Jump to content
IGNORED

Korisni programi


Recommended Posts

Za editovanje pdf dokumenata je dovoljno da imate Word mladji od 2013.

 

Posto je moguce odraditi Save as PDF, tako je moguce i otvoriti pdf fajl, editovati ga i snimiti opet kao pdf.

 

Sto se tice rada od kuce, odlican program je AnyDesk, velicina manje od 3 MB, instalira se i podesava brzo i radi bolje nego Teamviewer, bar meni.

Link to comment
50 minutes ago, Milosh76 said:

Sto se tice rada od kuce, odlican program je AnyDesk, velicina manje od 3 MB, instalira se i podesava brzo i radi bolje nego Teamviewer, bar meni.

+1

 

 

Link to comment
1 minute ago, JozoMujica said:

+1

 

 

Radi bolje it TeamVewer, dok ne ispada... Iz nekog razloga meni uvek posle par minuta iskoči, pa moram da se rekonektujem...

 

Sa druge strane TeamVewer me opako smara, utripovao mi je da mi je poslovni kompjuter za posao ( :) ), regestrovao ga je na HP kompaniju i sa njega ne mogu ninašta da se nakačim, jer posle 60sekundi me isključi... Sve druge kompove koje imam povezane radi ok... Ne znam čak ni kako da probam da ga ubedim na ne koristim TeamVewer za posao (jer ga ne koristim, stvarno, iako mi je na poslovnoj mašini), za posao koristim VPN+RDP, ako baš moram da se kačim negde...

Link to comment
28 minutes ago, radisa said:

Radi bolje it TeamVewer, dok ne ispada... Iz nekog razloga meni uvek posle par minuta iskoči, pa moram da se rekonektujem...

Hm? Nikad mi se to nije desavalo.

Link to comment

kupio sam detetu laptop, pa bi ona sad da sredi svoje fotke sa mobilnog. import sa windows photos malo ide, malo ne ide. 

ima li sta bolje?

nesto poput picase?

Link to comment
5 minutes ago, renne said:

Uđeš u telefonovfon direktorijum preko explorera, pa nađeš DCIM direktorijum, pa onda prebacuješ na komp

znam to, bre :)

ali to nije fensi. a vise joj treba da organizuje fotke

 

picasa je bila sjajan program. ne znam zasto je google odustao od picase. 

Link to comment
  • 4 weeks later...

gE-W0qCedE7UhXvN_VvyUn1axwmEV5fc2XybuKY3

 

Samo za forumske ozije (kojih ima... nekoliko): ako gledate SBS on Demand na kompu - koristite pritom ad blocker uBlock Origin (ne uobičajeni Adblock i sl.) SBS on Demand nume da detektuje taj ad blocker, što znači da su filmovi/serije - bez reklama. :heart:

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Indy said:

gE-W0qCedE7UhXvN_VvyUn1axwmEV5fc2XybuKY3

 

Samo za forumske ozije (kojih ima... nekoliko): ako gledate SBS on Demand na kompu - koristite pritom ad blocker uBlock Origin (ne uobičajeni Adblock i sl.) SBS on Demand nume da detektuje taj ad blocker, što znači da su filmovi/serije - bez reklama. :heart:

 

e super info, hvala!!

 

(imam adblock plus i da, i dalje se pojavljuju reklame)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...