Jump to content

Najgora navlakusa

Аврам Гојић

Recommended Posts

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

82

• nisam ja

38

• ordi

35

• ivy

30

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kako mislis kako? Ako bas uspem da se kontrolisem, pazljivo skinem papir okolo pa secem nozem kriske kao tortu i jedem. Ako ne, kidam, trpam u gubicu i gutam. I tako dok ima.

Tradicionlno u ovo doba dobijemo iz Svabije guscju mast, eh da sam @banatjanin pa da opisem svo blazenstvo ukusa.    

i pola litre vodke, i udri

Posted Images

Frank Pembleton
Ja miksujem peceni neslani gud, so, cili prah i maslinovo ulje. Odlican kombo, tu ne znam sta je dosta. 
Jel onda on "lepljiv" od tog ulja?

... Shiit has hit the fan...

A je l' uzimao neko suncokret kod ovog tipa? Kaže da ima radnju i na Vračaru čini mi se (mrzi me da opet gledam ceo klip, čini mi se da je tako nešto rekao):

Ne znam gde drugde da uzmem lep suncokret, sve što ima po radnjama i rinfuzima je bajato i/ili nepečeno.
Ja kupujem i suncokret i golicu Beyond u zdravim hranama, vec godinama, pakovanja su doduse po 500g, a po otvaranju drzim u hermetickim teglama da ne uzegnu, mada ih i onako brzo potrosim.
Sirove svakako.

Mozes i preko njihovog sajta, a imaju svasta dobro

http://www.beyondhealthfood.com/namena/organski-proizvodi/golica-sirova-organska-detail
  • 3 weeks later...
*edited by mod

Kondenzovano mleko? :D

@Banatjanin a kad smo kod stvari koje mi stoje eno stoji tuba vegemite mislim da je i rok istekao. Probao par puta na puter i tostu i skroz ravnodusan. Niti se becim kao oni sa neta niti sam se primio.

8 hours ago, ordi said:

otvorim pa na kašičicu. užasss! :lolol:

E, sad ću morati da probam tako :D a kupio sam ga sa idejom da pravim krem od lešnika, jednog dana... 

5 hours ago, *edited by mod said:

Kondenzovano mleko? :D

@Banatjanin a kad smo kod stvari koje mi stoje eno stoji tuba vegemite mislim da je i rok istekao. Probao par puta na puter i tostu i skroz ravnodusan. Niti se becim kao oni sa neta niti sam se primio.

Takvi kao ti su retki, Marmite je čak imao kampanju: Love it or hate it. 

Sad prodaju koješta sa time, grickalice, keks, galete... Proletos sam provalio indijske orahe sa Marmajtom, davio sam se u tome nedelju dana, sreća da mi je inače nedostupno.