Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

On 26.9.2021. at 15:37, morgana said:

'koradzija', dusanova 65, ima odlicne tanke kore za pitu

Imao sam seriju loših kupovina kora u Maksiju i to različitih proizvođača: ajd što su žilave i nikakave, nego jedva da je neka cela.

Prešaltovao sam se na pijacu definitivno. Kod mene su neke iz Obrenovca, ZR Joka, probao najpre deblje, a evo sada i tanke, tek da je jedna od 15 kora bila nešto malo načeta - zadovoljstvo raditi.

 

SARS-Cov-2 apple pie:

y4m5Ml7F3-0v17d7OmLFOklGUjKie6aChOroNRVi

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

na novom beogradu sam kupovala pijacne, odlicne, na bajloniju mi se nijedne na pijaci ne svidjaju

koradzijine su mi najblize pijacnima iz bloka 44, tanke, hrskave i nezvakave

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, JakeBlues said:

Aglio, olio e peperoncino fusili. 

 

Nadam se da ni jedan italijanski šef kuhinje nije umro danas zbog toga.

 


ne znam zašto bi, po slici deluje da bi te svaka talijanska baba pogladila po glavi :D

Link to comment

Pa zato što se originalno se ovako spremaju špagete, znaš i sam. Ali koje ne imadoh u kući a mrzelo me da izlazim napolje jer je vreme onako bljak... pa onda metodom, da vidim šta imam otvoreno od testenine... :)

Ali generalno vrlo ukusno bilo, moram da priznam. Ovi "horeca" fusili u pakovanju od 1 kg iz Metroa mi idu fino uz razne sosove, znam da univerzalna pasta ne postoji, ali ovo je nešto najbliže tome iz moje perspektive.

 

 

Link to comment

ma to se oprašta, bitno da nisi stavio pavlaku :lolol:

Ed: ali bre ljudi, kupite onu makinu za testeninu, ima sad i u lidlu tamo. pet minuta posla, pola sata čekanja da odstoji u frižideru, pa opet par minuta dok napraviš špagete ili šta god želiš. a ukus neuporediv sa ovim kupovnim.

Edited by aram
  • +1 1
Link to comment
koje i gde tačno u bloku 44? [emoji4] thnx
Sećam se kao klinac daaavno da je keva kupovala "kore iz žutog solitera u 61om, na pijaci u 44-om" [emoji28].
U to doba kad stvoriš "brend" to ti je...







... Shiit has hit the fan

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...