Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ima dobrih meceva veceras.

Nekako mi je prevelika kvota na Simonu, jeste da je neslavno zavrsila proslu sezonu, ali nesto nisam impresioniran rezultatima gospodjice Karoline Garsije, lepo je to sto je osvojila trofej u Limozu, LIjezu ili gde vec, ali 1.6 na Simonu je previse. Mada cu verovatno probati 2:0, videcu da nesto iskombinujem sa pomenutih 1875 dinara.

Pavljucenkova je lagano pukla obe dosad protiv Pliskove, ali ima u njoj fajrpauera da se nadigrava sa Cehinjom. Samo da na teren izadje sa tom namerom, a ne sa stavom 'debela sam i mrzim svet'. Kolega Cash je dobro primetio Lisicki, moze ici u neki dubl, 1.75 je sasvim pristojno, iako baba ume da bude zajebana kad nekog uhvati u masinu, a Sabina ume da se rasplace, se ne lazemo. Gledam joj neke slike sad na FB-u i Instagramu i izgleda da je smrsala, mozda bude u stanju da istrci na loptu na jedan kraj terena i onda to isto odmah na drugu.

Pironkova je bivsa igracica, ali i Belinda mi je sumnjiva, izgubila od one klinke pre neki dan, a danas se mucila sa drugom babom, gdjom Lucic-Baroni. Ono jeste da i ona ume da bije i cesto uzme set dobrim igracicama, ali opet mi to sumnjivo. Doduse, nisam gledao, pa ne znam sta tacno ne stima, valjda cu ubosti ovih dana neki mec, mada ne moze se biti i radan i gledati tenis duboko unoc. Ali moze kec na Belindu, verujem da ce izgurati pobedu ovako ili onako.

 

Ima i dobrih  ATP meceva, ali ne volim to nekako, da se ne zamaramo dodatno.

Link to comment

To je onaj mec iz poslednjeg proslosezonskog kola, koji je bio odlozen zbog mogucih nereda. Catolica je izgubila dan ranije, pa je Colo Colo bio vec uzeo titulu. 

Odigrali su ga sada, pred pocetak nove sezone, da sve bude po protoloku(bez publike). Od petka krece prava stvar. ^_^

Odigrah ovo danas 3+, na nekom sirem tiketu(2 hokeja, 2 kosarke) i neobicna stvar se desila, proslo je sve(kvota 1 na jednom hokeju, no ostala je 5.5 kvota na kraju).

Evropsku kosarku izbegavam, jer niti je gledam, niti umem da pogodim, no danas se posrecilo.

Edited by Miljenko
Link to comment

Narednih par utakmica obavezno igrati over na KK Partizan. Promenom trenera se igra mnogo brza kosarka sa vecim brojem poseda, pa samim tim pada i vise koseva. Mislim da ce da ide lagano 10 preko granice.

Link to comment

NHL 2/2, NBA 2/2, prodjose kombo, prateci NHL tiket, te dnevni miks tiket. Malo je falilo da Rangersi odu u OT, no umesto kvote 1, dodjoh do celog plena, u zavrsna dva minuta meca. San Jose nije mogao lakse otici u over. Na pratecem se Kingsi vratise, dok je Florida konacno porazena, ali u produzetku. NBA deo uredno dolazi i dalje. San Antonio je imao jos jedno razvaljivanje. Golden State bez problema do overa. Odlican dan. Jedino je lose sto sam skresao uloge(kao sto cesto cinim ponedeljkom), no svejedno je ispao lep plus.

 

 

Fudbal

 

Sevilla-Betis 2+

Newcastle-Man Utd w2

 

Kvota 1.52.

Spanci igraju revanse kup meceva, a ovi moji i dalje ne igraju nista, te sam ovo smestio u slabiju grupu.

 

Prateci tiket, Torquay ggIVggII, Sheffiled Utd ggIVggII, Port Vale 3+, Ross County 3+. kvota 16.52.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Columbus w1

Minnesota-Buffalo w1

 

Colorado-Tampa 5+

 

Arizona-Edmonton 5+

 

Winnipeg-San Jose 5+

 

Kvote, 2.09, 1.60, 1.50, 1.50.

Islanderse sam razmatrao za golove najpre, no imaju fin trend protiv Columbusa te ipak odigrah fiks. Minnesota je dosta bolja kod kuce(14-6-2-0). Trend im je 5-5, 10 meceva unazad, no protivnik u istom intervalu ima samo 3 pobede, pa je 1 prilicno verovatan. Overi su jasni; Tampa, Arizona, Winnipeg, su timovi koje cesto pratim. San Jose takodje ima lep niz 5+ pluseva, 9/10.

Potonju stvar odigrah za manji dobitak.

 

 

NBA

 

Dallas-Cleveland >194.5

 

Detroit-San Antonio w2

Minnesota-Oklahoma >205.5

 

Kvote 1.60, 2.13.

Dallas jeste nepouzdan, ali su gosti jedan od najboljih timova lige. Ofanzivnog kvaliteta ne manjka, pri cemu je granica niska. San Antonio igra sigurno, te ih odigrah i danas, no bez hendikepa, posto Detroit igra pristojno. Oklahoma over, to vec postaje tradicija.

Singl je otisao na kombo tiket.

 

Miks tiket, Sparta Prague 5+, Zug w1, Zurich 5+, Srbija PH1(-11.5). Kvota 5.03.

Edited by Miljenko
Link to comment

da! mislim, alal vera ljudima koji su odredili over/under. juce recimo nisu bili ni blizu. srbija je bila 9 over, hrvatska 4 over i italija 5 under originalne over/under granice. zato sam i igrao ovo. cenio sam da ne mogu pravilno da procene.

Link to comment

Malvo daj neke live teniske misli,da probamo na Bornu

 

Nisam video, ali svejedno bih ti rekao da ga propustis - izmorio se u Cenaju, stigao do finala igravsi duge meceve u tri seta.

 

Dodjose Simona i Belinda na dublu za jaci ulog, taman dovoljno za osrednji plus. Lisicki sam u poslednjem trenutku preinacio u over, a Pavljucenkova se ocekivano raspala. Hteo sam da raspalim jako na Pliskovu kad sam video da je ova pukla prva dva gema, ali Mocart iz nekog razloga nije imao lajv kladjenje na tenis nocas. Nadam se da ih moje kritike nisu povredile.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...