Jump to content
IGNORED

3 na 3


Zaz_pi

Recommended Posts

Ja sam se zacudio kad sam cuo danas da su Hrvati rangirani kao 12. a Jordanci 13. na svetu u ovom sportu. Gledao sam njihov duel danas, tuga cemer jad, debeli i mlitavi spori igraci, totalni raspad od igre. Ovo je neki teski amaterizam, nema drugog objasnjenja.

Link to comment

Dobili smo holanđane i novi zeland danas. Fino se snasao Stojacic, posebno u prvoj utakmici, mnogo smo opasniji s njim. Protiv holandjana meka odbrana i dosta promasenih zicera tj. pologanja al Stojacic ubacio vazne poene plus Bulut na kraju da pokaze ko je gazda.
Protiv NZ sjajan protok lopte, Bulut majstorski, Savic i Maestro se malo zagrejali.
Dobro delujemo za sada.
Maestro upravo sutira trojke

Link to comment

danas su dobru tekmu odigrali hrvati i letonci. ovi drugi dobili 21:19 miezis i lasmanis na nivou.
i odlično izdanje filipinki protiv španjolki, nažalost izgubile su al mnogo lepih poteza i neverovatna partija Pontejos :hail:

Link to comment

letonci i ukrajinci jaki danas. hrvati posle solidne partije protiv letonaca su se  potpuno raspali protiv ukrajine. 

kod žena holandjanke na "mišiće" dobile španiju (martinez razbija) a filipinke opet bile odlične protiv jake mađarske koja ih je nažalost u poslednjim minutima ipak rutinski dobila.

Edited by maheem
Link to comment
Jel ima neki stream koji prati cijelodnevna naticanja[emoji769]?

Kucaj 3x3 live u youtube pa će ti izaći. Možeš gledati i odloženo tj. premotavati unazad s obzirom da počinju ujutro a +7h je vremenska razlika. Današnje utakmice su već odavno završene
Link to comment

Kucaj 3x3 live u youtube pa će ti izaći. Možeš gledati i odloženo tj. premotavati unazad s obzirom da počinju ujutro a +7h je vremenska razlika. Današnje utakmice su već odavno završene

[emoji106]

Hawaii Mate 10 Pro

Link to comment
4 hours ago, maheem said:

letonci i ukrajinci jaki danas. hrvati posle solidne partije protiv letonaca su se  potpuno raspali protiv ukrajine. 

kod žena holandjanke na "mišiće" dobile španiju (martinez razbija) a filipinke opet bile odlične protiv jake mađarske koja ih je nažalost u poslednjim minutima ipak rutinski dobila.

Bila je neka broj 8 španjolka, ona je samo rokala trojke.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...