Jump to content
IGNORED

Najgora navlakusa


Аврам Гојић

Recommended Posts

Kondenzovano mleko? :D

 

@Banatjanin a kad smo kod stvari koje mi stoje eno stoji tuba vegemite mislim da je i rok istekao. Probao par puta na puter i tostu i skroz ravnodusan. Niti se becim kao oni sa neta niti sam se primio.

Link to comment
8 hours ago, ordi said:

otvorim pa na kašičicu. užasss! :lolol:

 

 

 

E, sad ću morati da probam tako :D a kupio sam ga sa idejom da pravim krem od lešnika, jednog dana... 

 

5 hours ago, *edited by mod said:

Kondenzovano mleko? :D

 

@Banatjanin a kad smo kod stvari koje mi stoje eno stoji tuba vegemite mislim da je i rok istekao. Probao par puta na puter i tostu i skroz ravnodusan. Niti se becim kao oni sa neta niti sam se primio.

 

Takvi kao ti su retki, Marmite je čak imao kampanju: Love it or hate it. 

Sad prodaju koješta sa time, grickalice, keks, galete... Proletos sam provalio indijske orahe sa Marmajtom, davio sam se u tome nedelju dana, sreća da mi je inače nedostupno. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Kupila u Idei neki njihov Crunchy kikiriki namaz, ali onaj sa mrvicama, ne gladak, booože šta mi uradi! Ne mogu da prestanem da ga jedem, evo hvata me polako panikica jer ima manje od pola tegle. 

Link to comment

Plazma je precica do orgazma, a ove obogacene verzije su gora navlakusa od Molly tabletica, umesto kocke i stiksi, bolje da se zovu plazMDMA :wub:

q0xWsGn.jpg

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...