Jump to content
IGNORED

kako ste se evakuisali


le petit nicolas

Recommended Posts

bice da mi je bas deracina na Surcinu i informacija koliko kosta i koliko je uzasno komplikovana procedura slanja necijih stvari u ovom slucaju iz EU u Srbiju bila na pameti kad sam rekla samo ves i cetkica za zubeopet gledam sa sestrom cene svega i svacega da se covek okuci ovdeIKEA ima dva START paketa za kuhinju - svaki po 100-ak E a u njima SVE za 6 osoba - serpe, lonci, poklopci, tanjiri escajg...ma NISTA, apsolutno nista ti u kuhinji nece trebati sa t dva sjajno zapakovana paketasto se dece tice - cenim da ce im nova zemlja biti toliko zanimljiva i lepa da ce brzo zaboraviti svoje vozicebtw, uvek mogu da ostanu kod bake i deke pa da im se raduju i da znaju da su na sigurnom
Ovde moram da se (iz licnog iskustva) slozim sa modesty od pocetka do kraja!Tacno, IKEA ima start-pakete koji su jeftini i pokrivaju sve potrebe u kuhinji. Ostalo se nekim cudom uvek nekako nakupi kao sto sam vec ranje rekla. Takodje sam vec ranije rekla (a i modesty potvrdjuje) da je u novoj zemlji toliko novih utisaka da se nema vremena ni potrebe za necim ostavljenim. Edited by cyberwor/L/d
Link to comment
O, pa ovo je namenska tema s predumišljajem?Čestitamoooooo! jumpy.gif
Jeste ... treba CESTITATI!A la petite ce tek kad stigne na svoju odrednicu shvatiti sve ove savete o "netrebanju" mnogo prtljaga :lol: Sto se vise razmislja o pakovanju to komplikovanije. Treba samo zazmuriti i skociti!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...