Jump to content
IGNORED

Star Trek


Atreid

Recommended Posts

Interesantno, pošto jedino sa datom pikard nije imao neki odnos. ima ona epizoda gde pikard gleda kako šatl sa datom eksplodira i posle 1s kaže, ok, idemo, svako na svoje poslove...

Link to comment
10 hours ago, mandingo said:

Komodor je bio bivsi kapetan enterprise-a Robert April. Zadnja epizoda TAS.

 

E, bravo!

 

6 hours ago, teacher said:

Interesantno, pošto jedino sa datom pikard nije imao neki odnos. ima ona epizoda gde pikard gleda kako šatl sa datom eksplodira i posle 1s kaže, ok, idemo, svako na svoje poslove...

 

Jes, ali njihov odnos pocinje radikalno da se menja u TNG filmovima, gde se sve bukvalno vrti oko njih dvojice. Pikar spasava Datu u Prvom kontaktu (ili Data Pikara, zavisi od ugla gledanja) od Borga, onda umoboljeni Data pravi rusvaj u Insurkesunu, a Pikar postaje Rambo vs Starflita, a u Nemezisu Data i crkava za Pikara, na sta se serija direktno i nastavlja.

Link to comment
  • 2 weeks later...

malo ga davise ovu epizodu, nesto picard sporo prica ko da je imao mozdani udar pu pu ne daj boze ili mu na uvce sapucu pa dok cuje rec po rec

Edited by mustang
Link to comment

da, kasne sa ovom serijom jedno 5 godina, tužno je gledati čoveka čiji vršnjaci idu uz pomoć štapa ili šetalice kako glumi u akcionoj seriji, pa nije on arnold ili stalone :happy:

Link to comment

Ja uopste nemam problema sa Pikarom. Ali imam sa Rafi. Sve scene sa njom su out of place. Jbt, kakve veze ima to sto je Pikar dao ostavku, sto ona automatski biva izbacena iz Starflita? Zbog njega? Ili zbog nje same? Bice da vise nije imala ledja da za pokrivanje, glupava narkomanka. I jos ima muda da okrivljuje admirala za sopstevnu nesposobnost. Nisi mi se javio, buuuu 14 godina, baaaa. Jbt, radio s tobom 2 godine (prema beta kanonu), koji si mu ti kurac da ti dolazi na caj vikendom, koliko puta je Pikar za ovo vreme isao kod Broja jedan (ne dzukele), sa kojim je radio 20 godina? Ili, ti uzivas u tvom dvorcu medj sljivama, a vid mene jadne. Mrs bre, ko ti brani da imas stan bilo gde na Zemlji ili u Federaciji, za dz, koliko vidim jos uvek nije rodenberijeva buducnost retkonovona toliko... Uzasne, uzasne scene, najgore i bodu oci i posle gledanja pilota u celini odjedard i u cugu.

 

 

Ali zato cetvrta, pardon, druga epizoda, prodje ocas posla! Ocu jos!!! AAAAA! Kiler nuns! Seven of majn! Broj jedan (ne dzukela) reziser! Daj! Daj! Daj! A da pobrojimo, za sada imamo 

EMH

ENH

EHH

ETH

 

Link to comment

stvarno a kada vidimo jlp u sceni kako zuri u nebo u ameriken planu a vide mu se i šake, a posebno upadaju u oči zglobovi na prstima koji su upaljeni i naduveni od artritisa, da bi taj isti jlp 3 minuta kasnije u borbi bio bačen preko stola, gde on pravi savršeni kolut napred i dočekuje se u čučnju iza istog, kao čaknoris, to je baš uverljivo :lolol:

Edited by gone fishing
Link to comment

@gone fishing

e jbga, to je sad pravi nitpiking. a i ne kasne 5 godina, pre 5 godina nije bilo nikakvih trekova, da ne bi diskaverija, kojeg toliko svi hejtuju, ne bismo dobili pikara ni danas. uostalom, nece se dekica tuci svako malo, zato je i poveo svog elfa da se bije za njega u ovoj epizodi. i sam mu je rekao da je odvec star i da ga slusa sta mu ima reci.

 

@arkadija

jeste, a na friklaud idu da pokupe madoksa. sta je tacno i gde je, to jos ne znamo, ali je ocigledno mesto gde se barabe skupljaju

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...