Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

41 minutes ago, gospa buba said:

ne znam da pravoslavci rade egzorcizme :unsure:

sent from bubamoto
 

sve i da nisu, prilagodjavaju se trzistu. ako se moze naci pop koji ce da osvesta novu masinu za ves ili sudove (a znamo da moze) sto ne bi i ovo. 

nego, ako je ovo ipak istina - ima li sanse da kretene koji nisu zvali hitnu kad je detetu pozlilo neko sankcionise?

znam, naivan sam, al opet se nadam da bi mozda zakon mogao proraditi kad su u pitanju anonimusi nevezani za stranke i mocnike raznih vrsta. 

Link to comment

U jednom dokumentarcu o globalnom zagrevanju intervjuišu eskima, postavljaju pitanje o promeni eko sistema i ugroženim belim medama.

Eskim odgovara kako je njemu super, tu je trava, nije više onako hladno...

Voditelj pauza jer nije očekivao takav odgovor. A onda pitanje; Ali beli medvedi?

A eskim mu odgovara, njima lošije, meni bolje.

Link to comment
2 hours ago, vathra said:

U jednom dokumentarcu o globalnom zagrevanju intervjuišu eskima, postavljaju pitanje o promeni eko sistema i ugroženim belim medama.

Eskim odgovara kako je njemu super, tu je trava, nije više onako hladno...

Voditelj pauza jer nije očekivao takav odgovor. A onda pitanje; Ali beli medvedi?

A eskim mu odgovara, njima lošije, meni bolje.

ocigledno da eskimi nisu oni dobri divljaci sto su sjedinjeni sa prirodom i uzimaju samo koliko im treba i blabla. vec su dovoljno civilizovani da gledaju samo sopstvenu guzicu.

Link to comment
On 12/9/2017 at 4:58 PM, čekmeže said:

Samo još 1 vrsta, konzervativne procene su da oko 2 hiljade vrsta izumre svake godine.

Do sada ja kad sam razmišljala o tome bilo je u stilu ne možeš više da ih vidiš, puf i nema ih. Sad vidiš kako to izumiranje stvarno izgleda, da se živa bića pate i polako crkavaju.

Moraće eskimi da ozbiljno naoružaju vec rođenu  generaciju prije nego sto nagrnu oni odozdo.

 

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...