Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

37 minutes ago, Lezilebovich said:

Koji kurac je tim sudijama ? Da li je moguce da se ovde radi obstarom dobrom mitu i korupciji ili je sudije smatraju da je ovo adekvatna kazna ?

 

Moguće da je neki bitan drug u pitanju, tipa "znaš ti ko sam ja"

Link to comment
7 minutes ago, Time Crisis said:

Moguće da je neki bitan drug u pitanju, tipa "znaš ti ko sam ja"

 

To je bio rani stadijum bahatosti vladajuće kaste, ovaj uznapredovali se zove "hoćeš glavu da ti otkinem".

 

Quote

Na snimku objavljenom na društvenim mrežama, vidi se nekoliko ljudi koji odmah nakon incidenta prišlo devojci kako bi joj ukazali pomoć, i nekolicina njih koji su želeli da se obračunaju sa bahatim vozačem.

- Gde gledaš bre, je l vidiš da je pešački? - vikao je jedan od prolaznika na momka iz automobila.

- Hoćeš da ti glavu otkinem - odgovorio mu je vozač uz psovke.

blic.rs/vesti/beograd/saobracajna-nesreca-u-zemunu-pokosio-devojku-na-pesackom-prelazu/9l0m4wg

Edited by vememah
  • +1 4
Link to comment
33 minutes ago, Moća said:

Kad bi znali koliko su puta ljudi pred prekršajnim sudom osuđeni jer su policajci lagali.

Meni je došla prekršajna prijava za nešto što uopšte ne posedujem (motor). :D

Link to comment
40 minutes ago, Moća said:

Kad bi znali koliko su puta ljudi pred prekršajnim sudom osuđeni jer su policajci lagali.


Cekaj, kako dodje do ovoga prakticno gledano, namerno jer hoce privatno da nameste nekom ili greskom u sistemu?
Cak i kod istog imena i prezimena postoji razlika u maticnom broju.

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 hour ago, Moonwalker said:


Cekaj, kako dodje do ovoga prakticno gledano, namerno jer hoce privatno da nameste nekom ili greskom u sistemu?
Cak i kod istog imena i prezimena postoji razlika u maticnom broju.

 

 

 

ovde, koliko sam procitao je rodjak namestio coveka

policajci su samo bezobrazni iz nekog razloga i drze se zajedno

a sudija je jos gori posto je i zena koja je bila u kolima rekla da ne poznaje coveka

 

 

elem: slicnu situaciju sam imao 

vozio sam se sa saputnikom i na semaforu prosao kroz zeleno u poslednjoj sekundi

to znaci da sam za vreme zutoga bio u raskrsnici

rotacija se iza mene upalila i zaustavila me kao poslednjeg kriminalca

policajcima rekoh da je bila 1 sekunda na zelenom brojacu i da covek koji sedi pored mene u kolima je voljan da potvrdi (stranac, kolega sa posla bio kod mene) koji mi je potvrdio da je tako bilo pre nego sam izasao iz kola da odem do policije

policajac je na to rekao da ce on da dovede 100 svojih kolega da potvrde da sam prosao na crveno

otisao sam u policiju i trazio razgovor sa komandirom aobracajne policije

covek pristojan, rekao da ce da razgovara i javio mi se posle dva dana rekavsi da policajci tvrde da nisu tako nesto rekli

posto su mi drugari ovde rekli da je dalabu koji mi je napisao kaznu neka dileja, komadiru am rekao da dobro zapamte moja kola i registraciju i da me ta dvojica nikada vise ne zaustave, jer ako se to desi ima da ih polomim od batina

covek se nasmejao dobrodusno

ja sam si platio pola kazne u roku od 8? dana

  • +1 1
Link to comment

Ma gluposti i ja pitam. I ja sam prosla sa necim takvim pre dosta godina kao dete. Imala srece da sam ostala ziva. Taj koji je muljao je u tom trenutku bio komandir policijske stanice.

Edited by Moonwalker
Link to comment
2 hours ago, Moonwalker said:


Cekaj, kako dodje do ovoga prakticno gledano, namerno jer hoce privatno da nameste nekom ili greskom u sistemu?
Cak i kod istog imena i prezimena postoji razlika u maticnom broju.

 

 

Ma baš ih briga.

 

Dobio sam svojevremeno kaznu na drugi auto, uredno moje ime, prezime, JMBG i neki levi auto, ni tablica ni model ni boja, ništa ni blizu mom.

Popizdeh, to dođe na kuću, zovem - reko ali ovo nije moje auto, e moraš da pišeš izjavu o tome i dođeš da priložiš pisarnici, reko da je lik vozio manje platio bih kaznu i otišao da uzmem moja nova kola... Mislim razumem da nije neko cimanje pisati izjavu, ali meni baš bilo, onako, jadno. Šta sve piše u tim bazama dobri bob će znati. Ja bi ih vratio na potpis+pečat, nisu za bolje.

  • +1 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...