Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

6 minutes ago, pariah said:

https://www.imdb.com/title/tt6101820/

 

Pristojan film koji me je podsetio koilko sam volio de la Iglesiu. Čak i Perdita Durango je imao taj prljavi, mučni momenat (iako bi mi bilo draže da je ostao da radi Alien 3, javlja mi se da bi uradio bolji posao od Finchera)...La Comunidad imam negde na originalnoj kaseti- Carmen Maura i gluma jedan na jedan... sećam se kada se 800 Bullets pojavio, svi su ga nešto posrali, meni je bio strašno simpatičan kao svi oni blesavi filmovi španskog govornog područja koji slučajno završe na TV-u zato što su nametnuto kupljeni u paketu sa nekim "bitnim" filmom. Ali onda... The Oxford Murders... kao da je brat od tetke Agathe Christie oduševljen Good Will Huntingom odlučio da napiše i snimi film... :frust:

Čekaj, čekaj, je l ovo neka franšiza, pa imamo, špansku, talijansku i ko zna koju još verziju?

Link to comment
41 minutes ago, pariah said:

Ali onda... The Oxford Murders... kao da je brat od tetke Agathe Christie oduševljen Good Will Huntingom odlučio da napiše i snimi film... :frust:

 

posle oxforda smo dobili poslednji cirkus, sve oprošteno :nobles:

gledao sam samo italijansku verziju stranaca, ali el bar mu je skroz solidna zabava...ima i na netflixu.

Link to comment

A Call to Spy (2019) - u bioskopu (da, u bioskopu). Nije ništa što nismo davno videli u Otpisanima, osim što je tamo odnos mrtvih između Švaba i Ilegale bio daleko bolji po naše. Ali, ovaj film ima tu nezgodu da je snimljen po istinitim događajima... Dobra poruka, gde 1 diverzitet RESIST-uje 1 fašizmu (nudge nudge say no more.)

 

A_Call_to_Spy_film_poster.png

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...