Jump to content

Najgora navlakusa

Аврам Гојић

Recommended Posts

5 hours ago, renne said:

U to nikada neću poverovati

U šta, da mi svekrva pravi kolače ili da su odlični?? Tek da vidiš kakva je gospodarica vintidž novogodišnjih kukijsa™, to kod njih u Slavoniji bilo A Must za praviti. Ko sam ja da se bunim? :hihi:

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

82

• nisam ja

38

• ordi

35

• ivy

30

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kako mislis kako? Ako bas uspem da se kontrolisem, pazljivo skinem papir okolo pa secem nozem kriske kao tortu i jedem. Ako ne, kidam, trpam u gubicu i gutam. I tako dok ima.

Tradicionlno u ovo doba dobijemo iz Svabije guscju mast, eh da sam @banatjanin pa da opisem svo blazenstvo ukusa.    

i pola litre vodke, i udri

Posted Images

Jednom u Rimu kupila neki obični u običnoj radnji, bio jeftin i za naše pojmove.

I onda u fri šopu kupila neki fensi, skupi.

Jeftini sabio, ne znam šta mu rade nikad ne bih umela takav da napravim.

Skupi bio 'nako.

• 3 weeks later...
9 hours ago, ragasto said:

Gud kikiriki sa čilijem. Ne znam kojom ga sintetikom posipaju, ali ono je odlično.

pa mononatrijum glutaminatom i sa bar jos tri takva..

jako je los sastav tih ,,zacina,, u takvim prizvodima...uostalom ako se bas pitas pise na poledjini 

Edited by ivy

A je l' uzimao neko suncokret kod ovog tipa? Kaže da ima radnju i na Vračaru čini mi se (mrzi me da opet gledam ceo klip, čini mi se da je tako nešto rekao):

Ne znam gde drugde da uzmem lep suncokret, sve što ima po radnjama i rinfuzima je bajato i/ili nepečeno.

Edited by napadaj
3 hours ago, ivy said:

pa mononatrijum glutaminatom i sa bar jos tri takva..

jako je los sastav tih ,,zacina,, u takvim prizvodima...uostalom ako se bas pitas pise na poledjini 

:ph34r:

Te informacije bih da za sada ignorišem, naročito ako su precizne.

slepa živana
1 hour ago, napadaj said:

A je l' uzimao neko suncokret kod ovog tipa? Kaže da ima radnju i na Vračaru čini mi se (mrzi me da opet gledam ceo klip, čini mi se da je tako nešto rekao):

Ne znam gde drugde da uzmem lep suncokret, sve što ima po radnjama i rinfuzima je bajato i/ili nepečeno.

ja bih probala na pijaci.

slepa živana
25 minutes ago, napadaj said:

Pečen ili sirov, pa da sam pečem?

ne znam baš za suncokret. ja kupujem bundevu, ima i nepečena i pečena. valjda ima sve. ovaj moj je na zelenom vencu.