Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Pa šta ja znam, ako se gleda bez previše učitavanja, referenci, čitanja u ključu, drugi dio još i može da vozi, ali realno je pretenciozno, jer pokušava da ispriča tu neku veću priču, a tu fejluje. Plus mi nešto ni glumci nisu prodali robu ko što treba. 

Link to comment

@James Marshallne znam, mene je jos prvi deo i nekako uvlacio u celu pricu a posle je otislo u nezaustavljiv sunovrat - i jedino kako sam mogla da se postavim prema tome je kao metafori. jasno da to nije neminovno lose (naprotiv, inicijalno je imalo potencijala) ali je generalno realizacija istog krajne slabasno + neubedljivo artikulisana. e sad, da li je do glumaca ili rezije (verovatno mix), pitanje je - ali u svakom slucaju a huuge fail in my book.

Link to comment

Slažemo se, osnov filma je u toj metafori, a ona je traljava, vidi se malo zanata režiserskog, ali nekako loše radi. Kažem, jedini dio gdje sam donekle mogao da uživam u filmu je taj vizuelni aspekt u drugom dijelu

Link to comment
9 minutes ago, James Marshall said:

Slažemo se, osnov filma je u toj metafori, a ona je traljava, vidi se malo zanata režiserskog, ali nekako loše radi. Kažem, jedini dio gdje sam donekle mogao da uživam u filmu je taj vizuelni aspekt u drugom dijelu

 

e to - traljavo is a keyword. dobar opis.

 

e: pravopis na svim jezicima mi je krajnje diskutabilan. ups.

Edited by roksi
Link to comment
On 6.9.2019. at 12:51, roksi said:

'mother' na netfliksu - neuspeli pokusaj metafore za kafkaesque pricu. mada je i to prevelik kompliment za ovo sranje od filma. 

 

Jedno istinsko remek delo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...