Jump to content
IGNORED

Najgora navlakusa


Аврам Гојић

Recommended Posts

7 minutes ago, Jumanji said:

Nemoj biti iskljuciv, probaj :)

a ti mislis da nisam probao? probao svako malo dok nisam dovoljno odrastao da budem ozbiljna pretnja. keva pravila tone zove dok sam odrastao. ona i otac se davili u tome - kao uostalom i vecina okoline. al meni je to uvek bilo odvratno. uvek mrzeo. fala lepo dovidjenja. pre bih pio kurkumu neg zovu.

  • +1 1
Link to comment
Just now, adam said:

a ti mislis da nisam probao? probao svako malo dok nisam dovoljno odrastao da budem ozbiljna pretnja. keva pravila tone zove dok sam odrastao. ona i otac se davili u tome - kao uostalom i vecina okoline. al meni je to uvek bilo odvratno. uvek mrzeo. fala lepo dovidjenja. pre bih pio kukutu neg zovu.

 

ezop - kukutu, kukutu, kukutu

Link to comment
1 hour ago, adam said:

a ti mislis da nisam probao? probao svako malo dok nisam dovoljno odrastao da budem ozbiljna pretnja. keva pravila tone zove dok sam odrastao. ona i otac se davili u tome - kao uostalom i vecina okoline. al meni je to uvek bilo odvratno. uvek mrzeo. fala lepo dovidjenja. pre bih pio kurkumu neg zovu.

Dobro de, sta se duris odmah.

 

Ako si probao bas limun, hladnu sodu/kiselu sa malo sirupa od zove i ne volis, ok.

Ne volis sta sad.

Link to comment
29 minutes ago, askeladden said:

Kako ga konzumiras?

Kako mislis kako? Ako bas uspem da se kontrolisem, pazljivo skinem papir okolo pa secem nozem kriske kao tortu i jedem. Ako ne, kidam, trpam u gubicu i gutam. I tako dok ima.

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment
1 hour ago, askeladden said:

Hahha,nista dzem,maslac?Tako nesto sam mislio,uticaj Skandinavije.Metnuli bi dzema i na urmasice.Poznat mi taj osecaj sa kidanjem.

Ma jok. Ja to klot. Nisam vidjao da ljudi mazu dzem il puter al sam vidjao da sipaju cream (neutralnu pavlaku) preko. Ovde mecu tu pavlaku na sve. A imaju i praznicne verzije s viskijem il bejlisom. Bukvalno sve tim prelivaju. Prisustvovao kad je covek to sipao preko baklave, kaze mnogo slatka pa da ublazi. :huh:

Link to comment

^Piše na tegli "Made in Greece", što znači to je iz vaših, balkanskih, krajeva... Mora da ima tamo negde (ovde je na prodaji u Aldi supermarketima, ali kao specijal povodom mesecima nadolazećeg XMasa...)

Link to comment
On 26.10.2020. at 10:47, I*m with the pilots said:

 

4058172241505-2007871_org.png

 

 

 

Ovo je vec postala ozbiljna zavisnost, bukvalno svratim po jos koju kesu svaki put kada sam u gradu. S v a k i. Jedino me nervira sto nemaju neko vece pakovanje, ovih 100 gr ode cas posla.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...