Jump to content
IGNORED

Najgora navlakusa


Аврам Гојић

Recommended Posts

40 minutes ago, Frank Pembleton said:

A šta ti predlažeš od kafenih napitaka?

ja se navuko na french pres, ima dm neku bio kafu. super je, pijem litar dnevno. :nobles:

 

dok se zorglub ne javi..

Link to comment

I ja Bio DM, ali klasik 570 din/500 g. Toliko je lepa i jaka da ujutru popijem samo 1 iz macchinete (ali za tri kafe), bude kao neki domaći espresso x3. Uživam u njoj, to je antidot za jutarnju mrzovolju. Dobro bi se slagala i sa punomasnim mlekom, ali ne smem da stvaram još jednu navlaku. 

Edited by halloween
Link to comment
3 hours ago, zorglub said:

PS: Delez instant kafa mi je sada bolja i od Jakobsa (cronat gold). Sa onim kiselo-gorkim Nes užasom je ne poredim. Tchibo je ok, ali Delez opet bolji.

Ovo ću da probam onda, baš se zove Delez, nije Premia? Vidjao sam neku instant Premia.

Meni je ok ta Jacobs a i Nescafe Gold. Tursku nešto ne volim, tako da u kućnoj varijanti pijem te instant.

Link to comment
3 hours ago, Čutura said:

ja se navuko na french pres, ima dm neku bio kafu. super je, pijem litar dnevno. :nobles:

Može preporuka za tu presu, razmišljao sam da uzmem nju ili onu moka posudu, kako se već zove. Gde si kupio, koliko košta? Da li tu trebaju neki filteri koji se menjaju? 

Link to comment
4 hours ago, mraki said:

Može preporuka za tu presu, razmišljao sam da uzmem nju ili onu moka posudu, kako se već zove. Gde si kupio, koliko košta? Da li tu trebaju neki filteri koji se menjaju? 

Ikea ima dve prese (bodum) u ponudi, od 0,4l i mislim dvostruko vecu. Cena je okvirno 800 i 1200 din.

Za FP nisu potrebni dodatni filteri, filter je sastavni deo klipa.

Link to comment
6 hours ago, mraki said:

Može preporuka za tu presu, razmišljao sam da uzmem nju ili onu moka posudu, kako se već zove. Gde si kupio, koliko košta? Da li tu trebaju neki filteri koji se menjaju? 

 

odgovorio ras gore..

Link to comment
3 hours ago, Ras said:

Ikea ima dve prese (bodum) u ponudi, od 0,4l i mislim dvostruko vecu. Cena je okvirno 800 i 1200 din.

Za FP nisu potrebni dodatni filteri, filter je sastavni deo klipa.

Super, hvala :)

Link to comment
14 hours ago, Mil@n said:

Kupio sam i ja pre nekog vremena kikiriki puter, jel, da probam.

Al malo mi je konfuzno sa čime da ga konzumiram... Prejak je, i po malo nedefinisanog ukusa između slanog i slatkog... Ostavlja me zbunjenog i eno ga u frižu čeka svoj momenat...

 

Super ide sa bananom ili jabukom. Isečeš bananu/jabuku na kriške, pa na to kikiriki puter i tako hasaš.

A dobar je i sendvič - hleb, kikiriki puter, pa preko toga kriške banane ili neki žele od ribizla ili slično. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...