Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Dajte, pobogu, use your imagination. Pa nije to samo film o medi koji pije pivo i muva ženske.

Za početak, Bob Mould bi mogao da razmotri varijanatu da Ted nije baš prava osoba. Kuniskin lik nije zao, ona samo hoće da natera glavnog lika to put his childish ways behind him, a to uključuje i dečije fantazije. Ipak, kraj nam pokazuje da je život u dvoje, dakle brak, moguć ne ako se odreknemo svojih fantazija, nego tek ako prihvatimo fantazije onog drugog, i čak im udahnemo novi život. Odrastanje nije odricanje od snova, nego nalaženje načina da te snove podelimo sa drugima.

odlicno! sad tek ima smisla. hvala :)
Link to comment
ja sam bio ubedjen da je to muzika iz muzickog intermeca
Pa da, sigurno je koriscena u nekakvim spicama, i ko zna gde jos sve... Imala sam je u glavi jako, jako dugo, i strasno me obradovalo kada sam je cula u filmu!
Link to comment

"Holy Motors", 2012, Carax. I posle bioskopskog, ali i posle gledanja u ripovanoj formi, i dalje mislim da je u pitanju izuzetno zanimljiv, značajan, moćan i nadasve ličan film. Ne ulazi samo u lične favorite za ovu godinu.2rr2j6g.jpg334rnms.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...