Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Sad samo fali izjava nadležnih sa Cetinja da je i taj Kaluđerović imao urednu dozvolu za posedovanje pištolja, pa da CG ponovo bude u konkurenciji sa Srbijom za najbananiju.

Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1839

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    773

  • radisa

    720

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije mi jasno zasto je lik u bekstvu ako ga je roknuo u samoodbrani? 
Pa možda ga nije roknuo u nužnoj odbrani, nego ga je npr. overio u glavu nakon što ga je policija ranila/onesposobila, ili mu pucao u leđa dok je bežao. Ne znam naravno, samo spekulišem, ali mi ne bi bilo neverovatno obzirom na njegov profil i činjenicu da mu je ovaj ubio kuma pre toga, kao i da je pobegao sa lica mesta. To treba da pokaže istraga, u zavisnosti od toga bi mogao da odgovara i za klasično ubistvo ili ubistvo na mah.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

pitanje je dal je bio živ kad je bio na zemlji. npr. ako ga je upucao i ubio neki policajac, pa je bio već mrtav, pa ovaj prišao i ispalio metak u njega, mož se desi da je pucao u leš. što ne bi bilo ubistvo.

Link to comment

na cetinju su ljudi ogorceni intervencijom policije.

nista nisu radili. blokrali su to mesto ali ovaj je izgleda nastavio da puca.

cudi me kako nisu pozvali te vajne specijalce. mogli su iz podgorice da stignu helikopterima za 10-ak minuta. 

a ovo je je ajatolah u pravu

 

Link to comment

Nemojte ljudi ako boga znate... :) 

Evo sta su sebi dozvolile jutrosnje u crno zavijene Vijesti, sa sve visom tuziteljkom, a javlja mi se da ce tu da ispliva jos kojesta :

Vijesti-001.png

 

Nemaju svrhe ovakve spekulacije, osim sto ce se, mozda, do ponoci ovaj topik pretvoriti u sukob 2 ili vise zaracenih skola misljenja, kako to vec biva... 

Link to comment

Navodno su neka djeca u pitanju. Ne znam šta je, možda neko takmičenje, ili neki kolektivni odlazak na more preko neke organizacije, jezivo kako god okreneš.

Link to comment

Deca su putovala iz Nesebara. Oni su deo folklornog ansambla JU-LIRA. Većina je iz Batajnice, koja je predgrađe Beograda u Srbiji, navodi portal.

Na lice mesta stigla su dva vozila hitne pomoći, vatrogasna jedinica i nekoliko policijskih vozila. Prema prvim informacijama, deset osoba je povređeno.

Svi putnici su državljani Srbije. Nesreća se dogodila 216 kilometara od Sofije, kod Stare Zagore.



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Previse je ovakvih prica,o Frontu da ne pocinjem,zaista necu biti iznenadjen da neki muz u trenutku rastrojstva ne napravi po bolnici nesto slucajno kao onaj na Cetinju .

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Bogotac said:

Previse je ovakvih prica,o Frontu da ne pocinjem,zaista necu biti iznenadjen da neki muz u trenutku rastrojstva ne napravi po bolnici nesto slucajno kao onaj na Cetinju .

 

Nece..nego ce da sa raspita, pogleda sta ko kako, izabere dobrog lekara, ode prvo tamo gde ovaj radi privatno..plati sta i koliko treba..strepi i nada se..i posle da kovertu, zarad sledece prilike.

 

Zerbien, jbg.

  • +1 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...