Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

On 24.5.2022. at 23:47, Hamlet Strašni said:

Сад сам на ликдину видео да је нека адвокатска фирма велика расписала конкурс за приправника. Ја се сада јавим и тражим да ме приме на то мето и тврдим да је све намештено јер ме нису звали на разговор?

:lolol: ili te prosto ta firma likvidira pre objavljivanja rezultata konkursa i objasne da ti ionako ne bi mogao da radiš jer si mrtav

  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tek sad vidim epilog drame sa PMF-a, dakle čovek nije, između ostalog, priložio diplomu fakulteta kada je konkurisao?!


Zanimljiv mi je ovaj thread jer ova žena izgleda isto radi na fakultetu (ne znam kom) i praktično ima isti stav kao Buba & PT (tj. postavlja ista pitanja, zašto Ns a ne Bg, da li je u pitanju neki privatni obračun a ne briga za opšte dobro, etc.) i jedini, bar da sam ja videla, a da dovodi u pitanje ovaj stunt profesora, sve ostalo je horsko “jebem te Srbijo/šta nam rade/ko zadnji izađe nek iščupa prekidač…”

 

 

 

 

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

za gospodju ne znam, ali kada bi predmetni ekspert poshao da povede srpsku nauku/srbiju/neshto u bolje sutra, pt i ja bismo okasnile na taj dogadjaj [emoji38]ol:

a rekla sam da necu da pricham i dosta kvalitetno istrajavam jelda :D

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, Mel said:

 

I to zlocin koji se neko vreme kuva a nema nekih mehanizama da se spreci.

 

Dobro ce biti da neko ko je strucan nekad napise analizu koliko je drustvo i mi kao pojedinci odgovorno za ovakve stvari, kao sire porodice. Hocemo li poceti da se razracunavamo s primitivizmima odredjene vrste koji se eufemisticki podvode pod tradicionalane vrednosti?

 

Smece je overilo majku svoje dece na spavanju. Da ju je nasao ispod Plavog mosta, a nije nicim nije "zasluzila".

 

A sta imamo u atmosferi?

 

1) Da se "zna" kako doktorke (promeni zanimanje po zelji) napreduju, he, he, he, grok, grok. Kako li to doktori napreduju? 

 

2) Onda imamo salu i komiku na preduzimljive sunarodnike koji za svaku drzavu imaju po jednu porodicu

 

3) Kako to izgleda kad zena povuce prvi korak za emigraciju, pa ostavi ovaj kukavni tip licnosti da se uz pomoc svoje mame privremeno stara o svojoj deci.

 

4) I na kraju po meni najgore. Kako zena zeni moze da se usere u zivot u igrama moci u tom poluorjentalnom patrijahalnom stejdzu i posredno napravi svinjac u zivotu onima koje kao "voli"

 

Strasan niz dogadjaja, ko zna koji po redu sa ogromnim socijalnim troskovima, sa dozivotnom traumom i stigmom koju ce ta deca da nose (isla sa dvoje takvih u osnovnu skolu pre par decenija, kazna je bila zajebancija)

 

Pitanje je da li oni koji ce ih odgajiti imaju dovoljno sredstava i mogucnosti da ih izmeste iz te sredine.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Moonwalker said:

Dobro ce biti da neko ko je strucan nekad napise analizu koliko je drustvo i mi kao pojedinci odgovorno za ovakve stvari, kao sire porodice. Hocemo li poceti da se razracunavamo s primitivizmima odredjene vrste koji se eufemisticki podvode pod tradicionalane vrednosti.

 

Smece je overilo majku svoje dece na spavanju. Da ju je nasao ispod Plavog mosta, a nije nicim nije zasluzila

 

Nisam citala detalje ove vesti, samo link od Vidojkovica.

Sticajem okolnosti znam da cak i na tom tzv zapadu zena ima najvise sansi da izgine kad krene da bezi. Trecina zena koja stradaju to je valjda within nekoliko prvih dana od dobijanja zabrane prilaska.

Ima jako puno ovakvih muskaraca, kombinacija patrijarhalnog modela ali i genetski/sklop licnosti. Generalno ima veze sa ljudima koji ne smatraju da su drugi ljudi separatni entiteti sa pravom na svoj zivot, misljenje itd, a toga ima ohoho.

Jedino pravo resenje je beg, a to je cesto nemoguce jer zena nema pravo da se seli sa decom bez dozvole oca, da ne bi jelte alijenirala roditelja.

Broj zena koje ne smeju ni da se razvode iz straha od unsupervised vremena koje drugi roditelj treba da provodi sa decom mislim da nije mali uopste.

Otprilike ima recimo po USA drzava koje su 50-50. Sudije apsolutno ne gledaju u to da li je otac bio nasilan prema majci, jer majka nije deca jelte. Onako prepoznaje se istopolna ravnopravnost roditelja, iako istopolna ravnopravnost ne postoji ako se pogleda koliko zena strada od muzeva, a koliko muzeva od zena.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, Mel said:

 

Nisam citala detalje ove vesti, samo link od Vidojkovica.

Sticajem okolnosti znam da cak i na tom tzv zapadu zena ima najvise sansi da izgine kad krene da bezi. Trecina zena koja stradaju to je valjda within nekoliko prvih dana od dobijanja zabrane prilaska.

Ima jako puno ovakvih muskaraca, kombinacija patrijarhalnog modela ali i genetski/sklop licnosti. Generalno ima veze sa ljudima koji ne smatraju da su drugi ljudi separatni entiteti sa pravom na svoj zivot, misljenje itd, a toga ima ohoho.

Jedino pravo resenje je beg, a to je cesto nemoguce jer zena nema pravo da se seli sa decom bez dozvole oca, da ne bi jelte alijenirala roditelja.

Broj zena koje ne smeju ni da se razvode iz straha od unsupervised vremena koje drugi roditelj treba da provodi sa decom mislim da nije mali uopste.

Otprilike ima recimo po USA drzava koje su 50-50. Sudije apsolutno ne gledaju u to da li je otac bio nasilan prema majci, jer majka nije deca jelte. Onako prepoznaje se istopolna ravnopravnost roditelja, iako istopolna ravnopravnost ne postoji ako se pogleda koliko zena strada od muzeva, a koliko muzeva od zena.

 

Ma ova zena nije ni htela da se razvodi. Radila na spajanju porodice. Vrlo verovatno da ne kazem sigurno zbog pandemije usporilo sve birokratske procese u vecini drzava, pa i spajanje porodice kod onih koji emigriraju.  Sve govori da prosti mogovi koji su bili protiv iseljavanja pa dosolili i izazvali, sad cu ja da napisem, nezamislivu tragediju. Nestabilni mozak nije tesko podbuniti.

 

Zato i kazen da je ono poslednje najgore.

Edited by Moonwalker
Link to comment

mozda je najbolji metod zastite - prevencija. ne udavati se za ljude koji pokazuju agresivne sklonosti, cak i izrazeno pasivno agresivne sklonosti. a svi oni to pokazu i pre braka. "nece valjda" i "promenice se" nije dobra politika.

Link to comment

Pa ti mislis da to pise nekome na celu? Ili da to pokazu pre nego dobiju decu, pa kako ce onda kukavni normalan "da rastura" porodicu.

 

Sociopatske licnosti dodju na celo drzave koje kuda, a da nedovoljan broj prepozna da su takvi i to vise puta. 

 

Da se samo naslo dovoljno njih u okruzenju da kad krene pujdanje opomenu da takve stvari nisu ni normalne, ni prihvatljive. Kad dodje do policije i pravnog sistema kasno. Pojedinac protiv primitivizma u okruzenju ima nikakve sanse.

Edited by Moonwalker
  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, Moonwalker said:

Pa ti mislis da to pise nekome na celu? Ili da to pokazu pre nego dobiju decu, pa kako ce onda kukavni normalan "da rastura" porodicu.

 

Sociopatske licnosti dodju na celo drzave koje kuda, a da nedovoljan broj prepozna da su takvi i to vise puta. 

 

Da se samo naslo dovoljno njih u okruzenju da kad krene pujdanje opomenu da takve stvari nisu ni normalne, ni prihvatljive. Kad dodje do policije i pravnog sistema kasno. Pojedinac protiv primitivizma u okruzenju ima nikakve sanse.

 

u vecini brakova gde je bilo psihofizickog nasilja bilo je problema i pre braka. i to na obe strane, u smislu da zene itekako znaju da budu "psiho", samo sto zene ne pribegavaju najtezim oblicima nasilja - ubijanju, a samo to stize do medija. npr komsiju iz moje zgrade zena je premlacivala, vise puta je dolazila policija na njegov poziv, koliko god zvuci bizarno.

Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

mozda je najbolji metod zastite - prevencija. ne udavati se za ljude koji pokazuju agresivne sklonosti, cak i izrazeno pasivno agresivne sklonosti. a svi oni to pokazu i pre braka. "nece valjda" i "promenice se" nije dobra politika.

 

Neki ne pokazu, a neki pokazu ali ne u nekoj meri da to alarmira zene/devojke. Znam nekoliko takvih slucajeva, i nikog ko je bio provaljen pre braka/dece.

 

 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

 

u vecini brakova gde je bilo psihofizickog nasilja bilo je problema i pre braka. i to na obe strane, u smislu da zene itekako znaju da budu "psiho", samo sto zene ne pribegavaju najtezim oblicima nasilja - ubijanju, a samo to stize do medija. npr komsiju iz moje zgrade zena je premlacivala, vise puta je dolazila policija na njegov poziv, koliko god zvuci bizarno.

 

Ne zvuci mi bizarno, znam i ja za takve slucajeva. Tragedija kao takva i jos gore sto im se smeju umesto da pomognu da se izvuku.

 

Ovde nije bilo nikakvog prijavljenog nasilja, nego je zena u jednom kako stvari stoje ne bas emancipovanom okruzenju povukla nogu da se isele, a u medjuvremenu je okolina odradila posao, "objasnila" cime se zena bavi u emigraciji.

 

Ovo ovde je zakuvala vrlo verovatno druga zena bez mnogo soli u glavi, a viskom pakosti. Jer se u takvim sredinama za moc bore manipulativnim metodama nad nestabilnim glavama. A dokon i lose informisan mozak je djavolje igraliste.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...