Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

videh neki dan čekajući bus malecku, 6, 7 godina, valjda sa ocem. na majici joj odštampano "queen of tik tok". setio se onog osnovca sa "Z" na majici. nisu deca za svakog.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, Mil@n said:

 

Ako sam ovako besan dok gledam ovaj klip, ne znam šta bi me sprečilo da uletim tamo i satrem ga od batina, verovanto ništa, mislim da bi ga ubio.

 

Ovi jadnici jadni što snimaju i već vide lajkovi kako se množe umesto da uleti i pomogne jadnoj devojci posebno da se najedu govana! Užasni ljudi!!!

Na kraju su mnogo vise doprineli snimkom, ali jeste cudno kako nisu uleteli

Edited by Lezilebovich
  • +1 3
Link to comment

Uletiš pa najebeš.Ćerka može da prećuti.

 

Tako je moj drugar pre par godina video komšiju kako udara ženu,umeša se izudara ga.Ovaj pozove policiju kad žena mrtva hladna izjavi da je nije bio muž i da je moj drugar napao njenog muža.

 

  • +1 4
Link to comment

Drugar slicno prosao. 

Neki lik tukao zenu. Ovaj pridje da ih razdvoji i da kao smiri coveka. Ovaj izvadi noz i pocne da mu preti, a i zena ga napadne sto se mesa. Ovaj moj drugar jedva zivu glavu izvukao.

  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, Bambula said:

Uletiš pa najebeš.Ćerka može da prećuti.

 

Tako je moj drugar pre par godina video komšiju kako udara ženu,umeša se izudara ga.Ovaj pozove policiju kad žena mrtva hladna izjavi da je nije bio muž i da je moj drugar napao njenog muža.

Bilo je po novinama pre desetak godina. Neki bivši sportista je prolazio autom kasno uveče i video kao neki lik bije devojku. Stane izađe i pokuša da ih razdvoji. Taj lik ga gurne i ovaj padne. U međuvremenu, dođu i panduri. Devojka mrtva ladna da iskaz da je nije momak tukao.

 

Ovaj matori sportista doživi nervni slom. A i bio je nedavno operisan, pa mu nešto pukne u organizmu. I čovek umre. 

 

Slučaj B, isto iz novina

U Nišu ispred nekog kafića, krene tuča i momci izvade noževe. Neki njihov, isto neki sportista, zajednički drug stane između da ih razdvoji. Tako ga iznabadaju da je odmah završio.

 

Slučaj C, iz moje stare zgrade.

Klinac živeo sam sa babom. Uveče se naduva (ili šta već) i kad dođe kuci baba ga smara, a onda joj on malo razjasni situaciju. Jedno veće je tako tukao da su ječali radijatori u celom ulazu, Neko je zvao policiju. Kad su došli baba je rekla da je pala a da je on pomaže...

 

možda sam pičkica, ali ne volim da se mešam u takve situacije. Drugo je kad mamlazi maltretiraju random narod. 

  • Tužno 2
Link to comment
Quote

Dvojica zaposlenih u Domu zdravlja Kragujevac privedena su zbog sukoba sa policajcem oko parking mesta ispred te zdravstvene ustanove

Prema nezvaničnim informacijama, u petak su privedeni informatičar i vozač direktora Doma zdravlja, koji su bili u službenom vozilu, koje nije moglo da se parkira zbog nepropisno parkiranog policijskog džipa koji je ometao i prolaz pacijenata.

Ministarstvo unutrašnjih poslova se još nije oglasilo povodom tog incidenta, koji je snimila nadzorna kamera. U Policijskoj upravi u Kragujevcu potvrđeno je da su „privedene dve osobe zaposlene u Domu zdravlja“, ali drugi detalji nisu saopšteni.

Očevici događaja, koji su želeli da ostanu anonimni, rekli su portalu Glas Šumadije da je policijsko vozilo bilo tako parkirano da službeno vozilo Doma zdravlja nije moglo da prođe.

Vozač u Domu zdravlja navodno je prišao policajcu i zatražio od njega da pomeri vozilo, kako bi službena vozila mogla da prođu, ali je on to odbio.

Izbila je svađa, a ubrzo je stiglo i policijsko pojačanje, koje je informatičara oborilo na zemlju, a potom ga zajedno sa vozačem odvezlo u policijsku stanicu.

 

ko sto rekoh

iiiiideeeee gaaaas

 

Quote

od 1. januara za pripadnike vojske i policije planira povećanje plata od 25 odsto

 

Edited by munze
  • +1 1
Link to comment

pa nece valjda policajce sa uhapse blink.png


edip. kako oni uopshte postupaju prema sebi, ni ne verujem da de apse na licu mesta, privode luduju, sto posto ide prvo nudum mu limun nudim mu krushku :unsure: :dry:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



Link to comment

Dvaput uzastopno u junu u gradskom odmaralištu za decu. :cry:

 

15.6.2022.

Quote

Prema saznanjima "Blica", deca iz predškolske ustanove "Boško Buha" na Paliluli u Beogradu počela su loše da se osećaju tri dana od rekreativne nastave na Divčibarima. Čak 25 od 75 deteta dobilo teške stomačne tegobe i temperaturu, dok su pojedini slučajevi zahtevali i stručnu pomoć.
Kako su iz PU "Boško Buha" potvrdili, nakon boravka na letovanju vrtićke dece na Divčibarima, čak 25 detece dobilo je simptome kao što su povraćanje, dijareja i visoka temperatura, i to samo tri dana nakon povratka za Beograd.
- Do sada je troje dece hospitalizovano i kod njih je potvrđena salmonela. Za ostale čekamo rezultate. Obavestili smo o tome Gradski zavod za javno zdravlje u Beogradu i Valjevu, rade se sve neophodne analize i svi očekujemo informaciju o uzroku tegobe kod dece - zvanično je saopšteno iz PU "Boško Buha" za Blic.

informer.rs/vesti/drustvo/712172/deca-rekreativna-nastava-zarazavanje-tegobe-divcibare

 

21.6.2022.

Quote

Više beogradskih osnovaca zarazilo se salmonelom na rekreativnoj nastavi na Divčibarama, za sada je potvrđeno 14 zaraženih đaka, a u celu priču se uključio Gradski zavod za javno zdravlje Beograda koji radi kontrole. Roditelji i direktorka OŠ "Banović Strahinja" strahuju da je broj zaraženih veći. Inače, ovo nije prvi slučaj zaražavanja na ovoj lokaciji, već je pre 10-ak dana došlo do trovanja grupe mališana sa Palilule, a koji su boravili u istom odmaralištu.
Višednevna nastava u prirodi za đake trećeg razreda iz OŠ „Banović Strahinja“ organizovana je na Divčibarama u odmaralištu Centra dečjih letovališta i oporavilišta Grada Beograda „Stevan Filipović“.

https://nova.rs/vesti/drustvo/trovanje-djaci-divcibare/

Edited by vememah
  • +1 2
Link to comment

onaj jadan covjek sto strajkuje gladju zbog maltretiranja i ubijanja pasa je zavrsio na hitnoj. niko od nadleznih za vrijeme strajka ga nije primio i niko ga nije podrzao. nije bilo nesto puno podrske ni za aleksandra obradovica i sl, ne cudim se doduse ali ne znam, meni je to strasno.

Edited by morgana
  • +1 2
  • Tužno 5
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...