Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Meni je cak i fiks tiket blizu (5+ kvota, ostao Sao Paolo 1X), no kombo izglupirah Austrijancima. Retko igram "random" ekipe, a bilo je boljih resenja danas. Cagliari, Benevento, pa i Chelsea za 2+.

Sutra ima i NFL, pa treba selektirati na pravi nacin. Od fudbala ce verovatno jedan tiket u jacu grupu; LA FC 3+, Atalanta 2+, Salzburg 2+ i Ajax 2+ ili 3+. Zvezdu bolje da stavim na neki slabiji tiket, kao i Norvezane gde je prvenstvo reseno.

Link to comment
12 hours ago, renne said:

imali su sada dve ogromne isplate na 400+ kvotu na NFL-u u nedlju pa su ispizdeli do jaja

Au, šta su ljudi odigrali da naprave tolku kvotu baš me zanima. Svaka čast. 

Link to comment

Da. Plus je bilo dosta tunjavo kolo u fiksu (Green Bay i Tennessee porazeni kao solidni favoriti), a ni poeni nisu dosli sjajno. Mozda i najlosiji vikend od starta sezone.

Link to comment

Fino prodjoh uz žal za Twenteom. Oni su vrlo ubedljivo dobili na strani 4:2, ali su prelomili u samom finišu. Vaclav Černi i Danilo (inače Ajaxom igrač) su već zajedno spakovali 12 golova i 8 asistencija.A još 1 razlog zašto ih spominjem je i zbog Miljenka i njegovih 2+, Twente je u svih 9 tekmi ove sezone (8 liga + 1kup) došao 2+.

 

 

 

 

image.png.4836beb30d37075024b474b505d9ad7f.png

Edited by John Coltrane
Link to comment

1/2 (fudbal 1/2), Barsa je dosla 6+ i 7+, Bayern 5+, a prosao je i fiks tiket (5+ kvota). Fudbal je dosao ok, mada sam glavne tikete mogao uklopiti bolje. Ne treba se previse razmisljati, vec odigras ono sto si prvo planirao i cao. Nemci lagano; Barsa prijatno iznenadjenje; TSC rutinski; Man Utd neocekivano lako; St. Polten i Tirol iz skoro 40 suteva, nisu mogli do dva gola. Samo Holandija i Bolivija su za random igru, Austrijanci cesto razocaraju, kako prva, tako i druga liga (moj cuveni komentar, sta radis 90+ minuta, ako ne mozes dati 2 gola). Cak se i fiks uklopio, mada sam neke stvari ispratio dvoznacima (Bayern, Steaua, Sao Paolo). Ok dan, mada sam ocekivao veci plus, nakon dobrog otvaranja.

Minimalni ulozi (da je juce usao kombo, verovatno bih probao standardne).

 

 

Fudbal
 

LA FC-Portland 3+

Rapid Wien-Salzburg 2+

Atalanta-Inter 2+

Utrecht-Ajax 2+

 

Bodo/Glimt-Aalesund 3+

Molde-Kristiansund 2+

PSV-Willem II 2+

Man City-Liverpool 2+

 

Zvezda-Indjija 3+

Lazio-Juventus 2+

Heerenveen-AZ 2+

Benfica-Braga 2+

 

Kvote 1.66, 1.67 i 2.28.

Jedna skroz ziheraska varijanta i samo tri 3+ para. Puno kvota oko 1.10, bez anonimnih ekipa (kao sto je juce bio slucaj).

Samo prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, sve P1+, LASK, Slavia Prague, Plzen, Molde, Bodo/Glimt, Celtic, Rangers, Nordsjaelland, Club Brugge, Juventus, Atalanta, Leicester, man City, Arsenal. Kvota 40.88.

Na fiks tiketu sam uklopio cak 13 utakmica za 4+ kvotu (dvoznaci uglavnom).:D

 

 

NFL

 

Kansas-Carolina P>19.5

Tampa-New Orleans P>18.5

 

Arizona-Miami P>17.5

Buffalo-Seattle P>21.5

 

Minnesota-Detroit P>18.5

Dallas-Pittsburgh P>16.5

 

Kvote 1.65, 1.74 i 1.66.

Ne preterano simpaticno kolo, uz dosta nezgodnih granica, pa se ogranicih na 3 tiketa.

Prve dve kombinacije su na kombo tiketu (duplo jaca uplata od slabije grupe).

 

Siri NFL tiket, Kansas w1, Chicago H2(+10.5), Atlanta w1, Minnesota w1, Baltimore H2(+2.5), Seattle H2(+1.5), Miami H2(+9.5), Pittsburgh w2. Kvota 15.23.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Graz, Frankfurt Lowen, Bayreuth, Kassel, Sodertalje, Vasteraas. Kvota 3.87.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Italijani se ovog vikenda takmice, ko ce da odigra losiji mec. Sassuolo u petak, retko ruzna tekma; Lazio-Juventus uzasna utakmica, ja sto sam gledao, nijednu sansu video nisam, ni sam ne znam kako su pala dva gola. Atalanta-Inter je sada u slicnom fazonu. Sanse, golovi, to je jedina zanimljiva stvar na fudbalu.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...