Jump to content
IGNORED

Najgora navlakusa


Аврам Гојић

Recommended Posts

ponekad mi deluje da je u meni lešinarska kolonija kandide koja traži još, još i još slatkog.

da nije članica foruma ana.rs i na tisuću degustacijskih (a možda i degutantnih :sleep:) tema sa probanjima novih i limitiranih serija slatko-slanih grickalica pomislio bih da sam ubedljivo najgori od sve dece. elem, baš teška navlaka, fenomenalan ukus i obavezno u korpi kad sam u maksiju - na ambalaži piše desert od suve višnje sa prelivom, proizvođač kiri, izgleda ovako (ima i čoko šljiva u istoj seriji, ali to je već dosta oprobaniji recept).

Link to comment
  • 2 weeks later...

ti radiš za djedmraza, al nećeš me preći opet. 

 

prošli put sam bacio taj tvoj skupi pošećereni lebac. 

 

a lijepo mi je ćaća govorio malom kad tražim nešto slatko. 

uzmi malo starog leba, pokvasi pa pošećeri. 

 

Link to comment
39 minutes ago, nisam ja said:

ti radiš za djedmraza, al nećeš me preći opet. 

 

prošli put sam bacio taj tvoj skupi pošećereni lebac. 

 

a lijepo mi je ćaća govorio malom kad tražim nešto slatko. 

uzmi malo starog leba, pokvasi pa pošećeri. 

 

ti si srecan covek. zavidim masivno.

Link to comment
26 minutes ago, renne said:

ovde več tri nedelje prodaju panatone

ali još nisam kupio

i ja odolevam vec par nedelja al danas bio bas blizu. stavio u kolica pa dok sam cekao u redu za kasu vratio.

  • Haha 2
Link to comment
i ja odolevam vec par nedelja al danas bio bas blizu. stavio u kolica pa dok sam cekao u redu za kasu vratio.
sad će kasirka da se prejede i uzne bolovanje pa kad tipa netone bude neophodan za mesec-dva moraćeš na automatsku kasu. cirklus of life

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
29 minutes ago, James Marshall said:

Čili kikiriki jebo mu ja mater

Ja i bivši cimer to jeli ko nezdravi krajem srednje/početkom faksa i hvala bogu od tada mi se smučio, evo već 2 godine.

Link to comment

ovde kod nas imaju pork scrachings, nije samo pufnasta kozurica nego ima i mesa. sto bi rekli - cvarci. prodaje se u kesicama kao cips. ima po radnjama medju grickalicama. bili su jako popularni u pabovima do pre par decenija, narod grickao uz pivo. sad je to dosta retko u gradovima i dzentrifikovanim gastro pabovima al se i dalje nadje u ponudi u starinskim pabovima, gde ih jos ima.

 

Traditional pork scratchings MS 45g - The Designated Driver

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...