Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, omiljeni said:

Brus je Jutkin rejon?

da, jutka je iz brusa


bio je u zatvoru, mislim par meseci, od tad ga nema po medijima

Link to comment

Pakao, jebeno tuzilastvo ( c&p je sa kurira pa ipak treba dodatno opreza)

 

Quote

Sanja M. (47), koju je u nedelju u Pirotu ubio bivši partner, osumnjičeni Miroslav M. (55), godinu dana je vodila pravnu bitku protiv Miroslava, kog je dva puta prijavljivala za krivično delo proganjanje!

Prva njena prijava završila se tako što je Osnovni sud u Pirotu Miroslava kaznio samo novčanom kaznom, a druga prijava nije ni dobila sudski epilog, jer Sanja nije dočekala prvo ročište zakazano za 17. mart. Iako je tužilaštvo nakon obe Sanjine prijave tražilo da se osumnjičenom odredi pritvor, sudija za prethodni postupak je u oba slučaja odbio da ga smesti iza rešetaka

 

Link to comment

Ma to uopšte nije nemoguće. Kaže na N1, kako ovo uprkos zabrani prilaska, pa lepo, prekršio je, to rade i to ništa posebno retko. Zato je trebalo da bude u pritvoru, ako je procenjen visok rizik, a proganjanje je uvek previsokog rizika. Mala sredina, mogućnosti susretanja i znanja lokacija ogromne. 

Link to comment

cini mi se da sam nrgde procitao da je imao zabranu prilaska, ako je to isti slucaj

 

teska rabota

u bitolju je pre nekog vremena otac zene ubio bivseg muza 

doduse, ovaj je sa macetom dosao na vrata

otac oslobodjen / samoodbrana

  • +1 1
Link to comment

Mali grad, mnoge face sa novinskih slika prepoznajem, mada i poznajem neke od svedoka. Sramota me bilo da ih pitam bilo šta. Izbegavam ih i kad ih slučajno sretnem.

Celi grad zveči teorijama i nagađanjima.

Siguran sam da je mnogo gore i složenije od onoga što je stvarni uzrok. Ovo je samo delić onoga što se valja po pirotskim kuloarima:

 

https://www.republika.rs/hronika/hronika/418561/pirotske-vesti-ubistvo

 

https://www.republika.rs/hronika/hronika/418582/ubistvo-u-pirotu-najnovije-vesti

.... 

još ružnije i strašnije je šta se priča oko mene .....

 

 

 

 

Edited by zmanic
  • +1 1
Link to comment
jel ovo meklaren spider?
Kažu 720s spider, da. Koliko to zadovoljstvo košta, 300-400K eura minimum za osnovni model? Počeće da nas gaze na ulici u skupim kolima a mi ćemo da im se izvinjavamo... oh wait to je već počelo davnih dana. I odmah se pojavilo nekoliko gorila da brane snimanje, šta ti je Vučićeva SA... radi kao sat

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...