Jump to content
IGNORED

Tabloidi u Srbiji


Eraserhead

Recommended Posts

Aman covece, objasnjavao sam ratio legis konkretnog krivicnog dela i zasto je besmislena argumentacija kojom se trazi najteza kazna.. Naravno da znam da zivotinje mogu da osecaju i da pate.

Link to comment
  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • Turnbull

    29

  • Filipenko

    25

  • salerokada

    23

Pa pazi, ova konkretna stvar nije. U nasoj pravnoj doktrini, zivotinje, same po sebi, ne mogu biti zastitni objekt krivicnog prava. Cak i u najliberalnijim drzavama postoje samo tendencije da se ovo promeni. Naime, osnova legitimnosti krivicnog prava je da je kaznjavanje coveka jedino i iskljucivo opravdano samo ako se njime stiti pravo drugog coveka.Mislim da za konkretno ovakvu stvar ne treba krivicno goniti. Ovakve slucajeve je najbolje ostaviti drustvenoj osudi okoline, eventualno uz neku novcanu kaznu.
fala kurcu pa sirovine poput tebe cak ni u nasem trulom drustvu nemaju promila sanse da postanu bilo kakvi faktori.
Link to comment
...Takodje, smetaju mi komentari ispod i cinjenica da su ljudi u Srbiji postali strahovite seronje. Vise mi se smucilo da posle svake "vesti" o prekrsaju ili krivicnom delu citam stotine isfrustriranih komentara kako bi oni njih dozivotno u rudnik, na tesku robiju, na smrt, na batinanje i sl. A da pritom tu bagru ne mozes da izmolis ni na kakav javni protest ili ulicni bunt....
+1
Link to comment
Daj ne seri.
cemu ruzne reci?onu poslednju recenicu stvarno moze napisati samo sirovina, ili neopevani idiot. sta velis, sta si od ta 2?jedno ne iskljucuje drugo, ofkors.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Verica Barać na fresci u kiparskoj crkvi
- Za mene je Verica Barać bila najhrabrija žena u Srbiji. Kada sam video njen poslednji intervju, a bolest je uzela maha, rešio sam da jednu ikonu u crkvi Svetog Nikole na Kipru koju oslikavam posvetim njoj, borcu za pravdu i bolju Srbiju - priča Vlada.Pokušao je i uspeo da napravi njen portret na vizantijski način jer, kaže on, ne može drugačije. Odlučio se da njen lik bude na ikoni Prepodobne mati Angeline, koja je i sama imala težak i mučenički život, a krasile su je hrišćanske vrline: čistota podvižničkog života, bezgranično milosrđe, strpljivost i mudrost.
Link to comment
Ma braaate otvorio im PPV stampariju! Štamparija štampa 135.000 primeraka novina na satJuhuuuu nema kraja nasoj sreci!!!!
374377_otvaranje-stamparije020913ras-foto-andrej-isakovic-002_f.jpg?ver=1378112484374403_otvaranje-003-foto-zoran-ilic_origh.jpgNotirajmo prisustvo doglavnika, nemačkog favorita, koji je otvorio Ringier Axel Springer štampariju... :) Edited by Filipenko
Link to comment

ogledni primer za esej. red moralne panike i histerije (KASTRIRAJTE SVE PEDOFILE!), red cistog laganja (nisu mnoge evropske zemlje uvele obaveznu kastraciju, vec tri drzave, Moldavija, Estonija i Poljska), red ignorisanja ociglednog (zasto osudjeni pedofil ceka da ode u zatvor koji kurac? zasto nije vec u zatvoru?), red prave pravcate neljudskosti, tipicne za Svetomira Marjanovica: ZABAVA - Topiceva trudna zena bori se za zivot bebe!1378412674_big.jpg

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...