Jump to content
IGNORED

Najgora navlakusa


Аврам Гојић

Recommended Posts

ja sam se navukla na lešnike.

prošle zime sam par puta kupila u maksiju, lešnike, bademe, kako je šta bilo na sniženju, a i to je bilo preko 200 dinara za onu kesicu od 75 grama. 

sad kad sam na pijaci provalila da 100 grama lešnika košta 100 dinara, kupujem ko da ih dele džabe. da l ima nešto zdravo u tim lešnicima kad se već tovim?

Link to comment

Neko je već pomenuo Maltezerse, u djuti-fri šopovima, obično na Šipholu, kupim dve kesetine porodičnog pakovanja. (To ode kao najmanje pakovanje grisina Prima.)

Zatim iz Grčke donosemjednu veći i jednu manju limenku kondezovanog mleka, noy noy gala zaharoiko, i to uglavnom pojedem kutlačom a manji deo koristim za vijetnamsku neskafu.

I u svakoj zemlji nađem neku navlakušu, koja samo tamo može da se kupi i posle dva meseca zaboravim šta je to bilo.

A u ovoj čamotinji volim jeftine Lion [Lajon] čokoladice s ekspandiranim pirinčem i karamelom.

Link to comment
13 hours ago, nisam ja said:

Dobri su. Ja više volim bademe. Mada ni jedno nisam jeo dugo. 

Imaju te masti što te drže sitom, al jedi samo 1 šaku at the time. 

e pa to ne mogu :lol:

Link to comment
15 hours ago, kud_genijalci said:

Zatim iz Grčke donosemjednu veći i jednu manju limenku kondezovanog mleka, noy noy gala zaharoiko, i to uglavnom pojedem kutlačom a manji deo koristim za vijetnamsku neskafu.

I u svakoj zemlji nađem neku navlakušu, koja samo tamo može da se kupi i posle dva meseca zaboravim šta je to bilo.

 

 

noy noy gala zaharoiko imas u radnji silbo u maksima gorkog, onaj red novih crnih radnji duz kalenica. 200 dinara. menjam tvoj svet :D

 

Link to comment

neskafa je derivat, najgore djubre koje mozes sipati u sebe, ubedjen sam da krisatlizuje kamenje u bubrezima i sadrzi nervne otrove.

samo u Srbiji uziva tu ludacku popularnost pored naravno turske kafe koje se po efektima moze porediti samo sa onom sluzi sto izluhcuje Alien.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...