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...