Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 hours ago, desboj said:

al ko ga jebe, uzeo je pare jel da?

da. ko ga jebe, govno korumpirano.

zapravo, nije ko ga jebe, nego ko ga ne zatvori posle prve koverte.

 

kakvo crno milosrdje, kako te nije sramota tako nešto da napišeš.

  • +1 6
Link to comment

govno ni saucesce da izjavi

 

Quote

„Inspekcija Ministarstva zdravlja će biti u ponedeljak u bolnici u Ćupriji, a nakon toga sledi spoljašnja provera kvaliteta lečenja“, izjavila je ministarka zdravlja Danica Grujičić

 

Link to comment
Quote

Broj registrovanih poljoprivrednih gazdinstava uvećao se čak i na beogradskoj opštini Vračar. Iako ovi podaci sami po sebi nisu dokaz zloupotrebe prava na jeftinije gorivo, jesu jedan u nizu pokazatelja, navode sagovornici Insajdera.

 

Ovo kao ono pitanje na formularima za vize - da li ste bili član terorističke organizacije i planirali terorističke napade, ako je odgovor pozitivan to ne mora značiti da će vam viza biti uskraćena.

Link to comment
20 minutes ago, munze said:

govno ni saucesce da izjavi

 

 

 

Pa zato što je u osnovi suštinski zabole što je tamo neki momak umro, bitno je da se samo uradi damage control da se zaštiti državno zdravstvo i "struka".

  • +1 4
Link to comment

Koliko vidim, doktor u pitanju se isto preziva kao i (bivsi ? ) direktor

Direktor Opšte bolnice u Ćupriji dr Slobodan Gajić, pod izgovorom da je ,,državna bezbednost” zabranila ulazak u bolnički krug, ne dozvoljava zaposlenima da se parkiraju svoja vozila na površini od 12 hektara. 

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment

probushili creva probushili pluca pa jebote zivot bolje kod veterinara da idemo majkemi


ljudi hajde da popalimo ovo sve i da zavrshimo, nema lekar, nema shkola, nema policija putevi materine, nishta da nema ph34r.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto





  • +1 7
Link to comment

Silom prilika i na moju veliku zalost, imala sam previse iskustva sa bolnicom u Cupriji. 

To je jedno strasno mesto gde je zaista lutrija kako cete proci. Jedna totalna nebriga za pacijente i mito koji se zaista podrazumeva. Mesto koje bi bolje bilo spaliti nego leciti ljude. Ne morate verovati, ali to je zaista tako. Pisem vam kao neko ko za 2 poradjaja u BGu nije dao ni dinara. Dakle, veliki sam protivnik, ali tamo je to tako. Mozda je cast izuzecima, ali iskustva mnogih meni bliskih clanova porodice je da, kako to kazu, nece te ni pogledati bez necega. Moze i pokloncic sestrama, na primer, bilo sta, ali nesto mora.

Da ne bude sada sve crno, ta Cuprija je mojoj majci spasila zivot, recimo. Ali ona i posle 20ak god svaki put nosi nesto svojoj dr, neki pokloncic, jer tako mora. A daleko da moze da priusti...

A pomenuste milosrdje lekara u kontekstu mita. Ajd ovako.

Tati dijagnostikuju rak pluca. Lezi u bolnici u KGu. Divna dr meni i mami sve strpljivo u sitna creva objasnjava. Majka poucena iskustvom u Cupriji daje kesu sa nekom bombonjerom u kojoj je 50evra. Ova uzima i keva joj kaze kao da ima unutra jos nesto. Zena je ono bacila kao poparena. Izgrdila kevu najstrasnije uz komentar da nece da uzme pare coveku sa tom dijagnozom i jos stosta. Kaze hajde neka on ozdravi i dodje ovde da casti. Nije se dalo.

3 god posle toga, dr u Cupriji takodje fina i strpljiva i daje sve od sebe, mada se vise ne moze nista. Tata umire posle par dana od dolaska, rak ga je pojeo, ali je to ipak nije sprecilo da uzme novac.

Epilog moje preduge price je da je ona prica o milosrdju od malopre zaista previse. Dajte molim vas! Postujem svaku struku i posao lekara je zaista nesto posebno, ali dajte molim vas! Da ne kazem ono cuveno - sram vas bilo!

Izvinjavam se ako malo meandriram i ovo nema smisla, ali malo sam potresena ovom pricom. Pored previse iskustva sa lekarima, poznavala sam Markica. Ne nesto blisko, ali dovoljno da znam da je bio nasmejani mladi covek koji nije ovo zasluzio.

  • +1 4
  • Hvala 1
  • Tužno 10
Link to comment

Bio sam pripravnik jos dok je moja principalka vodila spor pred VS u Jagodini, gde je tuzena bila OB Cuprija. Klijentkinji zbog lekarske greske odstranili zdravu dojku, a prilikom same operacije ostala im gaza i srasla u telu. Pakao. Uzela je oko 11.000.000 RSD za sve vidove stete, al jebes pare, kad dojka nije ni trebala da se odstranjuje. Tako da u potpunosti razumem gnev koji se razliva po ovom topiku

  • +1 6
Link to comment
3 hours ago, pt 2.0 said:

da. ko ga jebe, govno korumpirano.

zapravo, nije ko ga jebe, nego ko ga ne zatvori posle prve koverte.

 

kakvo crno milosrdje, kako te nije sramota tako nešto da napišeš.

 

Da jebote, kao da su situacije da doktor traži pare incident.

Da nisam radio 20 godina u zdravstvu, možda bih i poverovao.

 

Link to comment
 
Da jebote, kao da su situacije da doktor traži pare incident.
Da nisam radio 20 godina u zdravstvu, možda bih i poverovao.
 
Jozo, a za koliko slučajeva gde je doktor tražio pare znaš?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Link to comment
Kako ne. Postoji ona sve vreme, mislim da zavisno od uslova u kojima se živi, a može i tako kako si ti rekao (sad kad kažeš, prisećam se i neke svoje hospitalizacije kad su spominjali da je neko dobio tbc)
 
[mention=12858]Moonwalker[/mention]jeste, pre godinu ili dve
polio je kod nas uključen u Pentaxim koji se daje nekoliko puta počevši od prvog meseca do 7.godine
bizarno mi je to sve. Da nisu deca u pitanju, rekla bih avaksima Darvinova selekcija, ali to su deca, ona ništa nisu kriva
Tbc moj otac preležao 2x u razmaku od 5 godina. Pao mu imunetet i jbg tuberkul se aktivirao i eto...
Oba puta pun Ozren, lezi i staro i mlado, plus ono krilo gde su neizlecivi bilesnici koji nikad nece napustiti stacionar.
Kad smo isli kao kontakti na snimanje, dr rece da je to najrasprostranjenija zarazna bolest danasnjice. Ali se leci. Vakcina nas stiti od tezeg oblika itd itd
A ima i sojeva koje su doneli npr migranti, koji je drugaciji od naseg.

Kako god neko je rekao osveta losih djaka + kurcobolja + iskuvana zaba+ mito i korupcija + neobrazovanost kao takva + nece mene...ukratko odavno smo mrtvi, sad ce da isplivava na angro


Послато са SM-A536B помоћу Тапатока

  • +1 5
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...