Jump to content

Najgora navlakusa

Аврам Гојић

Recommended Posts

• Replies 953
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

77

• ordi

35

• nisam ja

31

• ivy

27

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tradicionlno u ovo doba dobijemo iz Svabije guscju mast, eh da sam @banatjanin pa da opisem svo blazenstvo ukusa.    

i ja odolevam vec par nedelja al danas bio bas blizu. stavio u kolica pa dok sam cekao u redu za kasu vratio.

https://images.app.goo.gl/1aY5N8DkXf9Wczzw9 Kupio tri kese,i razmisljam jos duzmem.Cips da jede govna,pork rinds rula snazno.

Posted Images

Milošica
29 minutes ago, James Marshall said:

Čili kikiriki jebo mu ja mater

Ja i bivši cimer to jeli ko nezdravi krajem srednje/početkom faksa i hvala bogu od tada mi se smučio, evo već 2 godine.

ovde kod nas imaju pork scrachings, nije samo pufnasta kozurica nego ima i mesa. sto bi rekli - cvarci. prodaje se u kesicama kao cips. ima po radnjama medju grickalicama. bili su jako popularni u pabovima do pre par decenija, narod grickao uz pivo. sad je to dosta retko u gradovima i dzentrifikovanim gastro pabovima al se i dalje nadje u ponudi u starinskim pabovima, gde ih jos ima.

Traditional pork scratchings MS 45g - The Designated Driver

odlicni su. ja sam ranije pre najezde rumuna (i posledicno stizanje cvaraka u turske i arapske radnje) znao kupiti po par kesica zimi za dorucak vikendom.  :D

24 minutes ago, 189- said:

jel ima ovo negde u srbiji da se kupi

ja nisam nigde video.

ako nema, mogao bi se od toga napraviti fini mali biznis. prirodne gude, prirodno gajene, tradicija, nema uglj hidrata, nema glutena, ubaci se na manifestacije kraft piva i u fensi pivare, taj rad... hipster cvarci fazon. cenim da bi moglo fino proci medj skorojevicstvom. a i medj narodom koji bi da se umereno osladi s vremena na vreme a to je tesko izvodljivo ako se kupi vise.

7 minutes ago, adam said:

ja nisam nigde video.

ako nema, mogao bi se od toga napraviti fini mali biznis. prirodne gude, prirodno gajene, tradicija, nema uglj hidrata, nema glutena, ubaci se na manifestacije kraft piva i u fensi pivare, taj rad... hipster cvarci fazon. cenim da bi moglo fino proci medj skorojevicstvom. a i medj narodom koji bi da se umereno osladi s vremena na vreme a to je tesko izvodljivo ako se kupi vise.

ja vec jedno vreme razmisljam da krenem sa keto dietom i vidim da ovo je jedna od najpopularnijih grickalica tamo u amerikima i na zapadu, a kod nas verovatno ni nema. mnogo bi olaksali posao za pocetak dijete.

pitam se dal je kožura iz kesice 😂

Screenshot-20201028-231546.jpg

uvid u tržišnu nišu potrošača koji se nisu namučili da zarade veliku lovu i način na koji je troše je užasno zabavan. 

ima sour grapes na netfliksu na tu temu.