Jump to content
IGNORED

Najgora navlakusa


Аврам Гојић

Recommended Posts

9 hours ago, ragasto said:

Gud kikiriki sa čilijem. Ne znam kojom ga sintetikom posipaju, ali ono je odlično.

 

 

pa mononatrijum glutaminatom i sa bar jos tri takva..

 

jako je los sastav tih ,,zacina,, u takvim prizvodima...uostalom ako se bas pitas pise na poledjini 

Edited by ivy
Link to comment

A je l' uzimao neko suncokret kod ovog tipa? Kaže da ima radnju i na Vračaru čini mi se (mrzi me da opet gledam ceo klip, čini mi se da je tako nešto rekao):

 

 

 

Ne znam gde drugde da uzmem lep suncokret, sve što ima po radnjama i rinfuzima je bajato i/ili nepečeno.

Edited by napadaj
Link to comment
3 hours ago, ivy said:

 

 

pa mononatrijum glutaminatom i sa bar jos tri takva..

 

jako je los sastav tih ,,zacina,, u takvim prizvodima...uostalom ako se bas pitas pise na poledjini 

:ph34r:

Te informacije bih da za sada ignorišem, naročito ako su precizne.

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

A je l' uzimao neko suncokret kod ovog tipa? Kaže da ima radnju i na Vračaru čini mi se (mrzi me da opet gledam ceo klip, čini mi se da je tako nešto rekao):

 

Ne znam gde drugde da uzmem lep suncokret, sve što ima po radnjama i rinfuzima je bajato i/ili nepečeno.

ja bih probala na pijaci.

Link to comment
25 minutes ago, napadaj said:

Pečen ili sirov, pa da sam pečem?

ne znam baš za suncokret. ja kupujem bundevu, ima i nepečena i pečena. valjda ima sve. ovaj moj je na zelenom vencu.

Link to comment
Ja miksujem peceni neslani gud, so, cili prah i maslinovo ulje. Odlican kombo, tu ne znam sta je dosta. 
Jel onda on "lepljiv" od tog ulja?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
A je l' uzimao neko suncokret kod ovog tipa? Kaže da ima radnju i na Vračaru čini mi se (mrzi me da opet gledam ceo klip, čini mi se da je tako nešto rekao):
 
 
 
Ne znam gde drugde da uzmem lep suncokret, sve što ima po radnjama i rinfuzima je bajato i/ili nepečeno.
Ja kupujem i suncokret i golicu Beyond u zdravim hranama, vec godinama, pakovanja su doduse po 500g, a po otvaranju drzim u hermetickim teglama da ne uzegnu, mada ih i onako brzo potrosim.
Sirove svakako.

Mozes i preko njihovog sajta, a imaju svasta dobro

http://www.beyondhealthfood.com/namena/organski-proizvodi/golica-sirova-organska-detail
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...