Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

4 hours ago, ultra plasticni said:

Dobar je Joker samo je to ipak film za omladinu

 

 

Pa filmovi sad i jesu za decu i omladinu.

 

Mi matorci gledamo razvučene serijale. Sad kad neko odgleda The Wire, stiče osećaj ko pre sto godina ko je pročitao Rat i Mir. I ponos i ugled.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lolol:

 

 

 

 

 

 

Edited by Bujodrag
Link to comment

El Camino je sranje. Prosto ne verujem da čovek koji je uradio BBad nije u stanju da smisli i napiše više od ovog u smislu bilo kakve drame, zapleta, interakcije likova ili uopšte, nadogradnje ili igranje sa karakterom Džesija Pinkmana. Bukvalno je napravio film od 2 sata od scena i "zapleta" koji realno sve zajedno ne treba da traju u normalnom filmu 10, 15 minuta. 

 

Da ne spojlujem, ali film je prazan, u njemu nema ništa.

Link to comment
On 10.10.2019. at 23:57, Weenie Pooh said:

Film je dosta bolji nego što sam očekivao, iako nisam očekivao mnogo. 

 

ona tvoja vinica je najbolje opisala moje probleme sa žokerom. malo pre gledao, potpisujem uglavnom sve.

 

Spoiler

 

 

 

najveća korist što me podsetio koliko je nightcrawler fantastičan film i da treba da ga gledam opet. nije da su nešto direktno povezani, ali makar kao primer 6x uspelijeg anti-hero character study filma kojem čak i polazi za rukom da svoje teme istraži i razvije, a ne samo da kaže da je to stvar koja postoji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...