Jump to content
IGNORED

Najgora navlakusa


Аврам Гојић

Recommended Posts

upravo sam shvatila da sam ozbiljno navučena na domaću šunku/slaninu jer sam provela proteklih 5 dana bez tj nisam ponela sa sobom i sada kad sam je se dokopala sve mi žmarci prolaze niz kičmu i mislim kako nikada više ne želim da ostanem bez!inače,da nosim je svuda sa sobom!

Link to comment

ništa od grickalica i sokova jer ih ne pijem i ne jedem. ta neka logična ishranaovo cenimheinz_sojasauce.jpgNajveća navlaka mi je bila u srednjoj za svaki 2,3 doručak ovaj raduljica (celo pakovanje viršli 5-7 kom)13452956151280745456.png + cp-c-senf1.jpg + jogurt pokojne novosadske mlekare

Link to comment
Registrovani sam twix junkietwix-wrapped.jpgBas malopre sam zavrsavao nesto po gradu, i u povratku kuci, usput, kupio 3 komada.. da se nadje :D
Ja poceo da tamanim beli Lion. Kupio ga prvi put kad je bio na akciji u Maksiju (30ak dinara) i od tada ne izlazim iz prodavnice bez bar jednog :isuse:
Link to comment

Danas sam imala ozbiljnu krizu na poslu jer je nestalo soka od kruške. Počela sam da lobiram da se napravi nova zaliha. Ako ne uspem, moraću sama da kupujem.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Nisam više navučena na sok od kruške. Sipala sam čašu pre neki dan i samo shvatila da sam se odljubila - to više nije to.. Ali, imam novu navlakušu.Mint.png

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...