Jump to content
IGNORED

Uopsteni saveti


Venom

Recommended Posts

Mustange, uzimao sam i ja D3 (preko Centruma - koji i dalje uzimam), ali mi se (subjektivno) čini da Vigantol daje mnogo bolje rezultate, a ovde skoro i da nije bilo sunca zadnjih par meseci, pa da to bude razlog.

Link to comment
5 minutes ago, Jeremija said:

Mustange, uzimao sam i ja D3 (preko Centruma - koji i dalje uzimam), ali mi se (subjektivno) čini da Vigantol daje mnogo bolje rezultate, a ovde skoro i da nije bilo sunca zadnjih par meseci, pa da to bude razlog.

rodjo ja sam u los andjelesu veci deo godine. 

hvala za vigantol, prostudiracu pa kad ispijem ovo probacu taj. hvala :)

 

te kapi mogu u srbiji da uzmem, ne verujem da ovde ista prodaju u tom obliku. gel je najpribliznije kapima sto moze bez recepta

 

ovaj moj ima 2000UI po tableti, jedna dnevno dovoljno. mozda pojacam na dve 

Edited by mustang
Link to comment
18 hours ago, gospa buba said:

vigantol isto moze i nedeljna kolichina da se popije, ono, subotom, da znate :)

sent from bubamoto
 

 

 

Može, isto tako postoje i tablete od 10000 IU (u kutiji od 365) koje mogu da se kod nas nabave...

 

E, sad, iako je jako teško otrovati se od vitamina D, ostaje pitanje koliko je (za organizam) korisno takvo doziranje...

Link to comment
On 4/1/2018 at 11:13 PM, gospa buba said:

vigantol isto moze i nedeljna kolichina da se popije, ono, subotom, da znate :)

sent from bubamoto
 

Meni dalo 40 kapi Vigantola nedeljno, rešila sam da nedelju u 17h posvetim tom ritualu.

Link to comment

 

 

 

 

E, sad, iako je jako teško otrovati se od vitamina D, ostaje pitanje koliko je (za organizam) korisno takvo doziranje...

a otkud znam, ako se klinichki centar reshi da dozira tako, ti shta cesh [emoji4]

@valkira. izvedi ti ritual u 9 ujutro, ko zna shta nosi dan :hihi:

 

 

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

 

 

 

 

a otkud znam, ako se klinichki centar reshi da dozira tako, ti shta cesh emoji4.png

 

 

 

Buba, znao sam da je tako nešto posredi, zato sam se i premišljao da li da ostavim taj post, jer nisam hteo da ispadne da solim pamet, već sam više hteo da prenesem moje iskustvo. :)

Link to comment

ma nema frke. na zalost, retke su terapije koje tako velikodushno puste na nedeljno, ako ih uophste ima. taj vigantol zato bash zgodan :)

sent from bubamoto

Link to comment

imate vigantola? ovde ga nema neko vreme u apotekama

sad treba naci odgovarajucu verziju u kapsulama u mnostvu onih sarenih kutija i 'hit ponuda!' :dry:

Link to comment

Meni majka dala dve bočice, ona ima neke svoje dilere, nemam drugog objašnjenja. Vigantola nema ni u BENU ni u Lili apotekama. Dalje nisam ni pitala, mater reče da može da me snabde.

Link to comment

Klupe za trbusnjake su sklopive? Recimo ovako nesto

 

https://www.olimpsport.rs/catalog/sport-i-rekreacija/fitnes-oprema/fitnes-klupe/kosa-klupa-body-sculpture-bsb-500

 

Ovo bi mi verovatno bilo bolje

 

https://www.olimpsport.rs/catalog/sport-i-rekreacija/fitnes-oprema/fitnes-klupe/klupa-za-trbusnjake-i-leda

 

Prvenstveno me zanimaju trbusnjaci al bih zbog kicme trebalo da poradim na lednjim misicima.

 

edit: pitam gluposti a ne citam opis...

 

Quote

Sklopivi dizajn štedi prostor

 

Edited by katamaran
Link to comment

samo da skrenem paznju na manjak d vitamina

 

posle nedelju dana uzimanja 4000 IU D3 vitamina osecam se laksom, definitvno manje umorna i vise energije imam cak i za vezbanje. istu km prelazim svaki dan skoro s tim sto vise nisam smorena kad dodjem kuci. mislila sam pre da me je spicilo sunce. 

 

opet, proverite vas D vitamin nivo!  jako je vazan za um, kosti, misice, celokupan organizam. ako je moglo meni da se desi, moze svakome. 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
Quote

Recommended Dietary Allowance (RDA) for most adults of 600 IU of vitamin D a day. Doses higher than the RDA are sometimes used to treat medical problems such as vitamin D deficiency, but these are given only under the care of a doctor for a specified time frame. Blood levels should be monitored while someone is taking high doses of vitamin D.

As always, talk to your doctor before taking vitamin and mineral supplements.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...