Jump to content
IGNORED

Najgora navlakusa


Аврам Гојић

Recommended Posts

20 hours ago, kobni zelaya said:

 

Nema kod nas, doneo mi drugar iz Amsterdama, jer sam totalno poludeo sa tim kada sam prošli put bio u Amsu.

šta je to, kobni? jel mekano i kremasto?

 

kad reče amsterdam, zauvek krejvujem njihov industrijski filet americain

i to onaj u crevcu što može da se istisne direkt u usta, soproštenjem

Link to comment
8 hours ago, beyoncé said:

šta je to, kobni? jel mekano i kremasto?

 

kad reče amsterdam, zauvek krejvujem njihov industrijski filet americain

i to onaj u crevcu što može da se istisne direkt u usta, soproštenjem

Nisam to probao, a rado bih.

 

Custard Cakejes su nekakvi kolači - okolo je fin blag patišpanj, a unutra je pečeni custard creme (taj deo podseća na pečeni čizkejk). Još je uvek na nekom popustu i košta 1 evro. Izuzetno sam se zapalio za to.

Edited by kobni zelaya
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Danas sam se opremila za putovanje vozom - Coca Cola zero, Pardon grisini sa kikirikijem i Medeno srce. Preko puta sede 2 izgubitisa pričaju o zdravoj hrani, piti od razvučenih kora i koprivama, pišu recepte. Kad sam krenula da ređam moj meni, tajac, imala sam utisak da će mi oteti sve i baciti kroz prozor. 

Link to comment

pa ne mogu da napravim jer nemam blender,ovako ponekad kupim teglicu i gotovo,ne moram da ulazem 5-8hiljada u blender

 

 i da mogu da ga napravim pricamo o stapicima sa kikirikijem a ovo je TAJ ukus iz njih..drugi puteri nemaju TAJ ukus..

 

Link to comment
1 hour ago, ivy said:

jos je bolje kada sam otkrila da je Lucar kikiriki puter taj ukus koji ide u stapice sa kikirikijem i sada mogu da ga jedem kasikom bez suvih stapica :p

 

8829238902814.png?buildNumber=103b52ee87

 

Drugar koji se loži na kikiriki puter i stalno kupuje kaže da je ovaj daleko najbolji koji ima da se nađe, naročito kad se učita odnos cena - kvalitet i da šije sve uvozne.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...