Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

12 minutes ago, Hermetico said:

Moj deda je bio služba ali je pričao da je statističar (bio je i to, doduše) dok nije posenilio, mantra 90tih mu je bila 'čim neko priča za novine znači da nema pojma da zna nešto ćutao bi'.

Ja mislim da i malo dete zna koja je Spasiceva uloga bila 90-ih kao i celog DB-a jurenje veštica i lični obračuni sa nazovi ustaškom i albanskom emigracijom.

 

I mislim da niko ne treba ozbiljno da shvata profilisanje koje radi dotični Spasić.

 

Pravi rad službe je operacija Raduša 72 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Bambula said:

Ja mislim da i malo dete zna koja je Spasiceva uloga bila 90-ih kao i celog DB-a jurenje veštica i lični obračuni sa nazovi ustaškom i albanskom emigracijom.

 

I mislim da niko ne treba ozbiljno da shvata profilisanje koje radi dotični Spasić.

 

Pravi rad službe je operacija Raduša 72 

Ja ne znam da ti kažem nijednu operaciju, ovaj je bio vojna i ništa konkretno nije pričao ni kad je skroz izgubio razum. Za policiju kratko 'to su, sine, lopovi u uniformi' i mislim da generalno za civilnu nije imao simpatije neke velike. Vezano za kvalitet službi pričao je samo da im je škola bila mnogo dobra, da su imali nastavnike iz celog sveta i sl. Ja sam imao na faksu predmet fotografija, kaže imali su i oni. Pa kako bre ja to ne znam? Bolje da ne znaš. I onda mi je pokazao svoj rad iz tog predmeta - sam sa sobom igra šah. ;/ Classy!

Link to comment
6 hours ago, gospa buba said:

kako bre ne znash, to je onaj neki, db ekspert mirodjija. nije mogao nikako da promakne :unsure:

 

Taj db ekspert nije niukakvom db-u ni u policiji minimum 30 godina a ptanje da li je ikad i bio.

Pre tipa 25 godina je imao kk stari grad dole na dorcolu.

 

Taman vise verujem ovde na forumu svakom clanu nego njemu.

Edited by Блок_64
Link to comment
2 minutes ago, Блок_64 said:

 

Taj db ekspert nije niukakvom db-u ni u policiji minimum 30 godina a pitanje da li je ikada i bio.

Pre tipa 25 godina je imao kk stari grad dole na dorcolu.

 

Taman vise verujem ovde na forumu svakom clanu nego njemu.

moram da priznam, a otud i nagadjanje, da sam dosta ignorisala te vonabi insajdere, koji su se posle 5og oktobra prikachili na talas sveznanja, a pogotovo posle djindjicevog ubistva, prosto su listom delovali kao neki pokvarenjaci opshte prakse, svi do zadnjeg :unsure:

  • +1 3
Link to comment
21 hours ago, Hermetico said:

Moj deda je bio služba ali je pričao da je statističar (bio je i to, doduše) dok nije posenilio, mantra 90tih mu je bila 'čim neko priča za novine znači da nema pojma da zna nešto ćutao bi'.

:inn:

Link to comment
On 12.1.2022. at 18:54, radisa said:

Ja znam finog dekicu, penzioner, voli i da popije sa ekipom ispred dragstora...

 

Penzionisan kao general, ako se ne varam, bio u VBA, 70ih i 80ih čistio™ iredentu i hrvatsku emigraciju po Zapadnoj Evropi... Nikad ne bi rekao...

Skoro sam čuo da su ti neki važni bezbednjaci imali samo ime, ne i prezime. Da ih je takvih bilo valjda 6 u celoj SFRJ. Jedan je navodno još uvek živ.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

agent 001, je bilo zauzeto, zna se za koga

kodna imena su im išla od 002 do 007


duško popov je urbana legenda kragujevačkih погледа, zna se kako je inspirisan james bond

 

p. d.

:fantom:

 

Link to comment
13 minutes ago, maharaja said:

nema tu nekog iznenađenja. Ovo je klasično crtanje mete. Sreća pa Ana Ivanović ne živi u Srbiji. Nažalost, Kon živi i već su mu nacrtali metu na čelu. Videćemo ko je sledeći u ovom orgijanju.

 

Plus, sve je ovo skretanje pažnje sa jedine bitne stvari: Da li bitanga treba da ide na 3 godine robije jer je zaražavao ljude okolo, ili bitanga treba da ide na 3 godine robije jer je falsifikovao medicinsku dokumentaciju. Sve ostalo je sviranje kurcu novakovih botova, svedoka i sličnih debila.

Gojković prekjuče reče da nema kazne za kršenje mere o samoizolaciji(?!) a za lažiranje dokumentacije mora da padne Batut što bi donelo ogromne konsekvence. Što znači aktivacija horskog : SVI SU PROTIV NAS!

Maske se ni u busu neće nositi više.

  • +1 4
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...