Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ma shvatam ja to, voz je ljudsko drustvo u malom, bogati napred, siromasni pozadi u stocne vagone i tako to, ali bas toliko silovanje fizike mi je zasmetalo. Mislim, ako se ne drzimo ni zakona fizike, onda je voz mogao i da poleti, ode na drugu planetu, zaroni u more... 

Link to comment

Pa mogao je... Film kao pojava, glupo mi da kazem umetnost, pociva upravo na suspenziji neverice. To s vozovima nije nista manje neverovatno nego kad u junaka sa 5 metara ispale 8000 metkova i nijedan ga ne pogodi, sto se desava u proseku u svakom drugom filmu. Kontekst odredjuje da li je to neverovatno ili nije. 

Link to comment

Hm. Kontekst odredjuje, slazem se, ali promasiti nekog sa 8000 metkova je ipak fizicki moguce, iako neverovatno. Ovo sa vozom je nemoguce, jasno je svakom ko je igrao makar jednom snake u zivotu. 

 

 

Link to comment
3 hours ago, braca said:

Snowpiercer je uvreda za mozak. Pokidao je zakone fizike.

 

Voleo bih da mi neko objasni kako je fizicki moguce da jedan jedini voz napravi U-turn i da prednji vagoni idu uporedo sa zadnjim dovoljno dugo da oni mogu da se sibaju i pucaju jedni na druge (scena traje par minuta). Moze i da nacrta. 

A to je još i najmanji problem od sviju

Link to comment
4 minutes ago, ToniAdams said:

Jel može neko da proceni oće li nolo đoker za 2 nedelje još igrati u bgd?

Holivud igra od početka avgusta. 

Ne vidim zašto bi žokera zavrnuli posle nepune 3 nedelje. 

Link to comment
49 minutes ago, ToniAdams said:

Nepopularni inherent vice mi je super, jedino valjda meni.

 

Nisi jedini, i meni je bio super..

 

edit: A za Jokera, ja kad sam bio u nedelju sve projekcije su bile dupke pune. A i za ovu nedelju cujem da je poseta odlicna. Igrace u bioskopima sigurno do kraja oktobra..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...