Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, vememah said:

1 moguće tumačenje:

 

Inače, upucani nije tinejdžer, N1 kaže da ima 26 godina i da je povređen još jedan prolaznik koji izgleda nema veze s celom stvari.

 

https://n1info.rs/vesti/pucnjava-na-vracaru-ranjen-mladic/

 

1 hour ago, radisa said:

Jel' to još jedna pucnjava u BG večeras? Ne ova o kojoj ste pisali, nego nova, dvoje povređenih...

 

Ministar policije se ne oseća odgovornim, i dalje? Kako bi on mogao znati da će se kriminalci upucavati po Vračaru... Mukica... :fantom:

Ček, odakle sad oružije? Zar nije sve predato? Aaaa....ima još fore pa da se iskoristi dok još može da se prangija bez posledica...

Link to comment

Da sam gost sledece nedelje u Utisku, obavezno bih Seku naveo kao utisak van liste..

 

edit: A mozda Olja i pozove Seku, ko zna. Zasluzila je..

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 5
Link to comment

Jeste

Imao kanal za popravku i prepravku automobila ,auto mehaničar ,simpa lik

Kolko juče sam gledao jedan video o održavanju kvačila ,na žalost izgleda da on nije imao kvačilo 

Link to comment
2 minutes ago, renne said:

mala

onda nije čudno,znam šta rade deca u mojoj osnovnoj školi,drugarica koja je išla samnom u razred ,koju niko nije tada zezao,sada je ispisala dete iz osnovne škole ,prebacila 

u drugu veću školu. Pitao sam bratanca -jel ste stvarno zezali to dete ,a on se smeje i kaže -pa treba kad su cigani.

Srpski jezik neće da uče jer im predaje hrvatica .Odnosno izbeglica iz Krajine ,koja je i meni predavala i nikome nije to palo na pamet  ,divna žena i tada kao dečurlija smo je poštovali 

Deca su nam mali nacoši  

  • +1 2
  • Tužno 6
Link to comment
1 hour ago, Fakundo Sava said:

onda nije čudno,znam šta rade deca u mojoj osnovnoj školi,drugarica koja je išla samnom u razred ,koju niko nije tada zezao,sada je ispisala dete iz osnovne škole ,prebacila 

u drugu veću školu. Pitao sam bratanca -jel ste stvarno zezali to dete ,a on se smeje i kaže -pa treba kad su cigani.

Srpski jezik neće da uče jer im predaje hrvatica .Odnosno izbeglica iz Krajine ,koja je i meni predavala i nikome nije to palo na pamet  ,divna žena i tada kao dečurlija smo je poštovali 

Deca su nam mali nacoši  

 

Ja ne znam kako to i od kuda i kako smo to dozvolili. Svi smo krivi očito, to su "naša" djeca, a mi nismo bili takvi.

 

Ja sam krenuo u drugi gimnazije usred rata, a Karlovac je stvarno jako najebao u ratu - nema šanse da bi netko dirao ili zezao Srbe iz razreda ili ulice, a prvi jebeni dan školske godine (koja je zbog rata počela tek u siječnju/januaru) nam je ne jedan nego trojica profesora govorio o Tesli, Preradoviću, da ne brkamo stvari, da nema loših naroda i sve u tom stilu.

 

Danas hrpa klinaca opterećena, a rata nisu ni vidjeli, niti su iz nekih stradalničkih obitelji.

  • +1 1
Link to comment

Deca su nacoši, ali sreća pa su stari bili emancipatori i filantropi. :fantom:

Ti ljudi su već 100+ godina shadowbannovani na užasno podmukao način. Nisu to ovi što imaju malu maturu tako udesili. A to odeljenje iz Vrbasa je Srbija. Oni ne zastupaju većinsku Srbiju, nego 98% Srbije. 

Svaka Slavica iz Bajmoka koja je malu maturu imala pre 20 ili 50 godina kaže: "pa jebiga, eno im i škola i fakultet i sve. Ali džabe kad neće da idu u školu. i neće da rade. samo bi da kradu. A kad ga uvatiš da ti je ukrao dve kile gvožđurije ne smeš ga ni ubiti, ni slomiti mu kičmu ili barem ruku. imaju više prava u Srbiji nego mi Srbi"

Rasizam u Americi je mala maca za ovo u Srbiji (i po Evropi, generalno) Čukunaskurđela su zarobili u Gvineji Bisao 1600 i neke, generacije su bili robovi po Brazilima, Karibima, Džordžijama i Virdžinijama, ali danas čukunčukununuk možda već studira na Princetonu ili Harvardu i uči da bude hirurg, nobelovac, CEO neke S&P 500 kompanije, inženjer u nasa, sudija vrhovnog suda ili predsednik države. Bilo je i u Evropi mesta gde su Romi okusili čari robovlasništva, ali kod nas toga srećom nije bilo. Ali ne znam kolika je to uteha, kad će ovde i posle milion godina ti ljudi imati pristup samo bakru i gradskoj čistoći.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
3 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Da sam gost sledece nedelje u Utisku, obavezno bih Seku naveo kao utisak van liste..

 

edit: A mozda Olja i pozove Seku, ko zna. Zasluzila je..

 

Sada sam cuo da nije prvi put da pomaze, i to traje od kada je dosla do love

  • +1 3
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...