Jump to content

Najgora navlakusa

Аврам Гојић

Recommended Posts

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

82

• nisam ja

38

• ordi

35

• ivy

30

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kako mislis kako? Ako bas uspem da se kontrolisem, pazljivo skinem papir okolo pa secem nozem kriske kao tortu i jedem. Ako ne, kidam, trpam u gubicu i gutam. I tako dok ima.

Tradicionlno u ovo doba dobijemo iz Svabije guscju mast, eh da sam @banatjanin pa da opisem svo blazenstvo ukusa.    

i pola litre vodke, i udri

Posted Images

pa ne mogu da napravim jer nemam blender,ovako ponekad kupim teglicu i gotovo,ne moram da ulazem 5-8hiljada u blender

i da mogu da ga napravim pricamo o stapicima sa kikirikijem a ovo je TAJ ukus iz njih..drugi puteri nemaju TAJ ukus..

kobni zelaya
1 hour ago, ivy said:

jos je bolje kada sam otkrila da je Lucar kikiriki puter taj ukus koji ide u stapice sa kikirikijem i sada mogu da ga jedem kasikom bez suvih stapica :p

8829238902814.png?buildNumber=103b52ee87

Drugar koji se loži na kikiriki puter i stalno kupuje kaže da je ovaj daleko najbolji koji ima da se nađe, naročito kad se učita odnos cena - kvalitet i da šije sve uvozne.

meni se Granum ne svidja..a i Lucar mi se svidja samo zato sto je ukus punjenja iz stapica sa kikirikijem jer sam u proslom zivotu bila ozbiljno navucena 

slepa živana

ja sam se navukla na lešnike.

prošle zime sam par puta kupila u maksiju, lešnike, bademe, kako je šta bilo na sniženju, a i to je bilo preko 200 dinara za onu kesicu od 75 grama. 

sad kad sam na pijaci provalila da 100 grama lešnika košta 100 dinara, kupujem ko da ih dele džabe. da l ima nešto zdravo u tim lešnicima kad se već tovim?