Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

LAKTAŠI - Policija je uhapsila Veljka Trišića, radnika benzinske pumpe sa video-snimka na kojem je prikazan kako snima Mladena Dulića (22) iz Laktaša, koji se ubio.

Saznaju to "Nezavisne novine", a naši izvori dodaju da je Trišić trenutno na kriminalističkoj obradi.

“Nezavisne" saznaju da je Trišić osumnjičen za nevlašteno snimanje.

Podsjetimo, Mladen je ismijavan i sniman kamerom tokom prijavljivanja na posao, nakon čega je snimak objavljen na društvenim mrežama. Motiv samoubistva nije poznat, ali šokirani korisnici društvenih mreža zahtijevaju da se ovaj slučaj u potpunosti istraži.



Uzas :cry:

  • Tužno 3
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

34 minutes ago, Aleksija said:

ja sam ceo dan u ocaju zbog ova dva mlada coveka. 

jacajte pristojnu, nenasilnu decu, podizite im samopouzdanje i rezilijentnost kako god i gde god stignete. uzasna su vremena, moramo ih sacuvati.

 

 

ovako neiskvareni ljudi nemaju sta da traze u ovoj kaljuzi

nadam se da nepismeno iskompleksirano govno ima zrno savesti da presudi sam sebi iako to nece mnogo promeniti

 

edit: vi sto bolje znate, ima li ovde bar jos poneko krivicno delo vise od neosnovanog snimanja ? mobing ... jos nesto ?

 

edit: dodao rec i boldirao, a takvih je masa nepregledna

Edited by cedo
Link to comment

jesam u zivotu prilicno komunicirao sa raznim ljudima/kulturama, ali nigde nisam toliko nailazio na taj bahati i podcenjivacki odnos iz pozicije moci, izdizanje samoga sebe akonto slabijega kao sto je uradio ovaj majmun na pumpi, ili kao sto radi putin u ovom vicu dole

jel to specijalitet slavena ?

 

Spoiler

"Prilazi sin ocu i pita: Tata, tata, zašto je tako hladno?

Otac: Zato što je Rusija napala Ukrajinu sine.

Sin: Kakve to veze ima sa nama?

Otac: Mi smo uveli Rusima sankcije, sine.

Sin: Zašto?

Otac: Da bi Rusima bilo loše.

Sin: Jesmo li mi onda zapravo Rusi?"

Putinov vic je izazvao salve smeha u sali.

 

edit: mislim jasno je da to postoji svuda, ali, ono, besciljno (neosnovano) izdizanje

Edited by cedo
Link to comment
1 hour ago, Aleksija said:

ja sam ceo dan u ocaju zbog ova dva mlada coveka. 

jacajte pristojnu, nenasilnu decu, podizite im samopouzdanje i rezilijentnost kako god i gde god stignete. uzasna su vremena, moramo ih sacuvati.

 


U bitne postove staviti 

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, cedo said:

jel to specijalitet slavena ?

 

Nije, nema to veze sa nacijama, ali ima mnogo veza sa ovim vremenima i odnosima u njima.

Najbolje opise ovih "lumpen buržoaskih klasa", po meni, opisao je Radomir Smiljanić u fenomenalnoj knjizi gde se odavno pozabavio nekim opasnim vremenima:

 

https://www.knjizara-sigma.rs/kupi/mein-kampf-adolfa-hitlera-radomir-smiljanic-403063

 

Najprostije:

ti što su se makli stepenicu iznad dna u siromašnim i opasnim vremenima, najbolje znaju šta su sve prošli da se uzdignu, da obezbede minimum podnošljive svakodnevice i siguran obrok za sebe i najbliže, stoga su spremni bukvalno na sve da se bore kako ne bi propali ponovi na dole. Oni su glavna osnova jačanja nacizma jer imaju mnogo da izgube a znaju dobro po sebi samima kako je dole.  

 

PS

Mnogo sličnosti sa balkanskim narodima danas, da ne pljujem samo po srbistancima....

 

  • +1 8
Link to comment
Ljudi jel se zna uzork ovog stampeda? Ja nikako ne mogu da ukapiram kako je počelo unsure.gif

Sent from my SM-N970F using Tapatalk


Ja negde sinoc procitah da je puno njih otislo u tu uzanu ulicicu zbog dojave da je neki lokalni celebrity tu. Sto mozda i objasnjava zasto je najveci broj zrtava tinejdz godina.

Takodje je ovo prvi post-kovid dogadjaj na otvorenom


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

Ova masovna pogibija mladog sveta je užas neopisiv, nemam reči.

Ovo što se dogodilo u Laktašima je na neki način još strašnije, jer je postojalo zlo i namera (ničim izazvana) da se nekome "smesti".

Danas se prevarih i pogledah na Tviteru objavljenu fotografiju tog mladića. U tim očima se vidi dobrota i ranjivost   

Potpuno sam očajna.

Đubretu (koje je navodno dobilo otkaz , ali šta je to, ništa) želim da se do kraja života davi u sopstvenim govnima u kojima mu duša očigledno pliva. Nečovek. Strašno.

Edited by dùda
  • +1 4
Link to comment
a mreze koje su sherovale i seirile ko zna kako i koliko dugo, sad chupaju kosu i traze da se pochinilac (!?) kazni, dok smishljaju koju pakost mogu da naprave njemu i njegovima. ove nedelje, sledece vec neko drugi.

objavljivanje videa mozda jeste krivichno delo, medjutim nije ga ubio video nego ljudi. ne vidim kako ce to da se reshi...

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto






Eno objavilo na tviteru slike njegove zene i dece i frizerskog salona u kom zena radi uz poziv na linc...ne bih da delim, a komentari.
Rulja...kako je usmeris[emoji2961]

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока

  • +1 2
  • Tužno 2
Link to comment
5 minutes ago, gagilija said:

Eno objavilo na tviteru slike njegove zene i dece i frizerskog salona u kom zena radi uz poziv na linc...ne bih da delim, a komentari.
Rulja...kako je usmeris


:ph34r:
 

Edited by Moonwalker
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...