Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Upravo sam odgledao RAMBO LAST BLOOD. Ja nisam ustanju da pisem recenzije kakve pise kolega Dimitrije, koje su pune slozenih recenica i egzoticnih reci, te ce moja recenzija biti drugcija, bicu jednostavan i direktan.
Jako sam ZADOVOLJAN! Film je ODLICAN! U moru marvelofih pg sjw politickih korektnih sterilnih akcionih filmova videti jedan ovakav staromodni akcioni film koji je i dobro reziran i brutalan je pravo osvezenje i praznik za sva cula. Film je dobar, brutalan, gura svoj stav i nepravi nikakve kompromise. Prica je jednostavna: Zlikovci naude osobi koja je bliska Rambu. BIG MISTAKE! Rambo krece u totalnu osvetu, krece zlikovcima da JEBE KEVU,JEBE KEVU,JEBE KEVU, malo napravi pauzu da popusi cigaretu a onda im totalno IZJEBE KEVU. Ovaj film je vecina kriticara popljuvala, e pa kriticari NEMATE POJMA! Svim obozavateljima Ramba preporucujem da ga pogledaju u bioskopu.   

Link to comment

Veceras u bioskopu gledao Jokera

 

Odavno neki film nije na mene ostavio jaci i bolji utisak, sto se glume tice mislim da je Oskar za glavnu musku ulogu vec resen, Joakin iskidao

Link to comment

Za svakoga ko obožava Jokera- i još više Phoenix-a.

 

Jedna crtica u intervju me je oduševila- koliko mu je neprijatno bilo kada je Kimmel pokazao jedan outake iz filma. Lakše bi mu bilo da mu je procurila seks tejp nego ovo. 

Toliko je uneo sebe u ulogu. Malo je ovakvih glumaca. Posle penzionisanja D Day- Lewisa, Phoenix mi postaje najomiljeniji od svih.

 

 

8:20.

Edited by pariah
Link to comment

skin

vrlo dobar. relativno tipicna skinhead prica o grehu i pokajanju, ali po istinitim dogadjajima, pa je utoliko zanimljivije. dzejmi pokidao.

Edited by Nikodije
Link to comment
6 hours ago, Nikodije said:

skin

vrlo dobar. relativno tipicna skinhead prica o grehu i pokajanju, ali po istinitim dogadjajima, pa je utoliko zanimljivije. dzejmi pokidao.

dobar film, pogledao ga neki dan, debela mama je takodje dobro odigrala.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...