Jump to content
IGNORED

PVC stolarija


hattori

Recommended Posts

1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

Meni treba za stan, moram da zamenim a ne znam koga da zovem, ne zelim da mi neko isfusari to.

Ako je za stan, zašto aluminijum ?

Najbolja opcija ti je drvo-al, ako ti finansije dopuštaju.

Link to comment

Drvo-al je preskupo, a pvc se iskrivi brzo, barem u stanovima koje sam ranije iznajmljivao. Imam mnogo prozora, moram da uzmem nesto sto ce da bude trajno resenje. 

Link to comment

Mene izludjuju roletne, kako je ovo što imam neki glup sistem, svako malo negde zapne. Prosto ne mogu verovati da je to tako loše zamišljeno, jedna lamela (ili kako se to već zove) sklizne malo u stranu i haos, ceo sistem se zaglavi. A sklizne vrlo lako. :frust: 

Uzeo bih nove ali bojim se da će biti isto.

Pretpostavljam da ima raznih sistema, imate li neke preporuke?

Link to comment
On 5.9.2021. at 16:34, villiem said:

Neki dan bio u Indjiji i tamo su mi preporucili neku firmu iz Ruskog Krstura, ako sam dobro zapamtio, prvi put cujem za ovo mesto

 

Ruski Krstur je čuven po stolarima i tapetarima since ever.

Link to comment
On 5.9.2021. at 12:52, Кристофер Лумумбо said:

Jel neko ugradjivao aluminijumsku stolariju? treba mi proverena firma. neka preporuka? 

Kod mene komsa radi alu-stolariju,radi po celoj Srbiji.

Odakle si ti?

Link to comment
  • 1 year later...

Ima li neko iskustva sa rol vratima za garažu? Još bolje, da mi preporuči neku firmu koja se time bavi?

 

Zvao sam majstore što su kod mojih radili stolariju, ali kažu da oni rol vrata ne rade.

Link to comment

Lokacija je Zaječar, kapiram da je realno da nađemo nekog iz Niša da to odradi.

 

Iz dvorišta je silazak nizbrdo u garažu, i trenutno se vrata otvaraju na spolja. Ja bih zamenio ta vrata i stavio rol vrata koja će se daljinski otvarati.

Link to comment
On 30.9.2022. at 11:11, Behemoth said:

Ima li neko iskustva sa rol vratima za garažu? Još bolje, da mi preporuči neku firmu koja se time bavi?

 

Zvao sam majstore što su kod mojih radili stolariju, ali kažu da oni rol vrata ne rade.

 

pitaj po lokalima na kojima vidis takva vrata za majstore

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...