Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

6 hours ago, Tihajeza said:

 

Gde si našao ovoliko mozgova?

Imaš snabdevača? Ja mozgove jedem retko, treba neka specijalna najava, mig pravoj osobi, plus da se poklope prave zvezde na nebu u isto vreme, da bih nabavila.

 

kupio juče slučajno kod Bate u Beški, kad sam svratio po metvurst
ali ne nalazim ga tako retko, recimo, na pijaci u bloku 44 znam dve mesare koje redovno imaju vikendom.

 

istina, ne pripremam ga često koliko bih hteo, tek ponekad, suzdržavam se, pošto bih još malo da očuvam vene prohodnim :D

 

ali mnogo ga volimo svi po kući, pa i deca. omiljen mi je pohovan po pariski (bez prezli) sa malo kiselijim tartar sosom (puno kapara, limun, biber i blagi senf od začina) :piggy:

 

dugo nisam pravio gratinirane palačinke punjene mozgom, to je tek spektakl, a volim seljački, samo dinstan na luku

 

  • +1 1
Link to comment
 
kupio juče slučajno kod Bate u Beški, kad sam svratio po metvurst
ali ne nalazim ga tako retko, recimo, na pijaci u bloku 44 znam dve mesare koje redovno imaju vikendom.
 
istina, ne pripremam ga često koliko bih hteo, tek ponekad, suzdržavam se, pošto bih još malo da očuvam vene prohodnim [emoji3]
 
ali mnogo ga volimo svi po kući, pa i deca. omiljen mi je pohovan po pariski (bez prezli) sa malo kiselijim tartar sosom (puno kapara, limun, biber i blagi senf od začina) :piggy:
 
dugo nisam pravio gratinirane palačinke punjene mozgom, to je tek spektakl, a volim seljački, samo dinstan na luku

 
Jel ta mesara Banija?
Čini mi se da sam tamo viđao..

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
 
kupio juče slučajno kod Bate u Beški, kad sam svratio po metvurst
ali ne nalazim ga tako retko, recimo, na pijaci u bloku 44 znam dve mesare koje redovno imaju vikendom.
 
istina, ne pripremam ga često koliko bih hteo, tek ponekad, suzdržavam se, pošto bih još malo da očuvam vene prohodnim [emoji3]
 
ali mnogo ga volimo svi po kući, pa i deca. omiljen mi je pohovan po pariski (bez prezli) sa malo kiselijim tartar sosom (puno kapara, limun, biber i blagi senf od začina) :piggy:
 
dugo nisam pravio gratinirane palačinke punjene mozgom, to je tek spektakl, a volim seljački, samo dinstan na luku

 
Pretpostavljam da ne mozes da me usvojis [emoji16] ali mozes slobodno da me pozoves nekad u goste [emoji1]
Link to comment
48 minutes ago, Jumanji said:

Pretpostavljam da ne mozes da me usvojis emoji16.png ali mozes slobodno da me pozoves nekad u goste emoji1.png

 

Deal. Da jedemo mozak dok se boje ne rastope :D

Edited by banatjanin
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Jel ta mesara Banija?
Čini mi se da sam tamo viđao..

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Ne znam kako se zove. Jedna je drugi lokal od pekare Kirćanski, unutra u pijaci, a druga, veća, preko puta, u redu sa ribarnicama

Edited by banatjanin
Link to comment
 
Ne znam kako se zove. Jedna je drugi lokal od pekare Kirćanski, unutra u pijaci, a druga, veća, preko puta, u redu sa ribarnicama
Onda je verovatno mesara "Biće bolje" mislim da oni jedini imaju dve radnje na pijaci.
BTW, imaju i lokal u enjubu u 45, ka šinama gleda..

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Onda je verovatno mesara "Biće bolje" mislim da oni jedini imaju dve radnje na pijaci.
BTW, imaju i lokal u enjubu u 45, ka šinama gleda..

.... Shiit has hit the fan!

Ipak je prva do pekare je Banija, javlja žena da ima sad "svež mozak", što je realno velika žrtva, jer ona zbog takvih stvari ne ulazi samnom u te mesare [emoji1787]

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Kad smo već kod mesara, ima jedna na Zelenom vencu u kojoj definitivno nema nikakvog mozga, pošto se u uglu mesare nalazi Slobina slika. :frust:

 

Edited by pacey defender
  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...